O Jeju! Jak to czytałam, to aż się przestraszyłam... I ty się jeszcze śmiejesz? Ja bym chyba zawału dostała...
A to, że miała mały pyszczek, to nie przeszkadzałoby mi to. ;p
A gdzie jakieś zdjęcia?! :mad:
Ja jestem zbyt leniwa, żeby ponad 3 strony wertować! :eviltong:
JA CHCĘ ZDJĘCIA!
No, a co u Was poza tym? Co z Sylwestrem? ;)
Pozdrawiamy i życzymy Udanego Sylwestra! ;)
Witamy Was! :)
Ślicznie wygląda ona w tym kubraczku... Pasuje jej ten kolorek, a ta krateczka... :evil_lol:
Co u Was słychać?
Pozdrawiamy i życzymy Udanego Sylwestra! :)
Pewnie, że Ganja dostała prezent! Paczkę takich kosteczek- herbatniczków! ;)
A ja dostałam pieniążki i kosmetyki plus oczywiście słodycze! :evil_lol:
Również wszystkim życzę udanego Sylwestra! :)
Witamy! :)
Muszę powiedzieć, że śliczna z niej dziewczynka! Taka puszysta...
Ale ząbki to ona ma... :evil_lol:
[url]http://images36.fotosik.pl/129/28004d47e064bcd8.jpg[/url]
Pozdrawiamy i życzymy udanego wskoku do Nowego Roku! :)
Dziękujemy również wszystkim za życzenia. :)
W Dzień Bożego Narodzenia jechałam na Śląsk, dlatego nasza Wigilia była późno.
Ale ogólnie było fajnie... Prezenty super!
Pozdrawiamy. :)