Jump to content
Dogomania

Aga&Ganja

Members
  • Posts

    1134
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga&Ganja

  1. Jakie fajne zimowe szaleństwa! Super zdjęcia! :) Jak spędzacie Sylwestra? Pozdrawiamy! :)
  2. Dziękujemy Wiki i Tobie również życzymy Udanego Sylwestra! :)
  3. Współczuję Ci... Dobrze, że dałaś sobie sama radę... A masz jakieś zdjęcia ze spacerku?
  4. Ale śliczności! Rozpływam się... Uwielbiam! :) Pozdrawiam!
  5. O Jeju! Jak to czytałam, to aż się przestraszyłam... I ty się jeszcze śmiejesz? Ja bym chyba zawału dostała... A to, że miała mały pyszczek, to nie przeszkadzałoby mi to. ;p
  6. Witaj, [B]Halgre[/B]! Musisz zaktywować swój banner, bo nie działa... ;) Pozdrawiam.
  7. No miałaś poopowiadać, a tu nic... ;)
  8. Ach, są zdjęcia... Pomyliły mi się galerie... Przepraszam! ;) No, no- fajne zdjęciucha! Pozdrawiamy i życzymy Udanego Sylwestra!
  9. A gdzie jakieś nowe zdjęcia Fredziny, pytam się?! Co u Was słychać? Gdzie spędzasz Sylwestra? Pozdrawiamy serdecznie! :)
  10. Witamy! Co tam słychować?! Pozdrawiamy i życzymy Udanego Sylwestra! :)
  11. A gdzie jakieś zdjęcia?! Ekhem!
  12. A gdzie jakieś zdjęcia?! :mad: Ja jestem zbyt leniwa, żeby ponad 3 strony wertować! :eviltong: JA CHCĘ ZDJĘCIA! No, a co u Was poza tym? Co z Sylwestrem? ;) Pozdrawiamy i życzymy Udanego Sylwestra! ;)
  13. Witamy Was! :) Ślicznie wygląda ona w tym kubraczku... Pasuje jej ten kolorek, a ta krateczka... :evil_lol: Co u Was słychać? Pozdrawiamy i życzymy Udanego Sylwestra! :)
  14. Uwielbiam fafle Bartiśka! :) Pozdrawiamy!
  15. Czemu, bardzo dobrze je widać? :) A fotki są super! Wyszalały się psiaki... Pozdrawiamy serdecznie!
  16. Pewnie, że Ganja dostała prezent! Paczkę takich kosteczek- herbatniczków! ;) A ja dostałam pieniążki i kosmetyki plus oczywiście słodycze! :evil_lol: Również wszystkim życzę udanego Sylwestra! :)
  17. Witamy! :) Muszę powiedzieć, że śliczna z niej dziewczynka! Taka puszysta... Ale ząbki to ona ma... :evil_lol: [url]http://images36.fotosik.pl/129/28004d47e064bcd8.jpg[/url] Pozdrawiamy i życzymy udanego wskoku do Nowego Roku! :)
  18. Uwielbiam szczekające Beagle! :) [url]http://img707.imageshack.us/img707/8726/p1013154.jpg[/url]
  19. [B]Mysia[/B], nic nie szkodzi. ;) A co, miałaś przykre spotkanie ze świeczką? :evil_lol::evil_lol:
  20. :Dog_run::iloveyou::iloveyou::tort::laola: Wszystkiego, wszystkiego najlepszego! :):) :Cool!:
  21. Ale szacunek za AVE SATAN! A jakiej muzyki słuchasz? ;p
  22. Witamy! Dużo fajnych zdjęć! ;) A co to za śliczny beagluś? Pozdrawiamy. :)
  23. Ale ona jest szalona... Coś mało usłuchana? ;p Co u Was poza tym słychać? ;) Pozdrawiamy. :)
  24. Dziękujemy również wszystkim za życzenia. :) W Dzień Bożego Narodzenia jechałam na Śląsk, dlatego nasza Wigilia była późno. Ale ogólnie było fajnie... Prezenty super! Pozdrawiamy. :)
  25. Ale u Was malutko zdjęć!
×
×
  • Create New...