[quote name='Dariette.']no wiedziałam, że dziecinnie wyglądałam, ale żeby na 11 lat. :D a ja prawie 16 już mam :D
Ganja, ładna jesienna fotka ;).[/QUOTE]
Oj przepraszam... Ale naprawdę bardzo młodziutko wyszłaś na tym zdjęciu. ;)
Dziękuję. :)
[IMG]http://i46.tinypic.com/34i094i.jpg[/IMG]
I mniej poważnie...
[IMG]http://i46.tinypic.com/2qa5ymb.jpg[/IMG]
[IMG]http://i46.tinypic.com/mloyn6.jpg[/IMG]
[B]FredziaFredzia[/B], pozytywne zdjęcie! :):)