-
Posts
5060 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mgie
-
Słodziakiem to on był niesamowitym.Jak tylko ujrzałam jego zdjęcie wiedziałam,że musi być mój.:loveu:
-
Ja obstawiam,że to kos :cool3: Witam się pierwszy raz i pozdrawiam, Magda
-
O Boziulu :-(:-( Największa bida jaką dotąd widziałam!!!!
-
Oj Chandler przywołałaś wspomnienia:loveu: Tak był malutki, pachnący mleczkiem. Nie przypuszczałam,że tamte zdjęcie utkwiło ci się w pamięci. Pomiziam ich po brzuszkach od cioci Chandler;) [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/3811/gobarthm9dsj.jpg[/IMG]
-
Boże tylko nie to !:-(
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
mgie replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
Robale fajne..ale bulwy najfajniejsze:p [url]http://images8.fotosik.pl/55/5586ef4dd79a87c6.jpg[/url] -
[SIZE=4][B]Ogłoszenia:[/B][/SIZE] [I]offer alegratka.pl kupsprzedaj.pl eoferty.com.pl cafeanimal.pl przygarnijzwierzaka.pl ogłoszenia.interpress.net.pl pineska.pl petsy.pl petworld.pl lodz gumtree.pl warszawa gumtree.pl poznan gumtree.pl aukcjezwierzat.pl animalsmarket.pl marketzwierzat.pl gielda-zwierzat.eu sprzedam-psa.pl polskiehodowle.pl psy-koty.info[/I] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2006300_diegofibi_mlodzutkie_szorstkowlose.html"]Diego&Fibi m�odzutkie szorstkow�ose psiaki. Nowe foty![/URL]
-
[B]Melka czekając na jakąś odp przejrzałam galerie. Masz śliczne psy! [/B] Co do 'grzywacza' z ostatniej szansy. Pytasz czy ma futerko zaniedbane.... futerko nie było czesane,myte od lat (dokładnie nie wiadomo kiedy pies tam trafił,ile ma lat itp). Gdyby znalazł się jakiś dom tymczasowy,który zechciałby go ostrzyc,umyć ..eh marzenie. Może znacie kogoś takiego?
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Ja się nie upieram bo na grzywkach nie znam się kompletnie. Sznaucerek to już całkiem inny pies. Ta uśmiechnięta mordka:multi: -
[B]Melka [/B]przepraszam,że zrobię offa na Twoim wątku,ale widziałam,że na początku również zastanawiałaś się czy Twój piesek jest grzywaczem. Tutaj zaglądają eksperci od grzywaczy a więc pytam- Czy ten pies może mieć coś z grzywacza . Przebywa w schronisku w Boguszycach pośród 700 psów. Na razie nie wiem ile ma lat itp. Oto on: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/Si0Mt2i3cqI/AAAAAAAACSg/cvDsoJae7qw/s576/IMG_0324.JPG[/IMG] [url]http://lh4.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/Si0MrjQAexI/AAAAAAAACSY/z5t9IDSfPcY/s576/IMG_0317.JPG[/url] Przepraszam jeszcze raz i liczę na wasze opinie
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Dziękuje,za odpowiedzi :multi: Nie pomyślałabym,że ma 10 lat. Pani podobno szuka psa aktywnego,do psich sportów? Jakbym miała więcej zdjęć to zrobiłabym serie ogłoszeń. Na takiego morelowego psiaka na pewno byłoby dużo chętnych. co więcej, napisała do mnie na pw osoba,która pracowała przez 7 lat na wystawach psów i uważa te ten pies może być grzywaczem powder puff (?) lub jego miksem. Napisałam już na forum grzywaczy..ale odzewu nie ma. [url=http://picasaweb.google.pl/kasia.sloniewicz/KOSMATYMary#]Picasa Web Albums - Katarzyna - KOSMATY mary[/url] -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za post pod postem ale Pani od pudelka czeka. -
Piękna i mądra. Lena z Ostatniej Szansy ma kochający dom !!!
mgie replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
yes,yes yes wiedziałam :multi: Chandler i co powiesz :cool3: -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Do[B] agamika[/B] odezwała się Pani szukająca do adopcji młodego pudla. Preferowane cechy to kolor brzoskwiniowy, najchętniej samczyk. Dom jest z ogrodem,jest już tam kilkunastoletni pies. Dom nie jest spr. [B]Może ktoś się orientuje ile ma lat ten pies,czy to samczyk czy suczka? Czy jest bojaźliwy itp ? [/B] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/Si0MpAUheBI/AAAAAAAACSM/jzD05eCRWWo/s576/IMG_0300.JPG[/IMG] -
Dziękuje,że się odezwałaś. Już pytam się dziewczyn,które jeżdżą do Ostatniej Szansy.Pies przebywa pośród 700 innych psów,raczej trudno będzie określić jego charakter itp. Skąd jest ta Pani?
-
Piękna i mądra. Lena z Ostatniej Szansy ma kochający dom !!!
mgie replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
Strzelam,że patroluje wszystko z kanapy :cool3: -
Pokazujemy światu Fabio - psa, który pragnie, by nie było go widać.
mgie replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
Nie możemy się poddawać. Na pewno ktoś za niedługo się odezwie i Fabio będzie miał taki wspaniały dom jak Dżna czy Cywilka. -
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
mgie replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Teraz zrobiona alegratka: [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2005678_7_tygodniowe_szczeniaczki_szukaja_domow.html]7 tygodniowe szczeniaczki szukają domów. RÓZNE UMASZCZENIA[/url] -
Bardzo się ciesze:multi::multi: Kasuje w takim razie ogłoszenia.
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
mgie replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
Jedna osoba z dogo zasugerowała,że to może być grzywacz? Ja się nie znam kompletnie więc postanowiłam wkleić go tutaj. Pies przebywa w schronisku Ostatnia Szansa w Boguszycach kolo Rawy Mazowieckiej. Poniżej fotki [IMG]http://lh4.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/Si0MrjQAexI/AAAAAAAACSY/z5t9IDSfPcY/s576/IMG_0317.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/Si0Mt2i3cqI/AAAAAAAACSg/cvDsoJae7qw/s576/IMG_0324.JPG[/IMG] -
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
mgie replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
Te zalotne spojrzenia :lol::cool3: [url]http://img148.imageshack.us/img148/4331/dscf3430j.jpg[/url] -
Dzidziuś z Boguszyc w nowym, kochającym domku :)
mgie replied to Agnimus's topic in Już w nowym domu
[B] Anna_33 [/B]dzidziuśjuż teraz wkradł się w moje serce całkowicie,a przecież nigdy nie widziałam go na oczy. Nie pojmuje jak można pozbyć się takiego wspaniałego psa. W ogłoszeniach napisałam w [U]typie labradora[/U]..bo to słowo klucz :shake: Na pewno więcej osób kliknie i przeczyta. -
To raczej nie jest pudel [SIZE=1](nie znam się na rasie)[/SIZE],więc przepraszam jak wklejam w złym miejscu. Takie oto cudo znajduje się w schronisku Ostatnia Szansa w Boguszycach. Może znacie kogoś kto szuka takiego psa? śliczny morelek : [IMG]http://lh3.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/Si0MpAUheBI/AAAAAAAACSM/jzD05eCRWWo/s576/IMG_0300.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/Si0MqIKN_EI/AAAAAAAACSQ/jTMnH6999aw/s576/IMG_0301.JPG[/IMG] Wątek główny : [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/psy-z-ostatniej-szansy-pomoc-wciaz-potrzebna-131337/index194.html[/url]