Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. Słodziakiem to on był niesamowitym.Jak tylko ujrzałam jego zdjęcie wiedziałam,że musi być mój.:loveu:
  2. Ja obstawiam,że to kos :cool3: Witam się pierwszy raz i pozdrawiam, Magda
  3. O Boziulu :-(:-( Największa bida jaką dotąd widziałam!!!!
  4. Oj Chandler przywołałaś wspomnienia:loveu: Tak był malutki, pachnący mleczkiem. Nie przypuszczałam,że tamte zdjęcie utkwiło ci się w pamięci. Pomiziam ich po brzuszkach od cioci Chandler;) [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/3811/gobarthm9dsj.jpg[/IMG]
  5. Boże tylko nie to !:-(
  6. Robale fajne..ale bulwy najfajniejsze:p [url]http://images8.fotosik.pl/55/5586ef4dd79a87c6.jpg[/url]
  7. [SIZE=4][B]Ogłoszenia:[/B][/SIZE] [I]offer alegratka.pl kupsprzedaj.pl eoferty.com.pl cafeanimal.pl przygarnijzwierzaka.pl ogłoszenia.interpress.net.pl pineska.pl petsy.pl petworld.pl lodz gumtree.pl warszawa gumtree.pl poznan gumtree.pl aukcjezwierzat.pl animalsmarket.pl marketzwierzat.pl gielda-zwierzat.eu sprzedam-psa.pl polskiehodowle.pl psy-koty.info[/I] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2006300_diegofibi_mlodzutkie_szorstkowlose.html"]Diego&Fibi m�odzutkie szorstkow�ose psiaki. Nowe foty![/URL]
  8. [B]Melka czekając na jakąś odp przejrzałam galerie. Masz śliczne psy! [/B] Co do 'grzywacza' z ostatniej szansy. Pytasz czy ma futerko zaniedbane.... futerko nie było czesane,myte od lat (dokładnie nie wiadomo kiedy pies tam trafił,ile ma lat itp). Gdyby znalazł się jakiś dom tymczasowy,który zechciałby go ostrzyc,umyć ..eh marzenie. Może znacie kogoś takiego?
  9. [B]Soema [/B]właśnie już część zrobiłam od nowa. Miałam napisać jak skończę. Wyprzedziłaś mnie:eviltong:
  10. Ja się nie upieram bo na grzywkach nie znam się kompletnie. Sznaucerek to już całkiem inny pies. Ta uśmiechnięta mordka:multi:
  11. [B]Melka [/B]przepraszam,że zrobię offa na Twoim wątku,ale widziałam,że na początku również zastanawiałaś się czy Twój piesek jest grzywaczem. Tutaj zaglądają eksperci od grzywaczy a więc pytam- Czy ten pies może mieć coś z grzywacza . Przebywa w schronisku w Boguszycach pośród 700 psów. Na razie nie wiem ile ma lat itp. Oto on: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/Si0Mt2i3cqI/AAAAAAAACSg/cvDsoJae7qw/s576/IMG_0324.JPG[/IMG] [url]http://lh4.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/Si0MrjQAexI/AAAAAAAACSY/z5t9IDSfPcY/s576/IMG_0317.JPG[/url] Przepraszam jeszcze raz i liczę na wasze opinie
  12. Dziękuje,za odpowiedzi :multi: Nie pomyślałabym,że ma 10 lat. Pani podobno szuka psa aktywnego,do psich sportów? Jakbym miała więcej zdjęć to zrobiłabym serie ogłoszeń. Na takiego morelowego psiaka na pewno byłoby dużo chętnych. co więcej, napisała do mnie na pw osoba,która pracowała przez 7 lat na wystawach psów i uważa te ten pies może być grzywaczem powder puff (?) lub jego miksem. Napisałam już na forum grzywaczy..ale odzewu nie ma. [url=http://picasaweb.google.pl/kasia.sloniewicz/KOSMATYMary#]Picasa Web Albums - Katarzyna - KOSMATY mary[/url]
  13. Przepraszam za post pod postem ale Pani od pudelka czeka.
  14. yes,yes yes wiedziałam :multi: Chandler i co powiesz :cool3:
  15. Do[B] agamika[/B] odezwała się Pani szukająca do adopcji młodego pudla. Preferowane cechy to kolor brzoskwiniowy, najchętniej samczyk. Dom jest z ogrodem,jest już tam kilkunastoletni pies. Dom nie jest spr. [B]Może ktoś się orientuje ile ma lat ten pies,czy to samczyk czy suczka? Czy jest bojaźliwy itp ? [/B] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/Si0MpAUheBI/AAAAAAAACSM/jzD05eCRWWo/s576/IMG_0300.JPG[/IMG]
  16. mgie

    pudle szukaja domu

    Dziękuje,że się odezwałaś. Już pytam się dziewczyn,które jeżdżą do Ostatniej Szansy.Pies przebywa pośród 700 innych psów,raczej trudno będzie określić jego charakter itp. Skąd jest ta Pani?
  17. Strzelam,że patroluje wszystko z kanapy :cool3:
  18. Nie możemy się poddawać. Na pewno ktoś za niedługo się odezwie i Fabio będzie miał taki wspaniały dom jak Dżna czy Cywilka.
  19. Teraz zrobiona alegratka: [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2005678_7_tygodniowe_szczeniaczki_szukaja_domow.html]7 tygodniowe szczeniaczki szukają domów. RÓZNE UMASZCZENIA[/url]
  20. Bardzo się ciesze:multi::multi: Kasuje w takim razie ogłoszenia.
  21. Jedna osoba z dogo zasugerowała,że to może być grzywacz? Ja się nie znam kompletnie więc postanowiłam wkleić go tutaj. Pies przebywa w schronisku Ostatnia Szansa w Boguszycach kolo Rawy Mazowieckiej. Poniżej fotki [IMG]http://lh4.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/Si0MrjQAexI/AAAAAAAACSY/z5t9IDSfPcY/s576/IMG_0317.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/Si0Mt2i3cqI/AAAAAAAACSg/cvDsoJae7qw/s576/IMG_0324.JPG[/IMG]
  22. Te zalotne spojrzenia :lol::cool3: [url]http://img148.imageshack.us/img148/4331/dscf3430j.jpg[/url]
  23. [B] Anna_33 [/B]dzidziuśjuż teraz wkradł się w moje serce całkowicie,a przecież nigdy nie widziałam go na oczy. Nie pojmuje jak można pozbyć się takiego wspaniałego psa. W ogłoszeniach napisałam w [U]typie labradora[/U]..bo to słowo klucz :shake: Na pewno więcej osób kliknie i przeczyta.
  24. mgie

    pudle szukaja domu

    To raczej nie jest pudel [SIZE=1](nie znam się na rasie)[/SIZE],więc przepraszam jak wklejam w złym miejscu. Takie oto cudo znajduje się w schronisku Ostatnia Szansa w Boguszycach. Może znacie kogoś kto szuka takiego psa? śliczny morelek : [IMG]http://lh3.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/Si0MpAUheBI/AAAAAAAACSM/jzD05eCRWWo/s576/IMG_0300.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/Si0MqIKN_EI/AAAAAAAACSQ/jTMnH6999aw/s576/IMG_0301.JPG[/IMG] Wątek główny : [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/psy-z-ostatniej-szansy-pomoc-wciaz-potrzebna-131337/index194.html[/url]
×
×
  • Create New...