Piesek jeszcze nie ma swojego,osobnego wątku. Wspaniale,że się nią/nim zainteresowałaś. Jutro powinny być informacje,ale już teraz wygląda na grzecznego psiaka.
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/Si0Mt2i3cqI/AAAAAAAACSg/cvDsoJae7qw/s576/IMG_0324.JPG[/IMG]
[B]magdola[/B] w poniedziałek Chandler ma przekazać inf. ;)
[SIZE=6][COLOR=Red]Marley & Bob wciąż czekają![/COLOR][/SIZE]
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/Sj5hUT-WG2I/AAAAAAAADBI/O-WPevP4bGg/s720/IMG_3356.JPG[/IMG]
Jak zapowiadały,że znikną tak zrobiły :mad: :mad:
[I]Może jeszcze zdążeeeeee[/I]
[IMG]http://img520.imageshack.us/img520/8798/31598856.jpg[/IMG]
[I]Udało się:p Jeżyk jest mój[/I]
[IMG]http://img19.imageshack.us/img19/1594/64094177.jpg[/IMG]