Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. [SIZE=1]Ja nigdy nie potrafiłabym przywiązać,zostawić moich psów samych przed sklepem..zresztą gdziekolwiek nie musi być sklep. :shake:[/SIZE]
  2. KarolaBox rozrabiaki straszne,zwłaszcza jak wpadną na ogród :mad:A i żadna maskotka nie przejdzie cała-uwielbiają rozpruwać,przeżuwać itp :cool3: [I] Ozzy& Karmel mówią dobranoc[/I] .... [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/773/bleeeer.jpg[/IMG]
  3. [URL]http://images8.fotosik.pl/58/0643c1bb91549e02.jpg[/URL] A co to? Wygląda jak kot wpatrujący się w swoją 'zdobycz' :cool3:
  4. [B]Viris [/B]wpadłaś na bardzo fajny pomysł z tym kalendarium. ;)
  5. Archiwalne buldozie dla nie)licznych odwiedzających. :p [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/2896/1070705.jpg[/IMG]
  6. Ozzy też jest z października. ;) 15 października- trzecie urodziny.
  7. Piesek jeszcze nie ma swojego,osobnego wątku. Wspaniale,że się nią/nim zainteresowałaś. Jutro powinny być informacje,ale już teraz wygląda na grzecznego psiaka.
  8. [url]http://images41.fotosik.pl/157/6ada52105f5161e6.jpg[/url] Nie ma to jak szczęśliwa,wybiegana bulwa:)
  9. To super! Jak już je teraz można wydawać powinno być więcej chętnych. Szybko znajdą domy:lol:
  10. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/Si0Mt2i3cqI/AAAAAAAACSg/cvDsoJae7qw/s576/IMG_0324.JPG[/IMG] [B]magdola[/B] w poniedziałek Chandler ma przekazać inf. ;)
  11. [quote name='marlenka'] Mgie Ciebie będe prosiłą o zmianę fotek w ogłoszeniach ;) .[/quote] nie ma problemu. Jestem na to gotowa już od paru tygodni;)
  12. [quote name='elmira']I ja wpadam. Niech swiat dostrzeże w końcu Ciaputkę. Zacznijmy od dogo;)[/quote] Bardzo dobry pomysł.:cool2:;)
  13. [SIZE=6]Fabio szuka [COLOR=Red]DT/DS[/COLOR][/SIZE][SIZE=5]!!!!![/SIZE]
  14. [SIZE=4]Nugaciku pokaż się innym jaki jesteś fajny. [/SIZE] [IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/25/8b8c2ba3.jpg[/IMG]
  15. [SIZE=6][COLOR=Red]Marley & Bob wciąż czekają![/COLOR][/SIZE] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/Sj5hUT-WG2I/AAAAAAAADBI/O-WPevP4bGg/s720/IMG_3356.JPG[/IMG]
  16. Prześliczna ruda sunia czeka na swój dom. [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/6052/img1670x.jpg[/IMG]
  17. I ja się witam :hand:
  18. No jak pech to pech :shake:
  19. Malizna zasługuje na domek najlepszy na świecie.:-(
  20. biało-złoty misz- masz [url]http://images6.fotosik.pl/500/1b7970bf969f2093med.jpg[/url] :loveu:
  21. Jak zapowiadały,że znikną tak zrobiły :mad: :mad: [I]Może jeszcze zdążeeeeee[/I] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/8798/31598856.jpg[/IMG] [I]Udało się:p Jeżyk jest mój[/I] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/1594/64094177.jpg[/IMG]
  22. [url]http://img34.imageshack.us/img34/3931/75615878.jpg[/url] Jakie zębiska..maluszek się przestraszył :roll::loveu:
  23. No nie! Tak jakbym patrzyła na małego Karmelka i Ozziego.:roll: Zestaw najlepszy pod słońcem;)
×
×
  • Create New...