Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. Super,że Bob&Marley załapią się na fryzjera :cool3:
  2. Sprawdzam pocztę co chwile ale maila jak nie było tak nie ma. Czy to naprawdę tak trudno odpisać czy się spodobał czy nie?:angryy: Szukamy dalej...
  3. [B]brosse0606 [/B]Słowacja,Francja dużo zwiedziła już ta Wasza buldożka.:lol:
  4. [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/4078/1070743.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/9906/1070742.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/5586/1070728.jpg[/IMG] [I]idealny sposób na uniknięcie blysku po oczach[/I] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/7083/1070739.jpg[/IMG] [I]Kumple forever[/I] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/3170/1070747.jpg[/IMG]
  5. Odpowiednie do pory zdjęcia łóżkowe. [SIZE=1](archiwalne)[/SIZE] Niestety zdjęcia nie oddają dwuchrapu chłopaków :evil_lol: [I]raz śpimy tak[/I] [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/6381/1070710.jpg[/IMG] [I]a raz tak[/I] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/53/1070712.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9289/1070713.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/5767/1070732.jpg[/IMG] [I]raz śpimy przytuleni[/I] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/9784/1070725.jpg[/IMG]
  6. Jestem w trakcie przeglądania galerii. Tak pięknego,fotogenicznego astka jeszcze nie widziałam. :loveu: [url]http://img147.imageshack.us/img147/6651/38144168zk4.jpg[/url]
  7. Które buldożki nie są słodkie? Chyba nie ma takich :loveu:
  8. [quote name='Basia&Safi'][B][I]a ja was szukam drugi dziena foto blogu :mad: a wy tu :loveu: [/I][/B] [B][I]wymamlane ucho hehe :) eldo zawsze safi ciagnie za obroze [/I][/B][/quote] Sama się dzisiaj bardzo zdziwiłam i szukałam jak głupia po 5 stronach na Fotogalerii. Nie wiem kto to przeniósł bez mojego poinformowania.
  9. [quote name='pati1033']ja z pierwsza wizyta- wiec sie witam na poczatek :loveu: cudasne te Twoje buldozki :loveu: uwielbiam ta rase. Zawsze mysle, ze jak mialabym sie przerzucic na mniejsza rase to bylyby to wlasnie buldozki :) duzo nowych fotek poprosze :)[/quote] Serdecznie dziękuje za odwiedziny. Wpadajcie częściej:loveu: A już myślałam,że nie będzie miał kto oglądać tych zdjęć. Buldożki cudowna rasa...tylko uzależnia
  10. Wpadłam tutaj pierwszy raz:cool3: Mała jest cudaczna :loveu: Zapraszam kiedyś do galerii moich buldożków.
  11. [B]Brysio, Ty też robisz Marcelowi ogłoszenia?. Napisz proszę jakie,nie będą się dublować! [/B] Wszystkie moje ogłoszenia są aktualne!
  12. Witam, Wpadłam pooglądać zdjęcia diabłów:cool3:
  13. Mi się z kolei marzy łaciata suczka.... ale to są odległe plany. Diva jest z jakiejś polskiej hodowli? [SIZE=1]Mam pytanie,kto przeniósł tej wątek bez powiadamiania mnie do działu buldogów? Szukam i szukam w dziale Fotoblogi i sobie myślę co jest grane... [/SIZE]
  14. Witam i dziękuje za odwiedziny ;) [B]Chefrenek[/B] na szczęście od początku nie dochodziło między nimi do żadnych awantur. Ozzy od początku zaakceptował małego,razem spali,jedli,lizali się. Chociaż hodowca mówił,że z dwoma samcami może być rożnie. Unikaliśmy takich sytuacji,w których jeden może być zazdrosny o drugiego. Są świetnymi kumplami. Jimmy jest z hodowli Sto Pręg. A na dowód,że z uszami Karmela wszystko w porządku, wklejam parę zdjęć.:lol: [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/8241/nowafotkaphpi.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/8089/dsc08631.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/9514/dsc08633.jpg[/IMG] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/1110/dsc08632r.jpg[/IMG]
  15. Pewne ogłoszenie już skasowane..ciekawe gdzie pies trafił :shake::shake:
  16. Ciesze się,ze wpadliście z Divą,i że wam się podobają. :cool3: Z tym uchem to czysta zabawa,Ozzy nigdy nie robił tego zębami a tylko ślinił i trzymał w faflach. Oczywiście,zawsze bacznie go obserwowaliśmy. Na szczęsne po takich zabawach uszy były tylko caaaałe w ślinie:lol: Teraz Jimmy jest już duży i to on jest prowodyrem wszystkich zabaw.:lol:
  17. Tak wygląda dumny,obrażony Ozzy...a to wszystko przez kąpiel:evil_lol: [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/4397/1040415.jpg[/IMG]
  18. Psiaki nadal czekają ? :shake:
  19. Prześledziłam galerie Divy i muszę powiedzieć,że jest cudna:loveu: Będę zaglądać częściej Zapraszam do moich buldożków [url]http://www.dogomania.pl/forum/f80/ozzy-osbourne-jimmy-czyli-z-bloga-buldoga-140858/[/url]
  20. Te ocz[U]y[/U] Grocha :loveu::loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/481/8c1dfbdf331d13b7.jpg[/URL]
  21. [I][B]Mała przerwa w stróżowaniu[/B] [/I][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/4411/1060611.jpg[/IMG] [I]Ulubiona zabawa Ozziego,polowanie na ucho [/I] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/7171/1060609.jpg[/IMG] [I]taaak się kochamy[/I] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/5311/1060613.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/5274/1060615.jpg[/IMG] [I]całkiem smaczne,miam mniam [/I][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/481/1060620.jpg[/IMG]
  22. Odezwała się do mnie Pani szukająca małego,wykastrowanego psiaka do bloku. Podesłałam jej Nugata z Ostatniej Szansy jak się nie spodoba to podeśle Umisia. Pani jest z Warszawy.
  23. Póki jest alegratka wyróżniona zmieniłam tytuł na jorka boguszyckiego :grins:
×
×
  • Create New...