[quote name='Tengusia']ale mniamusie buldozki :loveu::loveu::loveu::loveu: oj bede tu czesto zagladac :p[/quote]
Witamy:Rose: i zapraszamy częściej....chociaż oto się nie muszę martwić,bo buldożki uzależniają..i przyciągają jak magnes:cool3:
[quote name='asiol']Ale przystojne bulwy :)[/quote]
Przekaże im ;):lol:
[quote name='Chandler']A ja Jej zazdraszczam, że łapkę dostała :placz:.
I wobec tego też nie będę tutaj zaglądała jakiś czas, a jak wrócę, to też COŚ chcę dostać :evil_lol:.
Głaskanko ode mnie dla bulweczek i papa. Zajrzę, jak wrócę :cool3:.[/quote]
haha ależ to sprytnie powiązałaś:eviltong:. Dla Ciebie będzie Coś speszjal edyszyn. Wtedy to inni będą ci zazdrościć
Już nawet wiem co :evil_lol: .
Czekamy wszyscy jak wrócisz :loveu: