-
Posts
5060 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mgie
-
O tak,spanie to coś co kochają..poza jedzeniem oczywiście [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/7246/1070789.jpg[/IMG]
-
[url]http://images41.fotosik.pl/148/42869d7f1f545cac.jpg[/url] Cudna:loveu:
-
......................................................
-
[B]rita60[/B] dziękuje,że wpadłaś. Jest zapotrzebowanie na szorstki..:crazyeye:? U Ciaputki telefony milczą. W takim razie wrzuć może jeszcze Diega&Fibi :cool3: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szansa-dla-psow-z-ostatniej-szansy-pozwolmy-im-godnie-zyc-zbieramypieniadzenahotel-138884/index40.html[/URL]
-
[SIZE=1][B]rita60[/B],Ty siedzisz w szorściakach głęboko..gdyby nie udało się z Gabi,albo gdybyś miała inną zainteresowaną może podesłałabyś naszą Ciaputkę?[/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=1][SIZE=2]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zamiana-walizek-czyli-ciaputka-w-typie-bzibzi-czeka-na-czlowieka-139990/index29.html[/SIZE][/SIZE] [SIZE=1][SIZE=2][/SIZE] [/SIZE]
-
Dostałam zapytanie w sprawie Nugacika? :cool3: Czy on już jest zarezerwowany..może podrzucić inną małą bidę ?
-
Piękna i mądra. Lena z Ostatniej Szansy ma kochający dom !!!
mgie replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
[B]Nowe ogłoszenia robione dzisiaj:[/B] offer.pl alegratka.pl kupsprzedaj.pl cafeanimal.pl eoferty.com.pl przygarnijzwierzaka.pl bono-polska.pl pineska.pl petworld.pl petsy.pl ogloszenia.interpress.net.pl aukcjezwierzat.pl animalsmarket.com marketzwierzat.pl gielda-zwierzat.eu sprzedam-psa.pl polskiehodowle.pl psy-koty.info [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1994807_10_miesieczna_piekna_lena_szuka_domu.html"]10 miesi�czna ,pi�kna Lena szuka domu. Milicz[/URL] [URL="http://aukcjezwierzat.pl/aukcja3370_10+miesieczna++piekna+Lena+szuka+domu.+Milicz.html"]10 miesięczna ,piękna Lena szuka domu. Milicz :: (S003370) Sprzedam na AukcjeZwierzat.pl[/URL] [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/10-miesieczna-piekna-lena-szuka-domu-milicz/4494"]10 miesięczna ,piękna Lena szuka domu. Milicz - psy - ogłoszenia zwierzęta - Petworld.pl[/URL] [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/10-miesieczna-piekna-lena-szuka-domu-milicz/4494"]10 miesięczna ,piękna Lena szuka domu. Milicz - psy - ogłoszenia zwierzęta - Petworld.pl[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=3253222&cid=170"]Zaloguj - Bezpłatne Ogłoszenia KupSprzedaj[/URL] -
[B]Pierwsze wspólne patrolowanie okolicy[/B] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/1102/46801798.jpg[/IMG] [IMG]http://img154.imageshack.us/img154/2214/51195111.jpg[/IMG] [I][SIZE=1]my wcale nie śpimyyy[/SIZE][/I] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/4151/63612223.jpg[/IMG] [I][SIZE=1]może troszeczkę[/SIZE][/I] [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/7681/25738462.jpg[/IMG] [I][SIZE=1]okolica czysta...czas na obiad[/SIZE][/I] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/4638/26883157.jpg[/IMG]
-
Z tym uzależnieniem to święta prawda. Na początku miał być tylko Ozzy, teraz nie wyobrażam sobie jakby miał być sam jeden. Połączenie buldoga ze staffikiem to chyba energiczna mieszanka:cool3:? [B]Wszystkim oglądającym chłopaki mówią Dobranoc[/B] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6301/1090983.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7416/1090984.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/6854/1090985.jpg[/IMG]
-
BOB & Marley- psy w stylu reggae szukają domu. Nowe zdjęcia - strona 5
mgie replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
Już 3 razy odświeżałam ogłoszenia, ale jeszcze ze starymi fotkami. Jutro to zrobię ,dzisiaj już padam z nóg.:shake: -
Trzy buldożki w chyba trzech możliwych kolorach ;) Galerie Safi i Elda podpatruje już dość długo. Moje odległe plany to łaciata buldożka właśnie ;) Ale na razie staram się okiełznać tą dwójkę.
-
Basia&Safi miło,że nas odwiedziłaś. Wycałować,wycałuje ale nie oddam za nic w świecie :cool3:
-
Pokazujemy światu Fabio - psa, który pragnie, by nie było go widać.
mgie replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
Znalazłam na alegratce ogłoszenie Fabia jeszcze jako dziewczynka [B] A&S[/B], to chyba Ty ją robiłaś [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1926302_mloda_piekna_i_samotna_fabia.html"]Młoda piękna i samotna Fabia...[/URL] -
Teraz czas na [B]Jimmiego[/B] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/9915/1040486.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/8026/1040485.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/1672/1060642.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img261.imageshack.us/img261/5712/dscn1631.jpg[/IMG] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/8855/dscn1672.jpg[/IMG] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/9970/dscn1676z.jpg[/IMG]
-
Szczenięce czasy [B]Ozziego [/B] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/7481/dscn1664g.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/5342/dscn1632x.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/6852/dscn1605.jpg[/IMG] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/3654/dscn1601a.jpg[/IMG]
-
Witam w galerii [SIZE=4][B]Ozziego & Jimmiego [/B][/SIZE](vel. Karmel) [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/2461/gobartz0we8p.jpg[/IMG]
-
ale fajnie jak się udaaaaa:bigcool:
-
Śliczny pies jak Prosiaczek wyrwany śmierci PILNIE POTRZEBNY DT!!
mgie replied to paros's topic in Już w nowym domu
OO jak już jest Dt..to pół biedy ;)