-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
Shirze to się chyba w tej pozycji najlepiej mysli :D bo kombinowała jak Nerowi patyka zagibac i zwiać:D
-
[quote name='CarolineS']Tak, panierka to obowiązkowo! (wybacz, że komentować będę bez lików, ale jestem dzisiaj bez sił ; )) A co będzie patyczka oddawał ^^ Zmęczona, ale jaka szczęśliwa W tej wodzie jakaś taka... wydłużona. * Wściekły Nero i latające uszy wymiatają ^^ * juz wiem! to przedłużenie to ogon :lol:[/QUOTE] wybaczam...:D mi też się nie chce czasem cytować:P Tak nakrzyczeli że chcą zdjęć a nie oglądają:P
-
jak dla mnie to nawet komórką może być:D
-
[quote name='Caachou_']Dobranoc, Shirki ;)[/QUOTE] My się po południu wyspałysmy:D No i jeszcze muszę iść psa poszukac bo mi ją gdzieś z pokoju wcieło:P a ciemno w mieszkanku i śpia wszyscy:P
-
[url]http://i46.tinypic.com/27zw5fb.jpg[/url] negliż :D
-
[url]http://img409.imageshack.us/img409/7019/diana18095.jpg[/url] hahaha fajny baranek:D
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[url]http://lh4.ggpht.com/_TxlEHNg8BOU/TJYzrMXBRII/AAAAAAAAAXc/lYeuSDZ6e58/s720/022.JPG[/url] "poprzez miedze, poprzez łąki, poprzez lesne ścieżki wąskie... 4 łapy psa unoszą świat :D " hehehe podoba mi sie ta fotka;D
-
Ebola & Luśka -czyli staffikowo kundelkowa ferajna
sunshine replied to Sylwia K's topic in Foto Blogi
[url]http://img46.imageshack.us/img46/7175/dscf8768l.jpg[/url] a tutaj maleństwo uczy Luske że tamtych czerwonych grzybków się nie zbiera:D -
[url]http://i56.tinypic.com/90vep1.jpg[/url] nawet się opalała:D
-
[quote name='aniolek666']a tak jakoś wpadłam widzisz nawet ostatnio dodałam fotki nera i nikt tego nie zauwazył hehe:)[/QUOTE] właśnie byłam i widziałam:D hyhy
-
[URL]http://img202.imageshack.us/img202/5527/zdjcie0421a.jpg[/URL] i dostała boksa hehehe szkoda że nie udało mi się uchwycić ostatnio tego półobrotu:D [URL]http://img827.imageshack.us/img827/6448/zdjcie0412.jpg[/URL] hahaha boski:D musi ci się nudzić że odświeżyłaś galerie bez mojego przymusu:D P.S na modliszkę : :D [url]http://img255.imageshack.us/img255/2629/zdjcie0427l.jpg[/url]
-
[quote name='aniolek666'][URL]http://img213.imageshack.us/img213/8127/20092010016.jpg[/URL] heh troche dziwnie to wygląda:lol: [URL]http://img245.imageshack.us/img245/6079/20092010018n.jpg[/URL] piesionietoperzowate coś:) [URL]http://img685.imageshack.us/img685/9357/20092010032s.jpg[/URL] nasze kochane głupki:loveu: [URL]http://img824.imageshack.us/img824/3949/20092010053.jpg[/URL] mój kochany diabeł:loveu::evil_lol: A tak apropo to ja poproszę te zdjęcia na poczte:)[/QUOTE] a ty co tutaj robisz?:D hehehe
-
:loveu: [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/9357/20092010032s.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/7307/20092010044.jpg[/IMG] A Ewa ma patyka :razz::mad: [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/5387/20092010049.jpg[/IMG] A teraz Nero ma patyka:evil_lol: [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/3949/20092010053.jpg[/IMG] No weź nie bądź Żyd... daj troche porzuć :razz: [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/885/20092010062.jpg[/IMG] I się zmęczyłam trochę... na 5 sekund oczywiście :diabloti: [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/1937/20092010051x.jpg[/IMG] the end:)
-
Jak zwykle...:diabloti: [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/8127/20092010016.jpg[/IMG] Najlepsiejsze:evil_lol: [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/6079/20092010018n.jpg[/IMG] Trochę wody dla ochłody...:diabloti: [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/5866/20092010020.jpg[/IMG] I w panierkę jak to Monika mawia:eviltong: [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/5538/20092010025k.jpg[/IMG] Nero:cool3: [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/667/20092010026.jpg[/IMG] cdn
-
No to lecimy z wczorajszego spaceru z Nerem :evil_lol: Pogoda fatalna więc sporo zdjęć rozmazanych a do tego psy miały takie ADHD że mi komórka nie nadążała :eviltong: [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/4562/20092010t.jpg[/IMG] [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/4089/20092010002u.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/512/20092010004.jpg[/IMG] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/2755/20092010008.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/828/20092010012.jpg[/IMG] cdn
-
No i mam wybór?:D Za chwilke pododaje;)
-
[quote name='Baski_Kropka']Bo do szycia to trzeba od razu :P a jak to se już przyschnie i przymrze na około ranki to już się nie opłaca i trzeba kleić i szczepić :P W dzisiejszych czasach te dzieci są takie nei ostrożna... <olaboga> :P[/QUOTE] Ja mam talent do robienia sobie krzywdy:D hehe już przywykłam;P A do szycia było jeszcze ale lekarz stwierdził że będzie gorzej niż z plasterkami, w sumie miał chyba racje bo nawet ładnie już zaschło i sie goi:D [quote name='Izabela124.'][URL]http://img5.imageshack.us/img5/9364/07092010007.jpg[/URL] ej Shira, ja sam potrafię o siebie zadbać :evil_lol: [URL]http://img838.imageshack.us/img838/2167/08092010011.jpg[/URL] kradziejka kukurydzy :diabloti: [URL]http://img299.imageshack.us/img299/7789/15092010038.jpg[/URL] prawdziwe ADHD :lol:[/QUOTE] tsa, uwielbiam te jej napady:D a żaden kradziej bo kukurydza gminna czyli nasza też hehe:D [quote name='chocolatelady']filmik z babcią - powalający :evil_lol: Ejjj to jak ty to zrobiłas.?:D[/QUOTE] W pracy otwierałam karton z ruskimi szampanami. Lewą ręką się oparłam o karton a prawą cięłam pod góre i się nożyk ślizgnął i trafił prosto w mój palec (kciuk), nieco utknął więc wyciągnęłam a później się przekonałam że to był mało inteligentny pomysł :P Co coś podniosłam to rana się rozłaziła i ciekło na nowo więc TŻ w końcu wysłal mnie na pogotowie^^ [quote name='Sayrel']Bardzo prosze zajrzyjcie na watek Maszy i pomozcie cokolwiek... Brakuje nam tylko 150zl do hotelu, a jak laska wroci do schronu to po niej....[/QUOTE] [COLOR=Red][B]Masza liczy na każdą pomoc.[/B][/COLOR] [quote name='WeronikaM'][URL]http://img214.imageshack.us/img214/5438/15092010030.jpg[/URL] ale fajne zdjęcia :)[/QUOTE] dziękować :D [quote name='CarolineS']Zapożyczyliśmy sobie od was pomysł z kukurydzą, tylko aportowaliśmy na polanie, ale u nas efekt był taki, że po 2 rzutach kukurydza byłą obrana xD To dlatego, że moja sucz patyka zwasze obiera z kory i obgryza, kukurydzę też :evil_lol:[/QUOTE] łe no to shira też obierała, i próbowała zjeść:evil_lol:
-
Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir
sunshine replied to Baski_Kropka's topic in Galeria
Kropencja na DT zrobi furorę:D hehehe ile ona waży? Najlżejszy uczestnik ma chyba 8 kg gdzieś wygrzebałam;)... -
[quote name='Sylwia K']super fotki jak ona ładnie aportuje!:crazyeye:[/QUOTE] jak jej się chce hehe:D jak na hasiora całkiem nieźle:P [quote name='Caachou_']:evil_lol: :-o :lol: Babcia zna ten tajemniczy język hasaczów, jak widzę!? :diabloti:[/QUOTE] [quote name='CarolineS']Haha, też tak gadam z psem. A babcia pewnie jakieś powiązania z hasaczami ma i sie dogadać z nimi potrafi :evil_lol:[/QUOTE] tsa, zna język hyhy...bo ze mną Shira gadać nie chce:P A dzisiaj byłysmy na spacerku z Nerem, mam kilka fot i filmik...ale dzisiaj mi sie już nie chce dodawać:D A spacer skończył się na pogotowiu ratunkowym, bo pańcia w pracy wsadziła sobie nóż do kartonów w palec (kciuk) i stwierdziła po spacerku że za bardzo mięsko widać hehe:D Zaszczepili mnie na tężec, pozaklejali plasterkami zamiast szwów i wsadzili w bandaż ... i kazali isć na zwolnienie ale ten fakt olałam:P
-
Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir
sunshine replied to Baski_Kropka's topic in Galeria
[quote name='Baski_Kropka']A to ja nie jeżdże sama.. ja sie boje ieczorem czy w nocy pod klatke sama wyjść a co dopiero do lasu jechac z psem.. ale robiło się głupie rzeczy :D Tambyly som fajni same czerwone oczka i zające kamikadze.. :D[/QUOTE] Kamikadze to byłaś ty z psem przypietym do roweru jak tyle kuszących zapaszków i tropików nosem wodzi:P -
Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir
sunshine replied to Baski_Kropka's topic in Galeria
[quote name='Baski_Kropka']No ja kiedyś w nocy kiedy jeszcze lubowałam się w nocnych treningach.. obecnie troche zmądrzałam to wleciałam na drzewo przez tego mojego głupola, jechałam lasem nagle mignęły mi czerwone oczy i kita mojego psa jak zawraca.. potem to działo sie tak szybko ze nie wiedziałam kiedy wylądowałam na pniu :/[/QUOTE] zawału bym w nocy w lesie dostała i bez spotkania z "tambylcami" :P ja cykor jestem na takie sprawy:D -
cześć wilczki:D [url]http://lh5.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/THQ-CNuoszI/AAAAAAAAB1c/7QTAvXbkS7k/tn_DSC_0389.JPG[/url] ciekawe jak by wyglądał "na mokro":D wracajcie szybciutko;)
-
Jaki słodki! :D Jak tak można traktować takie łaknące pomocy cudo? Ludzie to kanalie :/ śliczny Dumbo:*
-
Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir
sunshine replied to Baski_Kropka's topic in Galeria
[quote name='Baski_Kropka']No powiem Ci... że przy rowerze z dwoma psami to jest troszkę niebezpiecznie bo jednak inaczej się spada z roweru a inaczej z wózka hulajki czy sanek gdzie z tyłu ani miedzy nogami nic cie nie blokuje...ale ja tez z dwoma psiakami jeżdżę z rowerem i żyje zęby wszystkie mam.. ale najpierw lepiej na sucho na nóżkach popróbować.. i najważniejsza jest znajomość komend przez psy bez tego ani rusz niestety w sytuacjach awaryjnych ratuje zdrowie i życie ;P Czasami oszczędzi zszarganych nerwów ;P[/QUOTE] oj nerwów sporo mi naszarpała:P szczególnie gdy nalgle w biegu jej strzeli do łepka gwałtownie zawrócic. Tak jak to zrobiła jak z krzaków przy drodze nam kot wyskoczył. O 180 stopni mnie z rowerem obróciła... ale orzełka nie wywinęłam:D Ale palpitacji serca doznałam:P -
Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir
sunshine replied to Baski_Kropka's topic in Galeria
O to ja tez utknełam w polu kilka razy:D Ale nie mam pojęcia za czym... tyko Shira wie co ją pognało:P Czas jej siostrę przyłączyć ale jakoś tak boję się o własne zęby ciągle :D