Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. [url]http://img3.imageshack.us/img3/1743/p1015446.jpg[/url], zarąbisty psi usmiech:D
  2. [quote name='Czarnulka']Heej wam :d jak wam dzien mija?[/QUOTE] deszczowo- słonecznie:P mieszanie. Mam nadzieję że wieczorem będzie ładnie bo ide opijać technika :D [quote name='Caachou_']Ona jeszcze śpi! :evilbat:[/QUOTE] a własnie że nie! wstałam bardzo wcześnie:P o 10... na spacerku z diablęciem byłam:D
  3. [quote name='przeszlus']Kliker to super pomoc :) Choć to jest to samo co nagradzanie za zachowanie to jednak skutki są większe.Wiem ze swojego doświadczenia.Max dzięki niemu zrobił się troszkę bardziej usłuchany :p[/QUOTE] hmmm może kiedyś zobaczymy:P [quote name='Daga & Maks']no to ucz Shirkę :D Maks uwielbia gasić i zaświecać światło, a jakie to ułatwienie dla mnie. Nie trzeba wstawać :cool3: pod warunkiem że smakołyki są w kieszeni :lol:[/QUOTE] hehehe mam nadzieje że też to osiągne:D [quote name='GaBi12']Nie :diabloti: Śliczne zdjęcia Shirki, którą zaniedługo ukradne:loveu::diabloti: Martyna przygotuj się na brak Shiry :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] w życiu! Prędzej nerkę, płuco i komore sercową oddam niż psa:P
  4. Biedny wujcio Neron :D [url]http://img228.imageshack.us/img228/584/57615743.jpg[/url] skąd wy jestescie?:D
  5. sunshine

    Potworna potwora

    [url]http://img697.imageshack.us/img697/446/17567080.png[/url] aż brak mi słów:D ta potwora to istny model:D
  6. [url]http://img832.imageshack.us/img832/2480/1055373.jpg[/url] piękny piekny piekny:D
  7. gratulacje :D kuj żelazo póki gorące:D Sczyle łapią błyskawicznie i duzo zapamiętują... strasze psy wolniej się uczą więc na postepy się dłużej czeka;)
  8. [quote name='Caachou_']Co pan zrobisz? Nic pan nie zrobisz... :roflt:[/QUOTE] żyjesz jeszcze troszkę:D? [quote name='GaBi12']Slicznie. :) :loveu:[/QUOTE] dzięki:D [quote name='Obama'][URL]http://img801.imageshack.us/img801/3382/25082010023.jpg[/URL] Gdzieś Ty tego wielkiego psa dorwała? Klikasz? :) Jakie sztuczki już zna ?:)[/QUOTE] nie nie klikamy:P nie bardzo widzę wielki sens w klikerze i nie pojmuje jego działania:P a wykaz sztuczek na pierwszej stronie:D A teraz uczymy się światła zgaszac hyhyhy [quote name='Baski_Kropka']Co ne wierzysz nam!? OO a jaka się zgryźliwa zrobiła... :P[/QUOTE] to wy mnie zmuszacie do takich posunięć :evil_lol: i tak wiem że mnie kochacie :loveu: ja was tez :diabloti::mad: [quote name='Paula03']Ale psy się wybawiły! Aż miło patrzeć ;)[/QUOTE] oj było miło na nie patrzeć :D wariaty :loveu: [quote name='M&S']Cześc dziewczyny:) fajne zdjęcia!!!![/QUOTE] cześć dzięki:D
  9. hejo:D może neron dogoterapeutą powinien być?:D
  10. Dobre szaleńcze fotki:D Nie wiedziałam że Puszek i Rasta to ziomki:P
  11. sunshine

    Potworna potwora

    [quote name='*Monia*']Ciekawa wymiana zdań - każda swoje i żadna nie wie o co drugiej chodzi :evil_lol: Jednej TZ nie daje, drugiej brat chowa - źle się dzieje na tym świecie :mdleje:. Kompaktem też się da, ale więcej cierpliwości i uporu trzeba :evil_lol:. [/QUOTE] A ja za to mam szlaban na dotykanie aparatu (jakimś cudem poprzedni padł:P ... wina siory, odpowiedzialność wspólna...i licz tu na sprawiedliwość:D) Ale mam nadzieje na obłaskawienie chociaż na jeden słoneczny spacer:D A co do "żadna nie wie o co drugiej chodzi"... ni cholery nie kumałam:D haha
  12. [quote name='Caachou_']:shake: :placz: :lol:[/QUOTE] tylko nie skacz z mostu!:P Pomyśl o Czadowym czadziku! :D [COLOR=Red][B][SIZE=5]ZDJĘCIA NA STRONIE 373!!! :diabloti: (poprzedniej:eviltong:)[/SIZE][/B][/COLOR]
  13. Kochający nie wątpia!:P nie wierze już Wam :D
  14. sunshine

    Potworna potwora

    ja mówię o tym zdjęciu [url]http://img828.imageshack.us/img828/9837/jhb.png[/url] a gdzie i skąd ty jakis wóz wytrzasłaś teraz?:P
  15. sunshine

    Potworna potwora

    nieee zdjęcie:P
  16. Dzięki za odpowiedź :D powiem szczerze że pierwszy raz o adopcji pomyslałam jak szukaliśmy pomocy i domku dla Tiary Husquwarna bez łapki. I teraz najbardzij wlasnie lece na te najmniej szczęśliwe i okaleczone haszczaki... Ale banda granda:D [url]http://lh4.ggpht.com/_pZ5PCV7dIdE/TGVb2463zoI/AAAAAAAADiY/DB1MwTDipBs/IMG_7089.jpg[/url]
  17. [quote name='przeszlus']Mój by się po ryżu mało nie spasł jak był szczylem,od tamtego czasu nie podaje mu go :D[/QUOTE] to sie daje więcej mięcha mniej ryżu:D
  18. aż je wyginało od prędkości :D [url]http://lh5.ggpht.com/_fpg7zKolpHU/THGp-S7yeRI/AAAAAAAAIV8/5Gnmcx3KuG8/DSC_8842.jpg[/url] a tu to się upłakałam ze smiechu:D hahah poprawiacie humor na maxa:D
  19. Ej okolice Poznania?:P które okolice?:D cześć Rude..ide fot szukać:D
  20. sunshine

    Potworna potwora

    o a własnie takie z psuja mi sie najbardziej podoba:D
  21. [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Bobik.jpg[/url] jaka piekna maszkara:D
  22. Purina dog chow i kurczaczek z ryżem gotowany:D
  23. [quote name='Izabela124.']Ale te psy szalały :lol: Chyba się dobrały, bo wszystkie z ADHD :evil_lol:[/QUOTE] szaleju się najadły:D
  24. Adhd Nera i Asti:evil_lol: [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/812/25082010021n.jpg[/IMG] A oto nasze Wrzesińskie mini zoo :D wielbłądy i koziołki:diabloti: [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/3382/25082010023.jpg[/IMG] Młody wilbłądek, urodzony we Wrześni i kozy:D [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/2656/25082010030.jpg[/IMG] the end:D
  25. uszojad :mad: [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/8460/25082010014.jpg[/IMG] Asti i Shirka:loveu: [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/4162/25082010015.jpg[/IMG] Przyglądająca się ziomkom Shirka i w tle Pan Asti :razz: [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/6470/25082010017.jpg[/IMG] Rozchachane koniki:evil_lol: [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/8510/25082010018.jpg[/IMG] I całe Trio, Nero sie ewakuował bo dziewczyny mokre były :evil_lol: [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/5034/25082010019.jpg[/IMG] cdn
×
×
  • Create New...