-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
będzie więcej:) Irmina wyśle resztę zdjęć po 16, bo musiała wyjść ale dzisiaj wszystko będzie. Podhalan ma "kuku" nad prawym okiem w postaci blizny już...albo się pobił z innym psem albo zrobił mu to człowiek... aczkolwiek dużo szczeka ale po rękach liże;) Chustek też się załapał na fotkę. Mikro staruszek to czarna suczka. Podchodzi do kratek, miała jakiś czas temu usuwane zęby... siedzi już kilka miesięcy. Jest spokojniutka i łagodna, mamy kilka zdjęć. Jest w typie ratlerka, jest bardzo stara już... Inny mikrus to może być mix jamniczki miniaturki, kudłaty rudzielec. Przez chwilę wydawało mi się że to pies ale z budy nie wyszedł więc ciężko mi to potwierdzić... nie szczekał, nie robił awantury. Grzecznie siedział i się przyglądał. Wygląda na młodego psiaka:) Pod konkretnymi zdjęciami napisze konkretnie co się udało dowiedzieć o psach;) -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
Mamy wszystkie bernardynki, suk wycofanych jako tako nie... niektóre psiaki ale nie mam pojęcia jaka płeć bo choćbym na rzęsach stawała nie chciały z budy wyjść. Do tego biały podhalan, 3 hasiory i 3 przeurocze szczyle, które ktoś wyrzucił... Pare mikropiesków i jamnikowatych. Mały mikropsiak, bardzo stary... trzeba się postarać o DT chociaż, strasznie tam cierpi... Poznałam naszego białasa na wybiegu, ochrzciłyśmy go "Kodi", super pies:) Przytulaśny, na początku miał swój świat ale pozwala ze sobą wszystko robić i jest zabawowy, choć spokojny. Byłby świetny dla dzieci:) Wiemy też gdzie jest suczka, która miała jechać do domu (husky) mieszka w Sokołowie ma duży wybieg, kojec ale i tak mieszka w domu większość czasu. To labradorowaty piesek siedzący z Kodim (białym cudem) Jest słodki, troche już siedzi... nie wiem sama dlaczego jego cudne spojrzenie i merdający ogonek nikogo nie urzekły... [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/554/p1040210i.jpg[/IMG] Podhalan Sheep...lubi poszczekać ale na pokaz, gdy się zbliży rękę to co najwyżej ją wyliże:) Fajny, młody psiak. Nie jest agresywny, dobrze by się czuł w domu z ogrodem gdzie mógł by sobie "popilnować" obejścia;) [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/3892/p1040213a.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/2177/p1040214i.jpg[/IMG] [IMG]http://oi54.tinypic.com/30u8zvc.jpg[/IMG] [IMG]http://oi54.tinypic.com/242skfc.jpg[/IMG] -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='ata']Jak będę miała czym dojechać:evil_lol:[/QUOTE] żyję:D czekam na zdjęcia od Irminki:) -
[url]http://img718.imageshack.us/img718/9632/dscn5397.jpg[/url] eee tosz to nie ja..;) wydaje ci się:) [url]http://img23.imageshack.us/img23/2033/dscn5335u.jpg[/url] jaka rozanielona:D
-
[IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2979/21022011009.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/9839/21022011010.jpg[/IMG] Wygibasy:D [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/3183/21022011012.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img811.imageshack.us/img811/6664/21022011003.jpg[/IMG] Aż się uszy zaginają...:) [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/2996/21022011005.jpg[/IMG] I fotograf nie nadanrza :P [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/1586/21022011006.jpg[/IMG] [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/2151/21022011007a.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/3294/21022011008.jpg[/IMG]
-
Było juz tak ciepło kilka dni temu... [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/2411/12022011r.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/6528/12022011002.jpg[/IMG] I znów...:P [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/3395/21022011013.jpg[/IMG] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/2774/21022011001k.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/9522/21022011002.jpg[/IMG]
-
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
na tego koleszkę to mam zlecenie z Husky Adopcje:P Idzie na odstrzał, ta sama fundacja która naszą Roxi wyciągneła i chciała ta nieszczęsną sunie... (Late) i jeszcze Boogie (pies mix husky i malamuta) który siedzi w starej czesci już długi czas z sukami. Ajć widłami mnie pognaja stamtąd, wpadniesz na pogrzeb?:) -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='ata']Najlepiej zadzwoń do szefa, możesz powołać się na mnie, że ogłaszam psy, ale ze zdjęciami mam problem, czy coś takiego i Ciebie prosiłam, abyś przy okazji jakieś poza kratami zrobiła ;)[/QUOTE] do szefa...? jakiś numer kontaktowy prócz 996 ? hehe, podaj na PW;) -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
Ostatnio dostałam opierd...dziel za zdjęcia. Powiedzieli mi że musze mieć zgodę... Ale oczywiście zrobię co w mojej mocy ;) Przynajmniej w boksach. A co do suniek, jak byłam ostatnio to taką białą kruszynkę maciupką widziałam, az mialam ochotę ją zabrać i ukryć w domku;) słodycz:) Jakieś konkretne informacje odnośnie ich?:) (benków szczególnie) -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='ata']W piątek do swoich domków pojechały dwie starsze damy i jednooki kotek:loveu::loveu::loveu: Smutna sprawa z hasiorką , oby tylko znalazła się w odpowiednich rękach.... :shake:[/QUOTE] Wiesz Anetko jak to tam jest... W weekend bym chciała porobić zdjęcia dwóm haskowatym rezydentom na strone ( w tym jednemu po prostu "świeże") Oprócz tego w tygodniu będę w schronie. Ktoś chce się spotkać lub "czegoś pragnie"? ;) Dzień prócz poniedziałku w zasadzie mi obojętny;) (labowy tydzień :D) -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
W piatek miała pojechać do super domku suczka husky... kolega przyjechał ze Śremu, na miejscu dowiedział się że suka husky była adoptowana tydzień temu, a dzwonił wcześniej...:( -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='marra']Boziu !! [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Teraz mi się przypomniała historia którą koleżanka mi opowiadała. Jakiś czas po śmierci jej taty, ona i jej mama włączyły sobie TV. Wcisnęły konkretny kanał a tu ciach TV sam się przełączył na MTV, to one spowrotem a tu znowu na MTV się przełączyło. I tak ze 3 razy, dopiero później zdały sobie sprawę że to był ulubiony kanał zmarłego taty.[/SIZE][/FONT][/QUOTE] Jak to się mówi...kto ma pilota ten ma władzę...:lol: -
z tego co mi wiadomo było za mało czasu na "formalności" a w stolicy to dużo dłużej przechodzi... u nas w wątku Poznań strona 172 ;)
-
1:26 i 8:31 (około) czerwona jak burak i zmarznięta i roztrzepane srebrne na 4 łapach :] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=e1c-e_ySoWY"][video=youtube;e1c-e_ySoWY]http://www.youtube.com/watch?v=e1c-e_ySoWY[/video][/URL] Tutaj nas więcej:D [video=youtube;DWlSgPwG-qw]http://www.youtube.com/watch?v=DWlSgPwG-qw&feature=related[/video]
-
[IMG]http://bi.gazeta.pl/im/7/9098/z9098597X.jpg[/IMG] Marsz NIE milczenia w Poznaniu:) Fot. Łukasz Cynalewski / Agencja Gazeta Jedyne foto jakie mamy:P i to jeszcze "podkradnięte" z neta:P Ogólnie ludzie na marszu byli świetni i było ich sporo, atmosfera cudowna:) Shira była w 7 niebie bo wiele osób ją miziało i głaskało...:] Jak byście gdzieś nas widziały to dajcie znać:) (internet, zdjęcia, TV) Shira była jedynym huskym na marszu w Poznaniu ;)
-
[quote name=':: FiGa ::']Calusna psina :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='kamilka91']Urocze jest to zdjęcie... :loveu:[/QUOTE] [quote name='Paula03']Zgadzam się! Świetne :loveu: :loveu:[/QUOTE] [quote name='Izabela124.'][url]http://img829.imageshack.us/img829/695/09022011v.jpg[/url] mamo, mogę je zjeść? :cool3: [url]http://img40.imageshack.us/img40/2171/wilku.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] dzięki dzięki dzięki:D Jutro marsz nie milczenia nas czeka... A Oluś w robocie siedzi i se na spacer nie pójdziemy :/. Oczywiście pół roku jadę tam a jak dojerzdżam to go ni ma:P No cóż, na Cytadelę się kopne hehe:D Może jakieś fotorelacje będą albo coś...zobaczy się:)
-
Na widok kosztów spadłam z krzesła... (a w zasadzie kiedy Ewka mi powiedziała:P) ... jak nie urok to sraczka...:/
-
świetnie:) Jestem ciekawa jak to będzie w Poznaniu...
-
aż mi się łezka zakręciła w oku na tym filmiku:) świetny! A zdjęcia... aż by się pies uśmiał:D [url]http://img217.imageshack.us/img217/6765/dsc1905.jpg[/url]
-
Czyli tak jak na początku myślałyśmy...:( Biedny Nerciu, oby nie guzek.
-
Mój wilku kochany:loveu:[IMG]http://img40.imageshack.us/img40/2171/wilku.jpg[/IMG]
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='Gosia9712P']Ale Ty fajnie pocieszasz! :evil_lol: A może Twoja mama jest przyzwyczajona, że pies tak robi i jej się przysłyszało?[/QUOTE] A możliwe całkiem;) Chociaż to nie pierwsze takie wydarzenia, a odgłos jest na prawdę głośny ale wszystko możliwe:) -
[quote name='kamilka91']Shira atakuje kamyczki... głową? :D[/QUOTE] haha kula sie zawsze w zdobyczy i gryzie "bokiem" pyska:P Taki rodzaj szajby:D
-
[quote name='kamilka91']Łączę się z Tobą w bólu... Taak, na pewno. Ale drugiego łaciatka to ja będę mieć... jak się wyprowadzę. Czyli pewnie nigdy, w każdym razie Mik na pewno do tych czasów nie dożyje... Już prawie nic mi nie zostało, tylko genetyka do poprawy... Trzymam kciuki ;)[/QUOTE] to ja również trzymam kciuki:D
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with: