Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. Chociażby część trasy...może mapa pomocy dogo?
  2. [quote name='Paula03'][url]http://img233.imageshack.us/img233/2979/21022011009.jpg[/url] Ale się uśmiałam z tych zdjęć :D[/QUOTE] [quote name='Ewa&Duffel']Padłam :lol: Wariatka z niej niesamowita :lol: [url]http://img233.imageshack.us/img233/2979/21022011009.jpg[/url][/QUOTE] [quote name='kamilka91'][url]http://img233.imageshack.us/img233/2979/21022011009.jpg[/url] - zgadzam się z przedmówczyniami :D[/QUOTE] ta, swir totalny...ona ma chyba trociny w głowie heheheh moja kochana:) A dzisiaj gnębiła goldena...biedny nie nadanżał za nią:P
  3. Został umieszczony na stronie, tak jak pozostałe. Wet go widział... leczył oczy ale ja bym wolała zeby obejrzał go konkretnie... wiecie o co chodzi. Żeby go zabrać stamtąd jakoś gdzieś... DT hotel...co kolwiek... Aneta, podhalan zarezerwowany? Jest transport dla niego?:) Edit. Zostanie mam nadzieję umieszczony..., P.S zwracam honor:P i co z nią?
  4. [quote name='ata']Ok, ja teraz zmykam do łóżka a jutro powstawiam zdjęcia gdzie trzeba. Jestem trochę podłamana ponieważ z 8 psów, które były wybrane, zarezerwowane zostały prawdopodobnie tylko 2 może trzy...... będę musiała to sama sprawdzić.... :shake: Z drugiej strony, jeżeli trafiły do dobrych rodzin, może zostały uchronione przed zamarznięciem.....[/QUOTE] tak, może im się poszczęściło jak naszej Late...
  5. Ten pies jest świetny..był taki spokojny i opanowany. jest też bardzo zadbany fizycznie...szkoda go na marnowanie w schronie. Wiadomo że lepiej tam wyglądac nie będzie...
  6. że bez nas?:P A usadź je w miejscu na doopkach:P Nie szło:D Możesz wrzucać ogłoszenia ze mną i Irmina, myśle że jak jest "kontakt" pokazany psa z człowiekiem to ludzie też chętnie na to patrzą...
  7. Zigi, Zumi, Zami c.d [IMG]http://oi55.tinypic.com/1zxs2hh.jpg[/IMG] [IMG]http://oi54.tinypic.com/24nk0hc.jpg[/IMG] [IMG]http://oi55.tinypic.com/iqjvau.jpg[/IMG] [IMG]http://oi51.tinypic.com/xlmt02.jpg[/IMG]
  8. Powiedz mi Anetko po co Ci były Benki? Masz jakieś plany wobec nich? Mogę je "pdrzucić" komuś od bernardynów, wolontariuszka z Gaju dała mi namiar na nich. Także na ludzi od labków, może pomogą w sprawie czarnuszka naszego i szczyle będa allegro miały od Irminy:)
  9. Ata nie widze psiaka o którego pytasz... Z maluchów mam takie foty: (niewiele o nich wiem bo albo siedziały w budach albo z daleka, a akurat już te foty były robione "na ostatnią chwilę") Mikro piesek, podpalany czarnuszek. [IMG]http://oi55.tinypic.com/24gn9nd.jpg[/IMG] [IMG]http://oi56.tinypic.com/zsk6l2.jpg[/IMG] Bardzo hałasliwa suczka... wszędzie jej pełno ale zalizała by na śmierć;) [IMG]http://oi55.tinypic.com/2rz9pi1.jpg[/IMG] Piesek w typie jamnika szorstkowłosego. Grzeczny, sprawiał wrażenie zagubionego w hałasie... [IMG]http://oi51.tinypic.com/2yxetc1.jpg[/IMG] No i rudzielec który nie chciał wyjść z budy;) [IMG]http://oi53.tinypic.com/21n3a1g.jpg[/IMG]
  10. Kodi c.d [IMG]http://oi51.tinypic.com/1pc55l.jpg[/IMG] [IMG]http://oi55.tinypic.com/20unxix.jpg[/IMG] [IMG]http://oi55.tinypic.com/ur8d3.jpg[/IMG]
  11. Pod skrzydłami Husky Adopcje Kodi... Cool Kodi ;). Jest świetnym psiakiem o niespotykanej urodzie. Pies bardzo zrównoważony. Lubi się bawić i pohulać, jednak w boksie jest spokojny i opanowany. Zgadza się ze wszystkimi psami, cierpliwie znosi wszelkie zabiegi. Jest bardzo młody 1 rok może 1,5. Uważam że był by świetnym kompanem dla dzieci. Jest też bardzo rozumnym psiakiem, uważnie słucha co się do niego mówi. Interesuje się wszystkim co się rusza i co "w trawie piszczy". Potrafi ujawnić haszcze zachowania i z pasją oddać się ciekawemu tropowi... Jednak szybko wraca do głaskanka i drapanka. Pies na medal:) [IMG]http://oi56.tinypic.com/2cnbmzt.jpg[/IMG] [IMG]http://oi52.tinypic.com/2d9cvtg.jpg[/IMG] [IMG]http://oi52.tinypic.com/2jebn91.jpg[/IMG] [IMG]http://oi54.tinypic.com/28qrdle.jpg[/IMG] [IMG]http://oi51.tinypic.com/j64x2x.jpg[/IMG]
  12. [quote name='ata']Czy ten piesek po lewej stronie nadal jest w schronisku ?? Powinien być w boksie razem z jamnikowatym o imieniu Chustek. [img]http://img121.imageshack.us/img121/9645/luty2011078.jpg[/img][/QUOTE] dodam jeszcze Kodiego i zajmę się folderem z małymi, wtedy się upewnimy. Wydaje mi się że go widziałam, ale mam nadzieje że się gdzieś uchwycił...
  13. c.d Boogie [IMG]http://oi52.tinypic.com/cqe1j.jpg[/IMG] [IMG]http://oi56.tinypic.com/ra3rpd.jpg[/IMG] [IMG]http://oi55.tinypic.com/28j8zk1.jpg[/IMG]
  14. Boogie. Boo to już dobrze znany delikwent;) Jest też pod skrzydłami Husky Adopcje. Boo to psi macho, ma swój świat- jak na husky przystało. Jest psem potężnym bo ma w sobie krew malamuta. Choć sprawia na pierwszy rzut oka obojętnego, na zawołanie przybiega na drapanko i pieszczoty. Uwielbia ruch, spacerowanie i łazikowanie to dla niego raj. Pozwala ze sobą wszystko robić a jego przejmujące śpiewy słychać najgłośniej spośród wszystkich psów. Boo nie toleruje innych psów, w boksie mieszka z sukami. Ma to psisko wielkie serducho;) [IMG]http://oi55.tinypic.com/2sb8nkh.jpg[/IMG] [IMG]http://oi55.tinypic.com/96e151.jpg[/IMG] [IMG]http://oi52.tinypic.com/28saoms.jpg[/IMG] [IMG]http://oi55.tinypic.com/1eukj.jpg[/IMG] [IMG]http://oi56.tinypic.com/2zzuihy.jpg[/IMG]
  15. Senior Sędziwy lub chory hasek... znaleziony w potwornym stanie. W schronisku leczony na oczy. Jego smutny skowyt i lament doprowadza do łez każdego z tam obecnych. Pies na zawołanie podchodzi do krat, sprawia wrażenie obolałego... [IMG]http://oi56.tinypic.com/jagvas.jpg[/IMG] [IMG]http://oi56.tinypic.com/auebfl.jpg[/IMG] [IMG]http://oi53.tinypic.com/evaxz9.jpg[/IMG]
  16. Pies... zaglądałam mu... chyba że mi się pokręciło. Obok siedzi Benia...i to jest suka:P Też brązowa. Robiłam foty ale ich nie dostałam, może Irminka też pomyślała że to jeden i ten sam pies:P P.S powiedzieli...26 adopcji. Tak mi przekazali, tylko Bóg zna całą prawdę
  17. [quote name='ata']Ostatnio był w tym boksie labrador (sprawa w sądzie), oraz taka żółta niebieskooka, która znalazła świetny domek i 1 szczeniak, którego wyadoptowało schronisko. Półtora tygodnia temu ten boks był pusty... A pracownik mówił, że ona już długo siedzi ??[/QUOTE] tak, racja widziałam tamte psy. Ale niewiele się zastanawiałam wtedy gdzie jest poprzedni"zestaw" bo wcześniej ją widziałam. Teraz siedzi tam sama. Schronisko nieco się przesiało na szczęście, aż 26 piesków znalazło domki:) nie można zniżyć tego;) Z pracownikiem nie rozmawiałam na jej temat, byłam pewna że ją już znam i po prostu trzeba ją zabrać więc powiedziałam że ją też fotografuję i cyk..
  18. Play, pies w typie benka. Był by gotowy prześlizgnąć się przez kraty byle by się bawić. Podskakiwał i się cieszył, radością w oczach i merdaniem ogonka dziękował za każdą sekundę uwagi... Nie było łatwo go fotografować, ruchliwość i entuzjazm w skali 10 to 10:evil_lol:. Przyjazny i łagodny:) [IMG]http://oi55.tinypic.com/2q9c569.jpg[/IMG] [IMG]http://oi52.tinypic.com/33vdnbs.jpg[/IMG] Na tym zdjęciu namawiał do zabawy:) [IMG]http://oi54.tinypic.com/20pzdch.jpg[/IMG] [IMG]http://oi52.tinypic.com/117skmb.jpg[/IMG]
  19. Ja ją już dawno tam widziałam, kiedyś była ze szczylkami, chyba że była tam inna staruszka:P
  20. A oto Misio, tak na niego mówią w schronisku i to do niego świetnie pasuje. Wielki kawał sierści z ogromnym serduchem:) Już zazdroszczę temu komu będzie mu dane towarzyszyć:loveu: [IMG]http://oi51.tinypic.com/35iyk9t.jpg[/IMG] [IMG]http://oi54.tinypic.com/mtb2xg.jpg[/IMG] [IMG]http://oi52.tinypic.com/wjvvcx.jpg[/IMG] [IMG]http://oi51.tinypic.com/10geb9v.jpg[/IMG]
  21. [quote name='ata']Sunshine, ona musiała gdzieś być izolowana bo ja ją pierwszy raz na oczy widzę.... no to staje na głowie aby ją stamtąd wyciągnąć. W którym ona jest boksie, widzę że ta jakiś z tych małych w prawej części schroniska.[/QUOTE] własnie nie, ona jest w pierwszym po lewej sama, w tym co kiedyś był wolierą dla kotów. Pewnie nie często wychodzi z budy bo tam jej ciepło po prostu...:(
  22. Trójka maleńkich muszkieterów. Te małe drobniaczki to kilku tygodniowe szczyle, które ktoś bez serca wyrzucił na ulicę w te mrozy... Szczeniaki przebywają w boksie na dworze z zastępczą mamą... Czarna suczka, piesek z białym krawacikiem i beżowa suńka. W trzech słowach: Zumi, Zigi i Zami. Szczyle garną się do człowieka, będą małymi psami, mają bardzo drobne łapki z resztą same są drobniutkie... Dobrze by było gdyby trafiły do DT... boks to nie najlepsze miejsce dla kruszynek teraz. [IMG]http://oi54.tinypic.com/n4tjpu.jpg[/IMG] [IMG]http://oi52.tinypic.com/t05n9v.jpg[/IMG] [IMG]http://oi51.tinypic.com/mjs9ar.jpg[/IMG] [IMG]http://oi55.tinypic.com/14b22pl.jpg[/IMG] Czy nie pięknie Zumi prosi o dom?:loveu: [IMG]http://oi53.tinypic.com/239cp.jpg[/IMG]
  23. Mikro staruszka... DT lub DS potrzebne na wczoraj... Biedactwo siedzi w schronisku już długie miesiące. Była tam też leczona. Los ją nie oszczędza i na ostatnie lata życia trafiła na mróz do smutnego schroniskowego boksu... Podchodzi do krat się przywitać a potem bez nadziei odchodzi. W jej oczach widać cierpienie. Kruszynka jest w typie ratlerka. Błaga o pomoc... [IMG]http://img197.imageshack.us/edit_preview.php?l=img197/1679/p1040252k.jpg&action=rotate&degree=-90&r=0.08689554955691547[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/9379/p1040250.jpg[/IMG] [IMG]http://img831.imageshack.us/edit_preview.php?l=img831/844/p1040253h.jpg&action=rotate&degree=-90&r=0.17511605396973107[/IMG]
  24. Już się melduję i zabieram za robotę:D
  25. właśnie tej czarnej nie widziałam, siwka sama była, jest przesłodka... taka cichutka, patrzyła się ślepkami... aaaa i jeszcze moja uwage zwrócił piękny długowłosy młody owczarek niemiecki z czarną maska... PIĘKNY
×
×
  • Create New...