Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. Aportujemy... [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7469/30012011011.jpg[/IMG] I rozszarpujemy:lol: [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/6939/30012011010.jpg[/IMG] [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/6880/30012011007.jpg[/IMG] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/3549/30012011004o.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/7382/30012011003.jpg[/IMG]
  2. Zniknęłysmy na sesji hyhy:D Ale w nagrodę mamy parę fotek z dzisiaj:) Aż nam wiosną zapachniało;) Później wpadnę do Was:)
  3. Ja od siostry kiedyś w nocy prawie oklep dostałam:P aż z łóżka uciekłam:D Chciała mi natrzaskać a podobno lunatyków się nie budzi więc byłam zmuszona się ewakuować:D I dzieki temu lunatykowaniu cos mi sie przypomniało... Być może to też już pisałam ale najwyżej;) U mnie w domu zawsze były psy, za młododści mamy dziadek miał pięknego czarnego psa (mixa owczarka i może rotka) który wabił się Nero. Nero strasznie bronił mojej mamy i nigdy nie pozwolił jej tknąć. Z resztą podobnie z wójem i ciocią...jak dzidek miał "wtrzepać" nieznośnemu synowi ( był już prawię dorosły wója wówczas i zasłużył sobie:P) to psa musiał zamknąć w łazience bo by się rzucił na dziadka. Do rzeczy, mam mały pokoik i jak się rozłoży łóżko to zostaje tylko troszkę przejścia do drzwi. Byłyśmy małe (ja ok. 10 lat siostra 3 lata młodsza) i spałyśmy głową do wyjścia, ja spałam od zewnętrznej więc z głową "na wyjście". Nagle w nocy moja siostra budzi się i szarpie mnie za rękaw i ryczy ( nie płacze, ryczy;p) i duka że mam ją zabrać do mamy bo tam czarny pies jest! I na nią warczy! Jak to starsza siostra powiedziałam że jest głupia i ma iść spać! :D I w ogóle to ma zejść mi z włosów... bo mnie coś ciągnęło za włosy. Obróciłam się i spałam dalej. Rano na trzeźwy umysł jak sobie pomyślałam to doszłam do wniosku że nie siostra mi siedziała na wlosach bo przecież siedziała obok... Zwątpiłam i zapytałam ją jak wyglądał ten pies... opisała mi. Po jakimś czasie od zdarzenia babcia znalazła stare, czarno-biale zdjęcia i mi pokazywała. Na jednym z nich, siedziała na działce a obok niej stał duży czarny pies...opisem identyczny jak ten z siostry opowiadań. Pytam co to za pies? a babcia na to... to NERO... Przywłaszczyłam sobie fotkę i pokazałam siostrze a ta wpadła w panikę... W tamta noc to Nero opierał się łapami o moje włosy... Siostra do tej pory utrzymuje że tak było ja mam dzisiaj 21 lat ona niemal 18;)
  4. Martens ja na spacer idę a po spacerze chcę opowiastki:D
  5. czarny humor...:P Nikt nie ma ciekwostek żadnych?:)
  6. [url]http://img502.imageshack.us/img502/9487/dscn3187.jpg[/url] Laluś i pedancik:P Kochany złośnik:D
  7. A propo kotów to był jeden cwaniak co chyba po hospicjum chodził i ten obok którego siadał umierał... Coś w ten deseń jakiś czas temu było:P
  8. Suńka wabi się teraz Lena:D i wraca do zdrowia w ciepłym domku;) Jak rana po sterylce się zagoi to dołączy do swojej rodziny w bieganiu:). Bowiem cała rodzina uprawia aktywnie jogging. :) A Lenka mieszka w Gdańsku tak na marginesie:D [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/K&G/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-16.png[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/K&G/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-17.png[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/K&G/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-18.png[/IMG][IMG]http://forum.shusky.pl/download.php?id=1123[/IMG] [IMG]http://forum.shusky.pl/download.php?id=1124[/IMG] [IMG]http://forum.shusky.pl/download.php?id=1125[/IMG] [IMG]http://forum.shusky.pl/download.php?id=1126[/IMG] Wieści od właściciela Lenki :) "Lena aktualnie lubi leżakować w naszym towarzystwie i głównie śpi [IMG]http://forum.shusky.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] za to uwielbia spacerować, więc jak tylko zobaczy smycz to zaczyna "gadać". Niestety po dłuższym spacerze jest tak zmęczona, że po powrocie od razu zasypia [IMG]http://forum.shusky.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] Pewnie to jest efekt lat spędzonych w schronisku, ale myślę że już niedługo jak będzie mogła zacząć z nami biegać to jej kondycja się poprawi. Jak narazie nie ma z nią najmniejszych problemów - no może poza tym, że jak ją zostawiamy samą w domu to zaczyna piszczeć, ale przez krótki czas, a co ważne nie niszczy mebli także nie jest źle. Lena ma spory apetyt, choć zdarza jej się wybrzydzać, natomiast aktualnie jej smakołykiem jest parówka, za którą chętnie wykonuje komendę "siad". Zobaczymy jak będzie dalej, myślę że prawdziwym sprawdzianem dla niej będzie przyszły poniedziałek, kiedy będzie musiała zostać sama w domu na kilka godzin, jak wszyscy będą w pracy lub szkole [IMG]http://forum.shusky.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG]"
  9. Przekopiowane info odnośnie losów Roxi z haszczego forum;) Wybudziła się bardzo dobrze:D jak po 2wóch godzinach przyszłam do niej z nia posiedzieć to już chodziła sobie (jako żaróweczka:P). Raz zrobiła siusiu pod siebie, później załatwiała się już normalnie i kontrolowanie.:) Raz zwymiotowała ale to wszystko efekty narkozy. Ogólnie suczka czuje się świetnie:) Kiedy państwo po nią przyjechali przywitała się już na wszystkich 4rech łapkach [IMG]http://forum.shusky.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] . Państwo byli nią zachwyceni a ona nimi [IMG]http://forum.shusky.pl/images/smiles/icon_jupi.gif[/IMG] . Są świetnymi ludźmi, lepiej trafić nie mogła [IMG]http://forum.shusky.pl/images/smiles/icon_mrgreen.gif[/IMG] Ładnie razem wyglądali:D Obiecali przysyłać fotki z rekonwalestencji [IMG]http://forum.shusky.pl/images/smiles/icon_cheers.gif[/IMG] Po dwóch latach w schronisku należą się jej te dobroci:). Państwo zdradzili nawet że ich poprzedni piesek był strasznie rozpieszczany a w domu trwa debata na temat imienia dla psinki:D Daje zdjęcie w kilka godzin po zabiegu Roxi a na dalsze informacje czekamy z nowego domu:D. [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/9481/21012011.jpg[/IMG] Bardzo dziękuję Radvan i Panu weterynarzowi , bez was by się nie udało. Gdybym mogła wycałowała bym ich:P P.S oczywiście ryczałam [IMG]http://forum.shusky.pl/images/smiles/icon_devil.gif[/IMG]
  10. Shira znalazła... patyczek :cool3: [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/6821/20012011.jpg[/IMG] Husky - wersja obronna :evil_lol: [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/5849/10012011001.jpg[/IMG] A tak fajnie śmierdziało... :diabloti: [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/7163/10012011.jpg[/IMG] A teraz Shira zabiera znalezisko... :eviltong: [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/4616/20012011002.jpg[/IMG] Krecik na dwunastej :diabloti: [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/8822/20012011003.jpg[/IMG]
  11. A nawet wodowanie... :diabloti: [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/5436/20012011017.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/5111/20012011018.jpg[/IMG] Po co przeskakiwać rów skoro można do niego wleźć? :roll: [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/1074/20012011021.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/4674/20012011025.jpg[/IMG]
  12. "czyścioszek" :evil_lol: [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/9746/20012011009.jpg[/IMG] Super-pies :razz: [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/9372/20012011012h.jpg[/IMG] I podchodzenie do lądowania :eviltong: [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/249/20012011013.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/8151/20012011014.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/9599/20012011016.jpg[/IMG]
  13. Jest już wszystko załatwione. Jutro rano idę po suczkę i zabieram do weterynarza na Kościuszki, tam zostanie wysterylizowana a o 19 przyjadą po nią nowi właściciele i zabiorą do domu :D Ten weterynarz to złoty człowiek, chyba po wszystkim na kolanach mu będę dziękować:)
  14. Hej! Przydała by się pomoc. Są ludzie którzy chcą zaadoptować suczkę husky, chcą przyjechać po nią w sobotę rano. Byłam w schronie, o rezerwacji nie ma mowy. Suka musi być wysterylizowana...sterylizować też nie chcą. Jedyna nadzieja jest w tym że ja w piątek ją wyadoptuje na siebie, zabiorę do weta i wysterylizuje. Ale jest problem bardzo duży, bo co dalej? Ona powinna być u kogoś do soboty ranka, zanim przyjadą, ja jestem w sobotę w szkole, mam zaliczenia bardzo ważne nie mogę opuścić tego. Czy mógł by ją zabrać ktoś na tą jedną jedyną noc? To szansa dla nie, tyle już czasu kibluje:( P.S Nowi własciciele przyjadą aż z Gdańska, specjalnie dla niej biorą urlop POMOCY!!!
  15. coś się zabieram:P
  16. [quote name='przeszlus']Dobra kochana Bora :loveu:[/QUOTE] tsa, kochany przeżuwacz :D [quote name=':: FiGa ::'][url]http://img823.imageshack.us/img823/1153/20110101233.jpg[/url] :loveu: Pamietam jak przychodzili do mnie znajomi z psiakami - czesto siedzielismy i po prostu patrzylismy na te wyglupy :loveu:[/QUOTE] dokładnie często tak jest:D Lepsze niż najlepszy film;) [quote name='dagaa111'][url]http://img43.imageshack.us/img43/9820/pc240146.jpg[/url] jaki wzrok :lol: pewnie już do prezentów chce się dobrać, a ty jej zdjęcia robisz :lol:[/QUOTE] Z tego co mi siostra mówiła to 3 razy spod choinki kradła:D [quote name='Aleksandra95']Super prezent ! :)[/QUOTE] dzięki:D od mamy torcik ode mnie paczucha;)
  17. Ewa się uczy hehehe:D
  18. marra to nie takie łatwe:D niektóre duchy ponoć nie przywiązują się do domu a do rodziny i łażą za nią :]
  19. a to pies mamy mojego TŻta Bora:D jest jeszcze onek Lupo ale się powsigira gdzieś po podwórku włóczyła i na tych marnych kilku fotach nię nie uchwycił... ach te psy:P
  20. cały świat figowej:D pies kaktusy i alkohol:D [url]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TS9D5u1GRpI/AAAAAAAAAI4/e8o-a-zwbRo/DSC_0510.JPG[/url]
  21. nie w temacie jestem to może się ogranicze do tradycyjnego chwalenia afro Maxa:D
  22. Ale laba Bobik:P miłego wypoczynku:D
  23. fajna zabawa:D a mała układała klocki a Luśka jej kradła?:P
  24. [url]http://lh6.ggpht.com/_pZ5PCV7dIdE/TSTVZF3ZpoI/AAAAAAAAEj0/yFnrqvrmC_E/IMG_8941.jpg[/url] zakochałam się w tej focie :) no i góry kochane moje...jak ja tęsknie za nimi:)
  25. sunshine

    Diana :)

    słodki ten czarnuch:) a ja ciągleee o fredce myślę:D
×
×
  • Create New...