Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. i koniecznie mieszkać w domu... ajjj
  2. Aneta jaką kurcze suczkę? Jeden hasek to mała z małym:P Drugi to nasz Boogie trzeci to białas Kodi czwarty to ten zgarniety młodziak z ulicy... no i Victor, którego już nie doliczam;)
  3. w czwartek mnie czeka urząd pracy i nie wiem ile tam kończenie stażu będzie mnie czasu kosztować...:/ To piątek?:P zabierz proszę aparat, trzeba się zabrać za suczke ze szczylem:)
  4. może biedaczysko siedziało zamknięte w jakimś mikro boksie....
  5. ta ze szczylem? (tydzień temu była jedyną suczką:P)
  6. tsa wobec mnie jest nieufny od trzech lat...:P Irmina to może w środę? pasuje Ci?:)
  7. [quote name='Plicha']Pela ale on na jedno oczko widzi, nie jest całkiem niewidomy?[/QUOTE] na bank nie jest niewidomy, widział moją rękę w schronie :)
  8. co z nim? jakieś wieści?
  9. ja też miałam nadzieję że tu wejdę i będzie...czeeeekam:>
  10. Neruch w tygodniu jedzie do Poznania, do specjalisty ale jak Ewka wejdzie to napisze szczególy...;) a dzisiaj ma umówioną randkę z moją diablicą i sobie pobiegają co by się wyszaleć:)
  11. 23.02 jak ustaliłyśmy... i nie mów że nie pomogłyśmy... nie siedziałyśmy z założonymi rękami, ale to temat rzeka... ważne że pies już w dobrych rękach:) może powiem tyle że sam okres kwarantanny w schronie podczas którego pies czeka na odebranie ze schroniska i nie wolno nam go ogłaszać itp....
  12. Słuchajcie, ja głaskałam Vikiego i mnie nie zjadł... Burczy pod nosem ale on cały czas skowyczy i jak słyszymy na filmiku nawet ten odgłos wycia jest jak by"zachrypnięty, oboloałay" Jak dla mnie to to burczenie to zwykłe skomlenie. Ślina mu ciekłą równo, ale on nie ma zębów ma starte na prętach niemal do zera, więc dlatego wycieka mu z pyska. A czy to nadmiar i czy jest spowodowany neurologicznie to już wet określi... Nie wiadomo też jak będzie reargował podczas leczenia i po leczeniu jeśli został pobity to trudno mu się dziwić... trzeba poczekać na wieści z kliniki:) Trzymam kciuki i też rycze ze szczęscia bo ja już na prawdę nie wierzyłam że się uda! Aneta ty złota dziewczyna jesteś:* P.S jak go widziałam pierwszy raz miał zapuchnięty pysk i głowę, w ogóle słabiej się poruszał niż na filmiku widać... w schronie jego stan widocznie uległ poprawie, nieznacznej ale jednak. Jeśli był pobity to obrzęki mogły ustąpić. Pod taką warstwą futra nie wiem czy nie było ich więcej przecież...
  13. [quote name='ata']Sunshine, wypad do schroniska do psiaków!! One na CIEBIE czekają:mad:;)[/QUOTE] w szkole jestem w Poznaniu więc do końca weekendu nieosiągalna:/
  14. kurcze...może to powód częstych biegunek w schronie:( Moja mała jako szczeniak miała problemy z wypadaniem, ale parafinka bardzo szybko pomogła i to się nigdy nie powtarzało... Parafina kosztuje 3 zł w aptece... wystarczy tak mało, ludzie nie mają wyobraźni..:( (piję do poprzednich właścicieli Dunajka) Trzymam kciuki za maluszka naszego:*
  15. Boże! jak pięknie... nie znam gór na tyle dobrze, bez odpowiedniej pomocy nie mam szans na taką wyprawę... Moje marzenie... nad chmurami..ajjjjć
  16. [quote name='ata']Sziba, na tą chwilę ja nie pomogę, lecz Sunshine mogła by to zrobić, prawda ?? :eviltong:[/QUOTE] mogła bym:P ale w czwartek dopiero, chyba że jednak jutro wypali:)
  17. może watek dla niej? ciotki jakies albo cos..nigdy pilnie nie poszukiwałam domu...
  18. [quote name='ata']Sunshine, nie znam się... widziałam tylko, że ona taka grzeczna troszkę zalękniona.... czy ten maluch nie jest za duży na to aby ona jeszcze w sobie martwe miała ( chyba już by nie żyła.... ale ja się na tym nie znam)... A nie możecie na cito zorganizować coś dla niej ?? może hotel... ale najpierw lekarza ??[/QUOTE] właśnie w tym problem... bo dopiero co była rozbita ta psudo spod Torunia... jest dużo za dużo hasiorów:(
  19. Przy "dziale" małych piesków nie mogłam zostać za długo bo sprzątali tam ale zdąrzyłam zrobić tylko to zdjęcie i takiego fajnego koleszkę:) [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/2172/28022011024.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/417/28022011026.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/8056/28022011021.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/4673/28022011022.jpg[/IMG] [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/9919/28022011023.jpg[/IMG]
  21. Piesek po wypadku samochodowym (a właściwie chyba suczka:P) miała połamane żebra, nadal niechętnie się rusza. Biedaczka wyje na widok człowieka prawie, skomli i błaga o głaskanie. Dawno nie widziałam tak zdesperowanych oczek. Jest przekochana, odejść od niej nie mogłam:loveu:. Do tego mała, do połowy łydki, drobniutka... młoda. [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/6015/28022011016.jpg[/IMG] [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/9716/28022011017.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/5020/28022011018b.jpg[/IMG] i jej schroniskowa kompanka, spokojna ok 6cio letnia suczka, oaza spokoju- luboi mizianki:) [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5629/28022011019.jpg[/IMG] [IMG]http://img806.imageshack.us/img806/1300/28022011020.jpg[/IMG]
  22. I przepiękny ONEK, chłopak ma coś około roku... jest piękny. Nie wykazuje agresji do człowieka, wręcz przeciwnie:) Gratka dla jakiś ONKOwych ciotek:) [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/1088/28022011009.jpg[/IMG] [IMG]http://img602.imageshack.us/img602/5871/28022011013.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/6283/28022011014.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/605/28022011001.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/2720/28022011002.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/7493/28022011004.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/8148/28022011005.jpg[/IMG] [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/5377/28022011006.jpg[/IMG] Aneta, ta suczka ma nadal ogromny brzuch...albo jest mega zarobaczona, albo pozostałe rodzeństwo jej malucha jest martwe i jest nadal w jej brzuchu.... Tak mi przed chwilą na myśl sie nasunęła taka ewentualność...co sądzisz?
  24. [quote name='ata']Madziu fajnie, chociaż również mało zdjęć schroniskowych psiaków. We Wrześni jest ich ok 130 a w Tychach ? Nasza benio-leonka została dzisiaj adoptowana NA WIEŚ :roll:. Zabrał ją jakiś facet będzie mieszkała w KOJCU.... i podobno będzie pilnowała posesji ....[/QUOTE] Była zabierana przy mnie. Pytałam synów czy na łańcuch, mówili że ma ładny kojec... Mam nadzieję że nie kłamali, ale jej nowy pan wyglądał na dobrego człowieka. Mówił do niej, głaskał po pysku... chcę wierzyć że jej się powiedzie...:) a co do benków naszych to ta suńka co została ma w papiery wpisane 4 lata a Misiek 1,5 roku:) Mam też kilka zdjęć, zaraz dodam:) P.S Gajowcy fajnie prowadzą strone:) [url]http://gaj.schronisko.net/[/url]
  25. [quote name='mc_mother']Dogo nie pozwala dawać linków, ale adres to www podhalan fora pl- zamiast spacji wstaw kropki:) Dunaj jest w dziale Szukają domu, a wątek jego nowej pani jest w dziale Nasze psy i ma tytuł Księżniczka Lucy z Legnicy[/QUOTE] Ile tych białków tam domków szuka...brrr Ale ten nasz to chyba w czepku sie urodził:D Dobrze trafił chłopak:) Oj tam oj tam...:P aż 4 nas jest hehehe a forum chciała bym żeby na stronie było...
×
×
  • Create New...