-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
"Jak to "złaź?!"" [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/4425/zdjcie0204g.jpg[/IMG] "chciała byś..." [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/6946/zdjcie0205l.jpg[/IMG] I na łonie natury:) [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/7259/zdjcie0207m.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/3774/zdjcie0208t.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/243/zdjcie0209mg.jpg[/IMG] [IMG]http://img808.imageshack.us/img808/3051/zdjcie0210.jpg[/IMG]
-
"Już mami, mogę?:D" [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/961/zdjcie0199r.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/5585/zdjcie0200qt.jpg[/IMG] [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/3038/zdjcie0201u.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/7195/zdjcie0202s.jpg[/IMG]
-
A teraz dowody na aportowanie z wody czyli z cyklu "jak Syberian spędza lato":D [video=youtube;luTSqygxRcI]http://www.youtube.com/watch?v=luTSqygxRcI[/video] I zdjęcia: Wyrąbane:P [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/1723/zdjcie0223f.jpg[/IMG] [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/4554/zdjcie0138w.jpg[/IMG] Noc Kupały w Poznaniu:D [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/3607/zdjcie0184i.jpg[/IMG] A to szpital HCP w Pozku (dokąd się udałam z moją nóżką:]) i możliwość skorzystania z telefonu:D [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/3503/zdjcie0197m.jpg[/IMG] Shira w pociągu..jedziemy do mamusi:P Oczywiście jak tylko pójdzie sobie konduktor to piesiunio malunio wsypie się na siedzenie co by się pogapić przez okna:P wole tak niż moment kiedy mi się ładuje na kolana:D [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/4551/zdjcie0203v.jpg[/IMG]
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
Mam kolegę który był w seminarium duchownym dwa lata i 4 razy uczestniczył w egzorcyzmie z czego 2 przypadki były ptwierdzone (dwa uznane za chorobę psychiczną) a jeden (ten który nim wstrząsnął) nam ostatnio na grillu przytoczył... Dodam zdjęcia itp i wpadnę podzielić się z Wami tą historią;) -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
A ja twierdze że historujka naciągana ale filmik obejrze o innej porze:D -
Mi to wisi ale moja współlokatorka kupiła odświeżacz powietrza:P hehehe i szampon z dezydorantem:P
-
hej hej:D yoreczka ma kumpela na aparacie:P zaraz wyżebram foty:P a ja skręciłam nogę...:/ a shira znow sie wykulala wczyms smierdzacym... blee:P
-
Fundacja Adopcje Malamutów- PROSIMY O WSPARCIE.
sunshine replied to Jetrel's topic in Już w nowym domu
wpisuję się by pamiętać;) -
[IMG]http://img163.imageshack.us/img163/4095/zdjcie0172q.jpg[/IMG] [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/1852/zdjcie0173u.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/2480/zdjcie0174r.jpg[/IMG] the end;)
-
Czarek:) [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/5182/zdjcie0166u.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/1062/zdjcie0167j.jpg[/IMG] Lucas Kaja Shira i Olek:P [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/327/zdjcie0169p.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/8382/zdjcie0170q.jpg[/IMG][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/2076/zdjcie0171m.jpg[/IMG]
-
Jeszcze park:) [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/7748/zdjcie0150a.jpg[/IMG] A to już z dzisiaj;) Czyli wypad z Olkiem Shira i Czarek;) [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/2193/zdjcie0161w.jpg[/IMG] Pływająca Shira:D [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/8252/zdjcie0162qu.jpg[/IMG] Shira i Kaja:) [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/6030/zdjcie0164y.jpg[/IMG] Lucas na pierwszym planie:) [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/5141/zdjcie0165x.jpg[/IMG]
-
Oto wygłupy Agi (współlokatorki:P) z Shirą:) Tak się teraz czyści podłogi:D [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/9100/zdjcie0133a.jpg[/IMG] A tak się odpoczywa:) [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/2271/zdjcie0137i.jpg[/IMG] A tak szaleje w parku;) [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/3597/zdjcie0139n.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/9523/zdjcie0147t.jpg[/IMG] [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/9135/zdjcie0148k.jpg[/IMG]
-
a mam ale rozmazane:P Dzisiaj dla odmiany polazłyśmy z Olkiem Lucasem Kają i Czarkiem do lasu i 4 godziny łaziliśmy:D Stał się cud! Cud nad Wartą!:D Shira pływała po jeziorze jak ryba..cały dzień aportowała piłeczkę razem z oneczkami Olka:P Chyba presja towarzystwa:D Też mam foty;p
-
tsa... ale kurczę z pełną książeczką szczepień (adekwatnych do wieku), nauczony siusiania na matkę i całkiem zsocjalizowany... co nie zmienia faktu że pseudo ... No a co do nas:) Poszłam zapoznać się z terenem za pływalnią i odkryłam śliczny park:P A w parku wieeeelki trawnik z bandą świrujących psów:D Przy liczbie sztuk 15 zgubiłam rachubę w liczeniu:P Były labki, wyżeł, beagle, owczarki, molosy, shitzu, foxteriery i kupa innych futer:D Będziemy tam częściej wpadać:)
-
ewka Wy oczywiście jako uczestnicy:P Wy to już legenda:D
-
ejjj gdzie Boba mozna oglądać?:P
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
sunshine replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[url]https://lh3.googleusercontent.com/-2fXHLocOl6Y/TeznKA0-OvI/AAAAAAAABks/5lBRET2hLZI/s576/DSC_5030.JPG[/url] jakie śliczne jest to zdjęcie:O -
[url]http://img585.imageshack.us/img585/6136/dsc9909.jpg[/url] uwielbiam takie obrazki:D
-
Ale on ma piękną sierść:D
-
[url]http://img560.imageshack.us/img560/2655/1012138.jpg[/url] to się nadaje do "pierd... nie robię":P hehe 50 km hmmm przebiegła bym:P hyhy żarcik taki:D
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[url]http://images37.fotosik.pl/852/8a89a367c56bc9ddmed.jpg[/url] oto prawdziwe oblicze hasiora :D hehehe
-
A wczoraj był trening:P w składzie: Shira, Wespe, Lucas Wnioski: Nie słuchają komend,(nie licząc go, i stój kur....czę:P)(P.S no chyba że nie są razem) co chwilę bawią się zamiast biec (oczywiście Wes i Lucas biegać potrafią ale Shira dezorganizowała całe towarzystwo:P) Reasumując: Milion razy się splątały raz leżałam ze 3 razy byłam targana w kierunku Warty dwa razy ładnie biegły :D A że mamy porę roku jaką mamy, trening odbywał się o zmroku, no i był króciuśki i skończył się pływaniem we Warcie:P o. Duuuużo roboty nas czeka:P P.S Wczoraj jedna z współlokatorek przywiozła nowego lokatora:D Delikwent ma na imię Borys ma 8 tygodni i jest wredny a reprezentuje rasę yorkshare terier:P Chwała niebiosom że umie sikać na matkę bo w nocy jest pod moją opieką:P Kumoela pracuje w nocy, za to w dzien wychodzi z Shirą jak ja jestem w pracy;) Ogólnie Shira chce się z nim bawić a on patrzy na nią jak na idiotkę...:P no coment;) Jak widzi że wszyscy śpią a jemu się nudzi to stawia na nogi całe mieszkanie, a jak zostaje sam to wystarczy mu 5 min zeby zabrac sie za firanki, dywaniki i poduszki:P
-
bliźniaczki:P Gaja jest mniejsza bardziej puchata wredniejsza i mendziarska:P
-
plan powinien być na oficjalnej stronie (podana w pierwszym poscie) lub będzie:P ale ostatnio jakos bylo od 9 do 19 chyba...
-
[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/2967/zdjcie0022t.jpg[/IMG] To są zdjęcia jeszcze ze Wrześni;) Husky to kumpela Gaja;) Natomiast amstaff to Asti piesek znajomego :). Hadesa jeszcze nie fotografowałam:P Może jutro go spotkam:D