Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. oki to ja też czekam za informacjami:) Dziewczyny szukam kogoś z Bydgoszczy czy okolic kto zrobi wizyte przedadopcyjną w Świeciu koło Bydgoszczy. Pan już długo czeka bo dwie wizyty nie wypaliły. Jutro będe dzwonić do niego i błagać o litość:D Wizyta dla Boogiego!:D
  2. Na bank się taka znajdzie, wypytaj ich o preferencje w sensie wyglądu. Czy wysyłać im jakieś propozycje? W przyszły czwartek mam wolne, można by się z nimi umówić w schronisku np. tak by chyba najszybciej wszystko przebiegało lub jesli nie mogą dojechać to wówczas porobić fotki potencjalnym suczką i im wysłać ... ale wiadomo jak to później jest może zniknąć ze schronu itp itd
  3. Albo shira będzie miała zakaz taplania się bo podejrzewam że to we wodzie jest...
  4. na pewno, to nie zaprzeczalne. Boze jak one są bardzo odporne na ból, kto z nas był by w stanie chodzić z połamaną miednicą?
  5. Fakt:P Mnie lczenie nie ominie bo to dziadostwo rośnie...czymkolwiek jest:D
  6. Albo zwyczajnie nie mają pojęcia o tym że to pięknie wszystko na papierku wygląda...
  7. O tym:P Pisałaś że nie znasz hotelików, więc poprosiłam Adopcje Malamutów o polecenie dobrego hotelu;) "Witam najbliżej jest ten hotelik http://www.hoteldlazwierzatkika.pl/ moge go polecic z czystym sumieniem wlasciciel ma wyjatkowa reke do zwierzat jedyne z czym moze byc problem to faktury bo w tej chwili wlasciciel ma zawieszona dzialalnosc gospodarcza ale to juz prosze ustalac bezposrednio z Krzysztofem"
  8. czyli miała to nie wyleczone...czekała ja smierć:/:(
  9. Wiem gdzie można się dowiedzieć o dobry hotelik w okolicach Poznania. Adopcje Malamutów mają siedzibę w Poznaniu, sporo ich piesków jest w hotelach, może pomogą... edit, wysłałam meila do adopcji malamutów
  10. Pewnie kupa sianka idzie w te leczenie... ale co zrobisz jak nic nie zrobisz:P
  11. nie wiem, dostałam teraz pracę więc w schronie będę mogła być co druga sobotę tylko... znacznie to utrudni wszystko... weź wyślij ankiete lub zainteresowanym podaj nr do mnie i już;)
  12. Cześć baskowi:D Urwanie głowy... och dużo by pisać Shira ma znów zapalenie ucha (w tym samym okresie miała rok temu) więc wet podejrzewa alergię...:/ pocieszył mnie że sezonową bo pokarmowcy maja gorzej:P Mam nadzieję nadal jednak że to tylko znów jej woda przy pluchtaniu się naleciała do ucha... 7 światów z tymi psiurami:P
  13. A własnie czy ktos wywieszał gdzieś w zoologicznym mój nr tel?:P Bo dzwonił do mnie pewien pan i mówił że z zoologika ma nr:D Ogłoszenie jest o schronisku na naszym forum:)
  14. Mam potencjalną pania zainteresowaną Kodim więc trzymaj kciuki;)
  15. o bosz.. to przykre:( Też mam na imię Martyna Oo
  16. nie, nie ma szans na to. Nie ma tam kociaków a nikt mi pazurka nie pożyczy żeby zabrac go między 120 psów:P
  17. Jutro mam znów rozmowę, ale w środę jeśli nic mi nie wypadnie to jestem jak najbardziej za tym pomysłem. Zadzwonisz?:P bo ja nadal zablokowana... (a to co mi może wypaść to ewentualnie praca, jutro dam znać na 100%;)
  18. powiem szczerze że czuję się tą sytuacją strasznie skołowana....
  19. Wróciłam... meile porozsyłam za chwilkę... pisze ktoś ten tekst? Czy to jest schronisko powiatowe czy gminne? Jeśli powiatowe to nalezy listy słać do starosty, nie burmistrza..
  20. Mam domek dla szczeniaka który nie urośnie duży! Państwo mieszkają w mieszkaniu maja 2 dzieci 9 i 10 lat. Mieli wcześniej boksera który odszedł ze starości, chcą mniejszego pieska.
  21. Czy te szczeniaki będą duże? Mam domek dla szczyla ale państwo mają mieszkanie i nie chcą żeby piesek był duży. Mieli wcześniej boksera który odszedł ze starości, chcą mniejszego pieska. Dość pilne! ;)
  22. Hejo! Bazarek zakończony, lista sporządzona Poproszę teraz osoby których przedmioty wygrały licytację o podanie mi na PW albo coś kosztu wysyłki danego przedmiotu. Koszty bowiem pokrywa kupujący, wyśle pieniądze do mnie na konto a następnie po uporaniu się z całym bazarkiem ja roześlę wam zwrot kosztów wysyłki:P
  23. Mój ADHDowiec :D I przyszła dogoterapeutka mam nadzieję:D
  24. Na razie sytuacja tego nie wymaga, poczekamy na wyniki badań;)
×
×
  • Create New...