-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
Candy 7 tygodniowy szczyl uratowany - ma DS
sunshine replied to sunshine's topic in Już w nowym domu
W domku, mieszka "za płotem" mamy swojej:P więcej info w ich wątku;) -
W lokalnej gazecie byl tekst o przetargu... więc nie wiem czy uważają całą akcję za zło...
-
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
O niektórych rzeczach słyszałam, ale szczątkowo...jak zawsze:P -
Niby gdzie te psy maja trafiać? Oni są chyba niepoważni! Tak wielki powiat bez schroniska..?
-
Candy 7 tygodniowy szczyl uratowany - ma DS
sunshine replied to sunshine's topic in Już w nowym domu
Candy ma dom! :D TEMAT DO ZAMKNIĘCIA! :) -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
Ale czy to jest pewne że chcą zamykać? Skąd to wiecie? nie jest to rozdmuchane? -
Sweety i mała już w domkach! [IMG]http://forum.shusky.pl/images/smiles/icon_rotfl.gif[/IMG] Sweety była przed domem u weta jeszcze, dostała tabletki na rozwolnienie... no i czekamy. Mała wpadła do nowego domu i standardowo...narobiła hałasu i zadymy [IMG]http://forum.shusky.pl/images/smiles/icon_devil.gif[/IMG] , ale wszystko gra jak to ujął Kamil;) Sweety pierwsze co zrobiła to pobiegła do stawów, wykąpała się popływała a później prosto ze stawu wparowała do domu [IMG]http://forum.shusky.pl/images/smiles/icon_devil.gif[/IMG] . Także miały wejście smoka [IMG]http://forum.shusky.pl/images/smiles/icon_cool.gif[/IMG] Więc stoimy tak: czekamy aż coś się wyhoduje w tej hodowli z zeskrobin Sweety czekamy jak będzie wyglądać kupka... jeśli się wszystko ułoży to zaszczepiamy sterylizujemy i wszyscy żyli długo i szczęśliwie [IMG]http://forum.shusky.pl/images/smiles/icon_devil.gif[/IMG]
-
[IMG]http://img813.imageshack.us/img813/1166/31032011002.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/1310/31032011003.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/4686/31032011004.jpg[/IMG] [IMG]http://img859.imageshack.us/img859/9961/31032011005.jpg[/IMG] the end:D
-
[IMG]http://img171.imageshack.us/img171/1421/30032011024.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6373/30032011026.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/7051/30032011029.jpg[/IMG] [IMG]http://img861.imageshack.us/img861/3302/30032011031.jpg[/IMG] Shira z dziećmi na placu zabaw :D [IMG]http://img863.imageshack.us/img863/8047/31032011001q.jpg[/IMG]
-
ciąg dalszy:D [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/7973/30032011011.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/2131/30032011012.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/8718/30032011013.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/9551/30032011015.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/3601/30032011016.jpg[/IMG]
-
To teraz zdjęcia ze spaceru...:) [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/5940/23032011003z.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/7403/30032011002x.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/3581/30032011006.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/3336/30032011008.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/3459/30032011009.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/7973/30032011011.jpg[/IMG]
-
Z pewnością się dołączą;) Przecież sucz trzeba jeszcze zaszczepić i wysterylizować... a konkrety o leczeniu jeszcze przed nami bo jest prowadzona hodowla ze zeskrobin nadal
-
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
Candy też ma dom :D adoptuje ją sąsiadka cioci Kamila:P... -
Sweety ma dom! :D Jest to ciocia Kamila, sunia jedzie do nich w piątek:) Będzie mieszkać w domku z ogrodem, specjalnie dla niej stawiają ogrodzenie. Będziemy więc ją leczyć już w domku stałym:) Sunia zaczeła niestety robić krwawą kupkę, zdarzyło się to raz, wet powiedział że jeśli się powtórzy to będziemy robić badania. Mała ma zakaz ssania cycka bo jeśli to wirus to nie daj boziu żeby się zaraziła. Candy nadal bez domku!! Szukamy intensywnie!!
-
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
hyhy inna ciocia:D Ma dom na wołominie, specjalnie dla Sweety postawią ogrodzenie:D będzie mieszkać z nimi w domu:) Tyle że nadal my ją leczymy za zebrane pieniążki, ale wiadomo, już na stałe zostaje u nich:) -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
Sweety w piątek jedzie do DS :D Do cioci Kamila, tam będziemy kontynuować leczenie :) Szukamy pilnie domku dla małej:) -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
ojć aż włos się jeży na głowie:P -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
szkoda że nie wiem gdzie..:] -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
który? ........................... -
Candy 7 tygodniowy szczyl uratowany - ma DS
sunshine replied to sunshine's topic in Już w nowym domu
a jak brzusio jej zmalał:)