-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
Candy 7 tygodniowy szczyl uratowany - ma DS
sunshine replied to sunshine's topic in Już w nowym domu
pozdrówki od Candy:D [IMG]http://img862.imageshack.us/img862/4359/18965017165519484071076.jpg[/IMG] -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
mnie tam zawsze muruje:P ale to już opisywałam:D -
Dają radę:P Candy ma szanse na dom u znajomych Kamila;) mają 5cio miesięcznego szczeniaka i chcą jeszcze jednego, znają charaklterek naszej małpy i mówią ze ich szczeniak nie lepszy:P Mamy foty na pocieszenie [IMG]http://forum.shusky.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/3503/19992817158931319371076.jpg[/IMG] [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/6939/19078117122443207191076.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/19/19042617122479608101076.jpg[/IMG] [IMG]http://img862.imageshack.us/img862/4359/18965017165519484071076.jpg[/IMG] Sweety dostała tabletki na poprawę sierści i ma do jedzonka dostawać oliwę z olivek. [IMG]http://forum.shusky.pl/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG] _________________
-
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
ehhh wiem o tym...:( -
Candy 7 tygodniowy szczyl uratowany - ma DS
sunshine replied to sunshine's topic in Już w nowym domu
dzięki dzięki dzięki:D -
Candy 7 tygodniowy szczyl uratowany - ma DS
sunshine replied to sunshine's topic in Już w nowym domu
utworzyłam małej wydarzenie: [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=192014780835401[/url] -
może da:) dzięki:* utworzyłam małej wydarzenie: [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=192014780835401[/URL]
-
Candy 7 tygodniowy szczyl uratowany - ma DS
sunshine replied to sunshine's topic in Już w nowym domu
oki dzięki:D -
Candy 7 tygodniowy szczyl uratowany - ma DS
sunshine replied to sunshine's topic in Już w nowym domu
znaczy że załatwisz nam?:P -
Candy 7 tygodniowy szczyl uratowany - ma DS
sunshine replied to sunshine's topic in Już w nowym domu
i pomóż rozpowszechniać :) -
Norbert i Anusia dziękuję za wpłaty!:D
-
[CENTER][SIZE=3][COLOR=red][B]Candy to córka znanej już tutaj Sweety, oto ich wątek:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203964-Sweety...MA-DT-NIE-MA-PIENI%C4%98DZY-NA-LECZENIE%21-zbieramy-fanty-na-bazarek"]http://www.dogomania.pl/threads/203964-Sweety...MA-DT-NIE-MA-PIENI%C4%98DZY-NA-LECZENIE!-zbieramy-fanty-na-bazarek[/URL] [COLOR=deepskyblue][B][SIZE=2] Candy to urocze 6-tygodniowe szczenię, mieszaniec siberian husky (po matce). Ma wyjątkowe umaszczenie w odcieniach jasnych brązów i beżów, z ciemną maską i oczkami jak węgielki. Będzie nieco mniejsza od siberianów, o krótszej sierści. Candy jest radosną pchłą, śmiało podbijającą świat. Mimo niewielkiego wzrostu wykazuje odwagę i pewność siebie, trudno ją przestraszyć i na pewno nie należy do płochliwych psów. Z ciekawością zwiedza nowe otoczenie, zaglądając we wszystkie kąty. Próbuje zaprzyjaźnić się z mopem, a na odkurzacz popatruje z bezpiecznej odległości, wyraźnie zaintrygowana. Candy jest bardzo kontaktowa, łatwo zwrócić na siebie jej uwagę, szybko oswaja się z nowymi osobami. Człowiek wzbudza jej zainteresowanie, próbuje zaczepiać do zabawy, wspinać się na kolana albo łapać za nogawki, jeśli się ją ignoruje. Wyrośnie na rozbrykanego i energicznego psa, ale bardzo karnego i pojętnego. Szybko uczy się, gdzie w domu nie wolno jej się załatwiać i dość wyraźnie sygnalizuje potrzeby. Na spacery jeszcze nie wychodzi, ale nie brudzi w pokoju, w którym śpi. Z natury jest wesoła i żywiołowa, wiecznie chętna do zabawy. Kocha piłki, misie, dzielnie walczy z kocem i szmatkami. Plastikowa butelka zajmuje ją na dłuższą chwilę, tak jak wszystko, co szeleści i daje się przesuwać. Noce Candy przesypia grzecznie, nie hałasuje - rano również pozwala się wyspać. Nie przepada za samotnością, ale pozostawiona w mieszkaniu, w zabezpieczonym przed szczeniakami pokoju, zachowuje się grzecznie. Nie boi się innych psów, usiłuje nakłonić je do zabawy i wspólnych gonitw. Candy szuka odpowiedzialnego i kochającego właściciela, który nie zapomni, że jako dorosły pies będzie potrzebowała sporo ruchu, a od małego należy wpajać jej podstawowe zasady zachowania. Candy to mały spryciarz, który szybko wejdzie domownikom na głowę, jeśli tylko dostanie na to zgodę. Suczka jest odrobaczona i zaszczepiona po raz pierwszy. Warunkiem adopcji jest sterylizacja w odpowiednim wieku.[/SIZE][/B][/COLOR][SIZE=4][B][COLOR=red] [SIZE=3]Musi jak najszybciej znaleźć DS ponieważ Kamil który ma ją u siebie na DT ma w domu dwa swoje buldożki. [/SIZE][/COLOR][SIZE=3][COLOR=red]Mała ugania się za buldożkiem-agresorem i stąd problem, bo matka spuszcza mu wtedy łomot, na pomoc kumplowi leci buldożka i kotłowanina. [IMG]http://forum.shusky.pl/images/smiles/icon_rolleyes.gif[/IMG] Buldożek próbuje się chować, ale Maluda to małpa - nie ustępuje[/COLOR][/SIZE][SIZE=3].[/SIZE] :placz:[/B][/SIZE] Oto nasza słodycz: [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/6503/dsc02709l.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/1749/dsc02658s.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/5695/dsc02659o.jpg[/IMG] [IMG]http://img858.imageshack.us/img858/4273/dsc02660.jpg[/IMG] [IMG]http://img858.imageshack.us/img858/6974/imag0102f.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=red][B]FILMIK:[/B][/COLOR][/SIZE] [video=youtube;Hf9Ndy8a5nY]http://www.youtube.com/watch?v=Hf9Ndy8a5nY[/video] [/CENTER]
-
Dostałam właśnie wyniki badań i cytuję: "Badanie parazytologiczne skóry - Wynik ujemny. Mikroskop - Nie stwierdzono strzępek ani zarodników grzybów." Zaczęli hodowlę z tych zeskrobin i przez ok. trzy tygodnie będą obserwować, czy coś ciekawego się wykluje. I to wszystko... [IMG]http://forum.shusky.pl/images/smiles/icon_smile3.gif[/IMG] Mała podobno jest karna, w sensie - jak dostała ochrzan za zapaskudzony dywan, to załatwia się już tylko na linoleum. Nie płakała oddzielona od matki podczas wizyty u rodziców, za to świetnie się bawiła. Zaczęła od kupy [IMG]http://forum.shusky.pl/images/smiles/icon_devil.gif[/IMG] , a później ściągnęła obrus - talerze zdążyli złapać, sztućce pojechały. [IMG]http://forum.shusky.pl/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG] W domu ugania się za buldożkiem-agresorem i stąd problem, bo matka spuszcza mu wtedy łomot, na pomoc kumplowi leci buldożka i kotłowanina. [IMG]http://forum.shusky.pl/images/smiles/icon_rolleyes.gif[/IMG] Buldożek próbuje się chować, ale Pirania to Pirania - nie ustępuje. [IMG]http://forum.shusky.pl/images/smiles/icon_razz.gif[/IMG] Kamil ma kawalerkę z łazienką, więc na czas swojej nieobecności musi albo buldożki, albo husky zamykać, przy czym jest obawa co się stanie, jeśli któreś skoczy na drzwi i otworzy... Przydałby się DT dla małej u kogoś,kto ma warunki i chęć potrzymać szczeniaka. Ja mam chęć, ale warunków raczej niekoniecznie... [IMG]http://forum.shusky.pl/images/smiles/icon_rolleyes.gif[/IMG] osobny wątek Candy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/205018-Candy-7-tygodniowy-szczyl-uratowany-szuka-DS-PILNIE[/url]!! rozpowszechniajcie go...
-
Rozmawiałam rano z Kamilem. Kamil prócz naszych tymczasek ma swoje 2 buldożki. Jeden z buldożków ma w nosie sunie, jak mała zaczepia to na nią powarczy i mała sobie odchodzi, z drugą buldożką Pirania się bawi. Problem w tym że kiedy mała z buldożką rozrabia do akcji wkracza Sweety i atakuje buldożka (myśli że robi małej krzywdę) i z tego wszystkiego jest niezła zadyma... Kamil mówi żeby jak najszybciej Candy znaleźć dom stały... sami wiecie jak to jest. Chłopak brał na dziś i jutro wolne w pracy żeby nic się nie stało. Jak zamyka suńki w innym pokoju to jest hałas znowusz bo Sweety odprawia śpiewy... Musimy się bardzo postarać o dom stały! P.S Kiedy Candy została zabrana do cioci Kamila, którym odszedł niedawno bokser to Sweety była mega spokojna w domu, żadnych zaczepek, żadnych śpiewów-pies anioł. Niestety ciocia chce boksera, Candy szuka nadal domu.
-
Moje 3 dziewczynki Luna Saba i Diana/ Sara. Dingo Bera za TM [*]
sunshine replied to martaipieski's topic in Galeria
niesamowicie przecudne towarzystwo:D przepiękny widok Was razem:) Są takie szczęśliwe;) -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
Na forum husky kumpel mi powiedział żebym sobie piwo wypiła i wzieła urlop od psów bo już shizy mam :D hyh a tak ostatnio na wieczornym spacerze na łące sobie pomyślałam że człowiek wcale się ducha nie boi... boi się dopiero później żeby go ponownie nie zobaczyć:D Czyli nie boi się w momencie jak go widzi, ale boi się później chodzić w te miejsce czy w ciemności...:P -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
No właśnie tak jak zaspany piesek idzie sobie zmienić legowisko...tak to brzmiało bo już ucichło na szczęście... dobrze że ktoś nie śpi:D Jeszcze w momencie jak pisałam tamtego posta zawyło mi gg...to się zlękłam dopiero;) -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
Weszłam powiedzieć że właśnie mi spaceruje jakiś pies po korytarzu a mój jedyny obecny śpi pod moim łóżkiem... Oprócz mnie jest babcia z siostrą w pokoju obok i słyszę i wiem że śpią (bloki, ściany jak z tekturki) a ja mam serce w gardle i takim sposobem ni cholery z pokoju dziś nie wyjdę chyba że mama wróci :/ Pies się przebudził i nasłuchuje... kota w tej chacie idzie dostać :/ -
A tu skany rachunku od weta dotychczasowy;) [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/5623/skanowanie0001nl.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/5817/skanowanie0002lx.jpg[/IMG]