-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
neee:P to śmierdzący stawek w którym Shira lubi sie taplać:P
-
Akcja zakończona pomyślnie - psy w nowych domach! Dziękujemy wszystkim
sunshine replied to plina's topic in Już w nowym domu
I bardzo dobrze... jeśli macie taką możliwość to korzystajcie. To dobrze świadczy o Polsce, że wreszcie ludzie zaczynają poważnie traktowac obrońców praw zwierząt -
Akcja zakończona pomyślnie - psy w nowych domach! Dziękujemy wszystkim
sunshine replied to plina's topic in Już w nowym domu
A coś jeszcze, przecież oni muszą raportować każdorazowy wyjazd do zdarzenia więc ta akcja nie pozostała bez śladu. Powiedzcie że walczycie o te suki, że nie mogą tam zostać, że to jest okrócieństwo a ich życie jest zagrożone. Że tamta suka biegała dzień wcześniej bezpańsko po ulicy, pilnujcie każdej informacji i formalności Odnośnie uwagi, na bank będzie dla nich sensacją to że to ci bracia z mam talent. Uwaga prowadzi teraz akcje na rzecz zwierząt. Trzeba im przedstawić sytuacje czarno na białym bez naciągnięć i niedociągnięć bo to media a one szukają sensacji. Pogadała bym jutro z tymi policjantami jak wygląda sytuacja prawnie, czy możecie odebrać psy razem z nimi bo są zaniedbane czy jak to macie zrobić...jeśli odmówią współpracy i nie będą chcieli pomóc czy się wykręcą sądami (co u nas trwa całe wieki i suka pewnie wyjedzie łapami do przodu lub zostanie zamknięta na czas sprawy) Może być też tak że pozwolą Wam umieścić sukę w DT na czas ustalenia jej sytuacji prawnej bo nie ma co się szczypać potrzebuje leczenia a leczona nie była... Musicie ich nacisnąć, nie możecie być zbyt uległe bo każdy chciał by mieć rączki czyste i taka prawda... Istnieje też inna kontrowersyjna możliwośc a mianowicie wykup psa...ale to już chyba na na serio skrajne sytuacje... P.S jak nie będą chcieli totalnie współpracować i nie da się polubownie załatwić tego wtedy ściągnąc im na głowę media... Kto m a lepsze pomysły?:) Myślę że nie wolno im odpuścić... -
Akcja zakończona pomyślnie - psy w nowych domach! Dziękujemy wszystkim
sunshine replied to plina's topic in Już w nowym domu
Ale macie dowody w postaci weterynarza, na wasze nazwiska jest wystawione wszystko co tam zrobiłyście, wy macie rachunki odnośnie pielęgnacji psów. Macie zdjęcia kto je karmi. Myślę że to nie jest bez znaczenia, nie możecie się poddać teraz! P.S napiszcie do Uwagi TVN...oni mają talent, psy nie mają co jeść...:/ -
Czy jest tutaj ktoś znający się na prawie/ odbieraniu zwierząt itp? Bardzo potrzebna porada w tej sytuacji: [url]http://www.dogomania.pl/threads/210824-POMOCY-karaluchy-brud-syf-g%C5%82%C3%B3d-grzyb-11-szczeniak%C3%B3w-i-dwie-sunie__TRAGEDIA__!/page3[/url]
-
Fundacja Adopcje Malamutów- PROSIMY O WSPARCIE.
sunshine replied to Jetrel's topic in Już w nowym domu
Ostatnio znalazłam ogłoszenie w lokalnej gazecie "wiadomości wrzesińskie" oddam 7dmio miesięczną malamutkę... mam nadzieję że to ktoś o dobrym sercu i odpowiedzialny...:( -
Akcja zakończona pomyślnie - psy w nowych domach! Dziękujemy wszystkim
sunshine replied to plina's topic in Już w nowym domu
Ma wydarzenie na fejsie?? P.S widzę że stowarzyszenie ma profil na facebook więc ja nie grzebię, utwórzcie im wydarzenie a my będziemy udostępniać:) -
Akcja zakończona pomyślnie - psy w nowych domach! Dziękujemy wszystkim
sunshine replied to plina's topic in Już w nowym domu
klasa!:D Podziwiam za odwagę:) Więc skoro Luna może zostać odebrana zgłaszam ją na [URL="http://www.huskyadopcje.pl"]www.huskyadopcje.pl[/URL] jest tam niezawodna ekipa która nie jedno haszcze istnienie uratowała, popytam o możliwość DT gdzieś... wątek jej jest tez na forum husky adopcje [URL]http://forum.shusky.pl/viewtopic.php?p=81189#81189[/URL] dziewczyny (również Tyśka) robią świetne ogłoszenia, dbają też o ich aktualizacje ;) Mam nadzieję że pomogą:) P.Sdo spraw adopcji plina zgłaszam Ciebie ok? P.S2 jak masz na imię?:P -
Akcja zakończona pomyślnie - psy w nowych domach! Dziękujemy wszystkim
sunshine replied to plina's topic in Już w nowym domu
Masakra jakaś! Co za cham! Czyli jutro się wyjaśni co z mamami dzieci? Oby was jutro wpuścili do suk.... -
Akcja zakończona pomyślnie - psy w nowych domach! Dziękujemy wszystkim
sunshine replied to plina's topic in Już w nowym domu
Czyli Luna i Fama potrzebują DT? (lub DS;))... pytam bo pytają osoby które mogły by pomóc, podałam też kontakt do Was bezpośredni jak by co ;) Śliczne kluski...echhh -
Akcja zakończona pomyślnie - psy w nowych domach! Dziękujemy wszystkim
sunshine replied to plina's topic in Już w nowym domu
a gdzie się podziewa reszta? potrzebne są DT? -
Akcja zakończona pomyślnie - psy w nowych domach! Dziękujemy wszystkim
sunshine replied to plina's topic in Już w nowym domu
czy psy pozostają na terenie gdzie je znaleziono czy mają jakieś DT... inne miejsca? -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
ojć... nie wyobrażam sobie tego... nam by całe osiedle spalili na stosie bo na wielkim dębie gniazdowało stado kruków:P -
Akcja zakończona pomyślnie - psy w nowych domach! Dziękujemy wszystkim
sunshine replied to plina's topic in Już w nowym domu
Nie za ma co;) Mam nadzieję że będzie oddźwięk;) -
Wynajmuję pokój:P Ale od sierpnia raczej wracam do siebie:D
-
Akcja zakończona pomyślnie - psy w nowych domach! Dziękujemy wszystkim
sunshine replied to plina's topic in Już w nowym domu
Cześć, posłałam informacje i kopię pierwszego postu na forum husky adopcje. Serce się kraje... -
Mój własny pies mi laczków nie wrąbał:P
-
yoreczek się wyprowadził razem z panią...:P ale przedtem zdążył mi zjeść laczki:P
-
dobre sobie:P daj znać jak będziesz znać termin:D
-
a kiedy jest ta edycja?:P
-
Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir
sunshine replied to Baski_Kropka's topic in Galeria
Zostali w śniegu...wrócą zimą:P -
To ja przytoczę historyjkę z wczoraj;) Jesteśmy sobie na socjalizacyjnym spacerku... w składzie haszczak Shira(lat 2) mały kundlisz Nero(lat...nie pamiętam:P ale jakoś 3;)) i onek Barsa (4 misiące) Psy ułożone, ludzi mają w tyłkach, gonią siebie i patyka;). Barsa mimo młodziutkiego wieku jest bardzo ułożona (bardzo dużo hodowca z nia zrobił) chodzi na kontakcie, nie opuszcza pani, na każde zawolanie jest przy nodze, żadne miejsce jej nie jest straszne...wszędzie wyluzowana. Szczeniak ideał;) No i idzie sobie kilkuosobowa rodzina (dzieciaki już duże..żadne maleństwa) idą chodnikiem więc rzucam w dół (na łąkę) psiakom badyla niech sobie familia przejdzie... po co robić zamieszanie..zbierać psy, kiedy mogą sobie iść po prostu...pieski wracają szybciej więc wołamy je. Nero i Shira biegną łąka (nieopodal chodnika) celnie do nas a biedna Barsa się gubi i idzie za rodziną...:P Nie te nogi;) Jak owieczka zbaraniała gdy się zorientowała więc zostaje odwołana... zgubił się nasz szczeniak;) ale wraca zadowolony od razu że pańcia jednak jest. Wraca...śmiejemy się z niej. Na co ni stąd ni zowąd słyszymy "3 psy bez smyczy to już przesada!" Nasunęła mi sie myśl "czy jeden agresywny, rzucający się na nich był by ok?"
-
Miałam być na tym trekingu ale niestety miałam egzamin...:( Sporo znjamoych tam było, widac że brakuje takich imprez centralnej Polsce;)
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
hehe trochę wątek "awansował":P ale każdy z nas opowiadał swoje przypadki z psami już;) Z przed kilku dni (nic wielkiego ale jednak) z cyklu zawieszka psa... Mam korytarz w kształcie "L" na jednym końcu jest kuchnia na drugim pokój i w bok drzwi wyjściowe na trzecim końcu;). Mamy dwa pokoje między kuchnią a tym końcowym pokojem. No i mój piesek stojąc sobie w pokoju końcowym zawiesił się i lampi się jak sroka w gnat w kuchnię. Ona tak patrzy zawsze jak obserwuje czyjeś ruchy związane z jej miską:P lub jakiekolwiek związane z jedzeniem/lodówką (ocenia czy wart ruszyć haszcze dupsko i się fatygować do kuchni:)) Oczywiście w kuchni nikogo nie było w pozostałych pokojach też nie... na co po chwili ruszyła tyłek i poszła niuchać do miski... zupełnie jak by widziała że jej ktoś coś wrzuca... zwykle nie chodzi do michy bo dostaje posiłki o określonej godzinie a jeśli jest "podkarmiana" to z ręki bo nigdy nie za darmo, i wszystko wmuci na miejscu...;) **************************************************************** A teraz egzorcyzmy...:) Jedną z metod "sprawdzania" czy osoba jest chora psychicznie czy faktycznie opentana jest tzw. "próba wody". Polega ona na tym że kapłan bierze dwa identyczne kropidła i 17 razy kropi raz jednym-z wodą święconą, raz drugim-ze zwykłą kranówą. ...Kiedy po 17nastym pokropieniu dziewczyna zareargowała bezbłędnie, mój mało strachliwy kolega zbladł jak ściana. Jej łokcie odgięły się do tyłu a kości strzeliły w kręgosłupie sprawiając jej ból...dziewczyna siedziała na krześle obrotowym...przy komputerze, jak każda nastolatka. Kiedy zaczęła podczas modlitwy mówić obcym językiem myślał że zjedzie... znał biegle łacinę a jednak nie umiał wydusić ani słowa...wszystko zapomniał. Mówiła swoim głosem..nie żadnym piekielnym, jednak mówiła w języku zupełnie nieznanym ani księdzu egzorcyście ani jemu... Po 4 egzorcyzmie uwolniła się... ale kolega mówi że nie zapomni tego do końca życia. Fenomenalne i niesamowite u egzorcystów jest też to że muszą cały czas patrzeć osobie opętanej w oczy i nie mogą się bać, ani chwili zwątpić... A jeśli już poruszyłam temat opętań polecam dokument "Egzorcyzmy Anelize Michael" jest dostępny na yotubie wyemitowany kiedyś przez TVP2. Są tam wypowiedzi księży egzorcystów, mamy dziewczyny i autentyczne nagrania z egzorcyzmu(słychać demony...itp) Ogólnie dokument mrozi krew w żyłach a na jego podstawie nagrano film "egzorcyzmy Emili Rose" enjoy:P -
[IMG]http://img405.imageshack.us/img405/5176/zdjcie0211r.jpg[/IMG] [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/3763/zdjcie0215w.jpg[/IMG] [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/55/zdjcie0217j.jpg[/IMG] [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/503/zdjcie0218sf.jpg[/IMG] A po wszystkim...:D jest najkochańsza:P [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/1958/zdjcie0221v.jpg[/IMG]