Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. [quote name='Czarnulka']Aha. No mam nadzieje że ją nauczę.. Aha, moja to narazie nie wchodzi jak jej sie patyk rzuci tak na brzeg to wejdzie do tej wody ale tylko na ten początek dalej juz nie chce..[/quote] Moze później się przełamie;p Albo Jimm ją wciągnie:evil_lol: [COLOR=Red][B]Na wsteczu zdjęcia!![/B][/COLOR] ;D
  2. [quote name='mineralna_']popieram, szczególnie z tą matematyką :diabloti:[/quote] ja też się pod tym podpisuje rękoma i nogami ;p... Z tym że w tym roku piszę z niej maturę:placz:
  3. Ja tam na ten wał już bym nie chodziła:evil_lol:.
  4. [quote name='*Monia*']Dzisiaj pani pokazywala swojemu dziecku Hexę i szczeniaka, więc się zatrzymałam, żeby maluch sobie popatrzył (dziecko małe w wózku siedziało). Pani mówila do dziecka jakie ładne pieski, pokazywała, tłumaczyła, itp. a na koniec powiedziała mi "dziękuje". Szczerze mówiąc byłam zdziwiona, ale się uśmiechnęłam i poszłyśmy w swoją stronę. Aż się miło robi jak się takich ludzi spotyka :).[/quote] Dokładnie;). Ja ostatnio na deptaku pod Rossmanem czekałam na koleżankę.I szła pani z dwiema córkami(6-7 lat) i mężem.I podeszła do mnie i Shiry i zapytała czy może pogłaskać. Powiedziałam że tak że nie gryzie ale nie ręcze że nie podskoczy na kolana bo jest jeszcze młoda i się uczy dopiero. Na to Pani powiedziała że nic nie szkodzi że rozumie bo sami mają w domu 3 huskie:evil_lol:. I nie mogła się oprzeć żeby nie wygłaskać Shirki:cool3:. To było również miłe doświadczenie:lol:
  5. Hej! Super filmiki fajnie zrobiony ten z frisbe:cool3:. Gratulacje sztuczki z szufladą naucz ja jeszcze zamykania i szykowania ciuchów na rano:evil_lol:. Ja bym chciała Shire nauczyć gaszenia światła:razz: Ale kontakt mamy trochę wysoko:nonono2:
  6. Ja tu widzę że nie tylko u mnie w mieście ale i na dogo jakieś wirusy się pałętają:shake:. Fajnie że już Ci lepiej;D P.S polecam Teraflu jbc:cool1:
  7. Hejo! Jezus jaki on słodki był:loveu: A mina we wannie identiko jak Shiry:evil_lol:
  8. [quote name='Minerva']Hej Ciotki! O, juz macie 200 stronkę :laola:. To kiedy świętujemy :diabloti::popcorn::drink1:[/quote] A latka pokończone?:diabloti: filecik!:drinking:
  9. [quote name='Czarnulka']Hej waaam ;) [URL]http://img412.imageshack.us/img412/2340/20090905014.jpg[/URL] Jej jak słodko :loveu: A shira wchodzi do wodu i pływa? [URL]http://img44.imageshack.us/img44/298/20090910.jpg[/URL] Ślicznie;) Ja tez chce miec psa który tak szybko się uczy.. xD[/quote] Spoko spoko praktyka czyni mistrza;) Nauczysz Lunki wszystkiego:razz: A co do wody to bardziej się moczy niż pływa:p. Rzadko jej się zdarza pływać właściwie jak przypadkiem straci grunt tylko:evil_lol:
  10. Ymmm... Spark ma śliczną koleżankę:evil_lol:
  11. Siemka jak tam ma się Orionk?;) Jeśli boi się tego to zostaw tę robotę mamie:diabloti:... Ja bym tak zrobiła:p
  12. [quote name='Anetka83']ja dzisiaj rano wyszłam z moimi dziewczynkami. Już było prawie jasno ale nad rzeką unosiła się lekka mgła... (osobiście nie lubię takich klimatów...brrr) szłam wałami a po drugiej stronie ulicy sa dzikie łąki... Nuka bardzo często patrzy w te krzaki... a ja wtedy mam dośc (bo ja panikara bojaźliwa jestem;)) dzisiaj warknęła cichutko... spojrzałam w te łaki... i zobaczyłam jakąś postac... i tyle... za chwilę gdy znowu tam popatrzyłam nie było nikogo... wracając rozglądałam się jeszcze ale nic... eh... te łąki maja naprawdę dziwną aurę nie wiem czy czytaliście moje opowieści o zmarłaj sąsiadce która nas czasami odwiedza... otóż teraz często Shira stoi przed drzwiami wejściowymi i warczy bądź szczeka... (mieszkamy drzwi w drzwi...tam gdzie mieszkała nasza ŚP sąsiadka)... czesto tak zdarza się jak wchodzą do mieszkania nowi sąsiedzi... ale często patrzę przez wizjer i nie widzę nikogo... a Shira warczy... przyzwyczaiłam się już do tego... Jak byliśmy na wczasach nasi sąsiedz karmili papużki... sąsiad jak wróciliśmy mówił że jest pewien że ktoś otworzył (gdy on był w mieszkaniu u nas) drzwi od naszej łazienki... jego dziewczyna śmiała się wtedy z niego ale przyznała że od tamtego momentu nigdy sama do nas nie weszła... zawsze ze swoim psem... [SIZE=1] OT - rozumiem zamiłowanie do historii o duchach... ale czy nie lepiej w miejsce baneru kierującego do tego wątku wstawic baner który kierowałby ludzi do zwierząt które potrzebują pomocy... myśle że więcej by to dało dobrego....[/SIZE][/quote] Brr nie strasz ludzi:eviltong: Moja Shira też ostatnio zaatakowała krzaki rano... na szczęście wyskoczył z nich tylko kot:diabloti:. Ale się wystraszyłam na maxa:evil_lol:. Dajcie coś ciekawego z życia wzięte:p Chcę się dziś bać:cool3:
  13. A psia babcia rozpieszcza Lucky?:eviltong: Bo moja tak :mad:. Śliczne foty:razz:
  14. Kradzież to zbrodnia:mad:... ale jak tu jej nie popełnić?:loveu:. A dla Paco wszystkiego naj naj najlepszego:multi:.
  15. I my również robimy akuku;). Ślicznie :loveu:. Lu rośnie jak na drożdżach:multi:
  16. Ze mną i "aportem":loveu: Together is better :loveu: [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/3756/20090910005.jpg[/IMG] Przynieś!:razz: [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/4599/20090910019.jpg[/IMG] I odpoczywamy;) [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/298/20090910.jpg[/IMG] Miłego oglądania:cool3:
  17. Idolkowa galeria śpi:-(. Chcemy fotek!:mad:
  18. [quote name='asiunia']Cześć!4 miesiące to już młodzież a nie szczeniaczek :cool3:[/quote] Dokładnie;) za dwa miesiące skończy 18:razz: I tu się pochwale że Shira aportuje już:multi:... Nie przynosi do ręki:-( ale zaraz obok nóg:cool3:. Lepszy rydz niż nic:evil_lol:
  19. [quote name='Suciune']Jak widać, tytuł galerii się zmienił, a to za sprawą małego pekińczykopodobnego przybłędy, który zawitał u nas kilka dni temu ;) [IMG]http://i27.tinypic.com/zy7udz.jpg[/IMG] Pies nie wyglądał jakby miał właścicieli, miał pełno kołtunów i był trochę wychudzony, okropna sierść, żadnej adresówki ani obroży, więc na tę chwilę przyjmuję że należy do mnie, chyba że znajdą się właściciele :cool3: Nie mam pojęcia ile ma lat, nic o nim nie wiem, to tyle :p[/quote] śliczny biedaczek:loveu:. Trafił w dobre ręce:cool3:
  20. Hej śliczny leniuch:razz:. Pozwól nam go poznać bliżej:evil_lol:
  21. OOBE?:cool3: podobno z niego trudno się wybudzić[/quote] mój kumpel twierdzi że wykonał OOBE ... zazdroszczę mu ale ja mam cyka:evil_lol:
  22. [quote name='wilczanda']Witamy! Shira jest piękna!:loveu: Ale z niej pannica!:multi: Będę wpadać!:cool3:[/quote] Dziękujemy i zapraszamy:cool3: [quote name='bianka19']To chłopczyk czy dziewczyna ten labek ? :razz: :diabloti: [URL]http://img514.imageshack.us/img514/5984/20090904001.jpg[/URL] Śliczna Shira :loveu::loveu: Najlepszego dla niej! :bday:[/quote] Chłopczyk:evil_lol: wabi się Hord:loveu: [quote name='Alba1986']Witamy:multi: Gratulujemy skończenia 4 miesięcy:cool3: [URL]http://img412.imageshack.us/img412/2340/20090905014.jpg[/URL] fajną ma mine na tym zdjęciu:p[/quote] Shirka dziękuje pieknie:loveu:. A ta mina trafiła nawet na pulpit do mnie:cool3:
  23. Nie no tu też nagadane jak diabli:mad: I jak tu nadążać?:placz: Foty piękne:cool3:. Gratuluje i cieszę się że Lucky zdrowa:loveu:
  24. [quote name='wilczanda'][B]zmierzchnica,[/B] ja tam jak poczuję to COŚ w pokoju, to się odwracam twarzą do ściany, bo tchórz jestem.:eviltong: Po prostu czuję, że cokolwiek by to nie było, wolę nie stawać z tym twarzą w twarz. Czuję, ze nie mogę tego CZEGOŚ oglądać. (w sensie, ze spojrzeć temu czemuś "prosto w twarz"). Wolę zostawić je w spokoju.:p Wczoraj COŚ się znowu pojawiło, ale się przyzwyczaiłam.:roll: Zasnęłam twarzą na pokój.:diabloti:[/quote] Gratuluje odwagi;) Ja bym zasypiała twarzą pod kołdrą:diabloti:
  25. http://img33.imageshack.us/img33/249/20992477.jpg"puśćmnie tylko to zobaczysz gdzie raki zimują!!:mad:" Lu pięknie się uczy:cool3:.Powodzenia widać że jest skupiona:loveu:
×
×
  • Create New...