Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. [url]http://images43.fotosik.pl/205/0a6b8f0b122f4469med.jpg[/url] Dobry bajer musi być :cool3:
  2. Nawet jak ten ptwór by się nazywał Pattinson palcem bym nie tkneła!:evil_lol::cool1: Ale zabijać to staram się nie zabijać... też są potrzebne...ochydne ale mają prawo żyć:diabloti:
  3. [quote name='Cavy']Hej! :doberek: [URL]http://img264.imageshack.us/img264/9308/20090927a.jpg[/URL] no po prostu ta bullkowata piękność powaliła Shirę na...beton. :evil_lol: [URL]http://img209.imageshack.us/img209/3271/20090927019.jpg[/URL] jaki uśmiechnięty i szczęśliwy pychol. :loveu:[/quote] Heheh dokładnie bullowata górą;p
  4. szkoła to kiepski pomysł...wolała bym współpracę z gminą:razz:. (Schroniskiem zajmuje się straż miejska)
  5. Kuna mów co się działo my tu na głodzie ostatnio ciągniemy :evil_lol:
  6. Uśmiech z jęzorem :loveu: [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/1521/20090927020.jpg[/IMG] Daj ty...:motz: [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/4571/20090927031.jpg[/IMG] Już spokój... [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/9345/20090927032.jpg[/IMG] Z tymi zdję... [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/5181/20090927033.jpg[/IMG] Co?! Masz coś dla mnie?!:evil_lol: [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/9295/20090927034.jpg[/IMG]
  7. Hejka! A my byłyśmy dzisiaj w lesie:diabloti: i spotkałyśmy po drodze bullkowatą śliczność i się zakumplowałyśmy:cool3:: Poddaję się!:lol: [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/9308/20090927a.jpg[/IMG] Patrzymy sobie gdzieś...;) [IMG]http://img56.imageshack.us/img56/6151/20090927002.jpg[/IMG] Zawiecha:evil_lol: [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/360/20090927003.jpg[/IMG] Biegamy sobie:razz: [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/3271/20090927019.jpg[/IMG]
  8. Hej zgłaszam moje kochanie:loveu: Imię psa: Shira - syberian Husky Moje imię: Martyna:razz: [B]1. Ładne oczy masz, komu je dasz? [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/3406001/85/other/std/7d1b2062c7.jpeg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/5125/zdjcie005v.jpg[/IMG] [/B][B][COLOR=black][FONT=Verdana] 2. Uśmiech zdobi każdą twarz ![/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=Verdana][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/7278/20090911014.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/1861/20090831013.jpg[/IMG] 3. W życiu tylko to się liczy by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy. [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/3756/20090910005.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/7215/20090921071.jpg[/IMG] Dowolne zdjęcie: [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/5236/20090921074.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8485/20090921036.jpg[/IMG] [/FONT][/COLOR][/B]
  9. [quote name='karjo2']Niezly zestaw, byle sie nie powtarzal stale. Wazne, by dieta byla zroznicowana . Sama jestem przyzwyczajona do Barfu, ale mozna gotowac na podrobach, miesie, dodajac oliwe z winogron, oliwek itp. Rowniez warzywa beda sie zmieniac, mozna starkowac surowe jablka, pietruszki, ogorki, zmiksowac maliny, jezyny. Do tego, jako urozmaicenie, surowe jajo, twarog, jogurt - sprobuj dawac najpierw osobno, nie wszystkie psy lubia polaczenia nabialu z miesem i wypelniaczami. PS. Im mniej wypelniacza, a wiecej elementow miesnych, tym lepiej ;).[/quote] Dzięki tak zamierzam tez robić;). I już wiem że ryżu było za dużo łakomczuch zjadł apóźniej cierpiał:mad::shake:. Ale już jest ok i pańcia zadba żeby łakoma bestia jadła mniej :lol::eviltong:
  10. Wspaniałe foty! Gratuluje udanego pikniku !! Psy się cudownie spisały:loveu:. Jak to organizowałaś kosztowało cię to coś;>? Ja bym chciała zorganizować festyn dla psów u mnie w mieście. Miało by to uświadomić ludzi jak należy się psami opiekować jak można się z nimi bawić jak traktować naszych przyjaciół. No i oczywiście połączone ze zbiórką pieniążków na nasze schronisko i z promocją tego miejsca. Marzy mi się coś takiego ale mam stracha:roll::evil_lol:
  11. [quote name='kuna66']widze ze tu ciekawe rzeczy opowiadacie... Czytałam trochę o medytacji i wpadłam na to, że jeśli uda się przezwycięzyc ten strach i inne nieprzyjemne uczucia, to potem już jest z górki :p[/quote] Tematu z medytacją jeszcze nie ruszyłam..... jutro może nadrobię:evil_lol: kuna twój avek mnie przeraża :eviltong:
  12. [url]http://img514.imageshack.us/img514/9790/studiofotogrtaficznexd0.jpg[/url] O kurczaki jakie śliczne brązowe oczyska :loveu:
  13. [url]http://img10.imageshack.us/img10/2391/19630972.jpg[/url] Haha dobre zdjęcie :evil_lol: A z ta łapką Lu... zuły Jim:mad:!
  14. Widzę że cię kręci Naruto :cool3:. Dobra manga:razz:
  15. Luna też się kumpluje z czarnym labradorem :eviltong:, coś te husky ciągnie do czarnuchów:loveu: Śliczne fotki z fajnego spacerku:cool3:
  16. My, strachliwi ! :diabloti: Przyda nam się obstawa pod lasem :evil_lol:
  17. [url]http://images47.fotosik.pl/205/60d821d5921aad09med.jpg[/url] A teraz wszystkie uszy w góre i lecimyyyy!!!:loveu:
  18. sunshine

    Tofik ;)

    Historia z komputerem super :evil_lol: Ale to zdjęcie i opis the best:loveu: [url]http://www.fothost.pl/upload/09/39/5a00ea02.jpg[/url]
  19. Siemka :razz: Co tam słychać Timki ?;) A tak w ogóle to mam identyczne krzesło :evil_lol: [url]http://i43.tinypic.com/eookk.jpg[/url]
  20. [url]http://img28.imageshack.us/img28/1791/img3340.jpg[/url] No ja po prostu nie mogę jak widzę te futra :loveu: Takie wielkie michu przytulasy :multi:
  21. Super że Wam się udało:loveu: Widać że Cezik zadowolony :cool3:, poużywał chłopak pewnie:razz:
  22. Lucky śliczna:loveu: Ale przez to ! : [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/349325/00000054.jpg[/url] To ja koszmary będę mieć!!!!!!:motz: Jezuuuuuuuuuuu jak ja nie cierpię pająków!!:2gunfire: Oblecha!:evil_lol:
  23. Szilowate dawać foty!:mad:
  24. [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/wakacje/DSC06169.jpg[/url] świetne foto:loveu: Najbardziej mi się podoba:razz:
  25. [url]http://img34.imageshack.us/img34/8508/p8316013.jpg[/url] Biedna kaczucha :evil_lol:
×
×
  • Create New...