-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
[quote name='tonacja']O... fajne byś miała zdjęcia, gdyby spotkanie wypaliło :eviltong: ciekawe jak wygląda teraz siostra Shiry, bardzo się różnią?[/quote] Niestety Shaki nie przyszła ale powiedzieli, że są bardzo podobne z pyska tyle że Shaki jest ciemniejsza niższa i bardziej "nabita"no i o wiele bardziej nieznośna, niepokorna i uparta:evil_lol: [quote name='bianka19']W rybie?! :eek2::roflt: Super będą rodzinne fotki! :multi::multi::loveu:[/quote] Nio w rybie... trochę capiła:evil_lol: a fotek nie ma ale tylko na razie bo ja ją jeszcze dorwę:diabloti:. Mieszkamy niedaleko siebie... sama jestem ciekawa jak Shaki wygląda bo dawno jej nie widziałam:eviltong: [quote name='Pusiakowa']tylko daj jakis znak rozpoznawczy Shiry. :evil_lol:[/quote] siępóźniej zobaczy:evil_lol: [quote name='Maks i Spark']Dobry wieczór :) Zdrówka zyczymy A.[/quote] dziękować bardzo :cool1: [quote name='bianka19']Witanko :loveu: Miłego dziona życzymy :loveu::cool3: I duuużo fotek.!! :razz:[/quote] dziękówka dzionek był udany :diabloti: [quote name='Minerva']Coś dawno fotek tu nie było :mad::mad: Pzdr.[/quote] Tylko nie bijcie!! :placz: Jutro się postaram zrobić jakieś:evil_lol:
-
Ach te huskie i malamuciaki .... paskudy przebrzydłe najkochańsze :loveu::evil_lol:
-
[url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/md6667_DSC04082.JPG[/url] No podsadzisz ty mnie w końcu czy nie?! :mad:
-
[url]http://i34.tinypic.com/2psf6tk.jpg[/url] Ale kuń :evil_lol: ślicznie :loveu:
-
[url]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/Obraz7.jpg[/url] hehe pełen relax przed TV:evil_lol:
-
Dokładnie :diabloti: psy zaczepno-obronne. One zaczepiają a my bronimy:evil_lol:
-
kolejny zaprzęgowiec :multi: :diabloti:
-
[quote name='Hitoshi']tak mam :evil_lol: adres jest w podpisie ;) a psiaków mam aż 2 :evil_lol: i póki co czekam na baner ;)[/quote] Byłam już dorwałam Cię:evil_lol: zaraz wpadnę ponownie :cool1: [quote name='gossia']Ja raczej ze Skubulcem nie jadę tylko z mniejszym ;p Zajrzyj do galerii a zobaczysz małego kurdupelka ^^ I proszę o foty Shirki :cool3: Ps.Ja to dopiero Twoją wycałuję:loveu::loveu::loveu:[/quote] oki wpadnę ;) a ja mam nadzieję że mojej małej nie przypadnie wtedy cieczka :placz: bo w maju skończy rok... [quote name='tonacja']Kurdę...sami raperzy są na dogomanii :crazyeye: ;) Mam nadzieję, że dzisiaj będą jakieś nowe zdjęcia Shiry :diabloti:[/quote] yo! właśnie taaak :evil_lol: [quote name='Pusiakowa']ja tech kocham rap.:loveu:[/quote] Witamy w klubie :cool1: [quote name='bianka19']Ja też mam taka nadzieję :cool3: Heej Wam ślicznotki :loveu::loveu:[/quote] Cześć białasy :cool3: a fotek dziś nie będzie bo mamy gości a na spacerze już byliśmy i Shi się w rybie wytarzała!:mad:. Przychodzą do nas właściciele mamy Shiry :diabloti: I mam cichą nadzieję że przyprowadzą ze sobą siostrę Shiry :evil_lol:. Wtedy będzie gimela no i zdjęcia :diabloti:
-
[quote name='bianka19']Super ta piosenka :loveu: Ja uwielbiam rap ;):cool3:[/quote] [quote name='Hitoshi']Ja też uwielbiam rap ;) a tak wogóle śliczny psiak :)[/quote] I tak trzymać ludziska :evil_lol: Hitishi masz galerie swojego psiaka;) ?;)
-
[quote name='tonacja'][B]sunshine[/B]........ :roflt:[/quote] [quote name='Chantell']czy to jest przykrrywka od kosza?! <lol2>[/quote] tak :diabloti:! jakiś czas temu Shira chciała wykraść coś z kosza wsadzając tam łep... tyle że sama już go wyjąć nie mogła i przyszła z tym do mnie :laugh2_2: a ja padłam jak to zobaczyłam:mdleje:
-
TŻ zazdrosny że na niego wydajesz mniej :evil_lol:
-
Hej! :multi: Jaki słodki ten twój Axi :loveu: ma śliczne szelki :loveu: [url]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/PA074264.jpg[/url]
-
[quote name='Feigned']a ja se Was dodaję do subskrypcji i będę zaglądać. :razz:[/quote] a serdecznie witamy i zapraszamy :diabloti: i teżlecimy do Axelka:razz: [quote name='tonacja']Tak ogólnie nie przepadam za hip-hopem/rapem ale czasami zdarzy się, że teksty hip-hopowych wykonawców mają coś w sobie... i masz rację co do tego utworu. Szczera, szara prawda.[/quote] Ja uwielbiam rap nie każdy ale głównie właśnie tę muzykę :loveu:
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
sunshine replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Wszystkiego najlepszego dla papulca z okazji 5 miesiąca życia!!! :BIG::cunao: -
[quote name='asiunia']Paco dzisiaj skończył 5 miesiecy,ale waży 26 kg:evil_lol:[/quote] Mówiłam że wielkoolud !! :evil_lol: Idę do was złożyć mu życzenia:razz:
-
[url]http://i36.tinypic.com/zv60kx.jpg[/url] Dzień!,... wspomnienie lata,lata...;p hehe takie wspomnieniowe w ta szarugę :razz:. A grtuluję już nowego łobuza na włościach :evil_lol:
-
[quote name='Pusiakowa']heeeej.;) wymiziaj shire.:loveu:[/quote] się robi :multi: [quote name='Cavy']Witamy się, co u Was? :loveu: :multi:[/quote] a virusowo deszczowo i ponuro :eviltong: [quote name='bianka19']Hejka :loveu: Wycałuj to swoje śliczności ode mnie .:loveu::loveu:[/quote] pewka :loveu: A teraz pokaże wam kawałek od 52 Dębiec który uwielbiam z dwóch powodów: 1. można rozumieć dosłownie-los biednych psów 2.rozumienie przenośne- los zwykłych ludzi tak bardzo podobnych do biednych szarych psów:-( [url=http://www.youtube.com/watch?v=8TfRPELJ4QM]YouTube - pies - 52 Dębiec[/url]
-
teraz już powinno grać;)
-
oo widzę że doguś na zlot się wybiera :razz: :loveu:. Super wyściskam go jak diabli :multi:
-
Sadystka...ale Ja też!! :evil_lol: [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/9885/20090820011c.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/3082/20090820010.jpg[/IMG] Sory za wpieprzanie się ale nie mogłam się opanować :evil_lol:
-
Tak poważnie to wróciła mi się wirus którego nie odleżałam parę dni temu :evil_lol: bo mi żal było szkoły opuszczać bo teraz matura... ale teraz mama powiedziała leżysz i koniec. Z tym że mój ADHDowiec i tak musi się wybiegać więc na spacer trza było iść :evil_lol:
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='Agniesia666'][URL="http://img11.imageshack.us/i/dscf7494w.jpg/"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/4637/dscf7494w.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img124.imageshack.us/i/dscf7496.jpg/"][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/719/dscf7496.th.jpg[/IMG][/URL] dziewczyny, a myslicie ze to sa te orby? :crazyeye: to moje poprzednie mieszkanie, gdzie dzialy sie dziwne rzeczy, pisalam juz w tym watku co :cool1: juz tam nie mieszkam, ale tak sie zastanawiam - foty robione bez flesza, zaraz jak sie wprowadzilam. nie wiem czy dobrze widac, na kazdej fotce jest jeden maly.[/quote] a przypomnij mniej więcej co to były za opowiadania bo nie kojarze które to (a czytałam wszystkie tu):evil_lol: No i faktycznie gackowa ma racje za małe te zdjęcia:( ale wszystko możliwe :diabloti: -
Tak się rozpychacie z tym słoneczkiem że do mnie chmury i deszcze przygnałyście :evil_lol:
-
Shira na całe szczęście też nie zjada...tylko podrzuca nimi i goni;p A za co ty żeś zamkneła tego biedaka? :mad::evil_lol:
-
[quote name='tonacja']Pewnie za to i za to :evil_lol: Co dzisiaj porabiałyście? :eviltong:[/quote] od rana chorowałyśmy;D... nie byłam w szkole...ale na spacerze z psem tak!:diabloti: Trochę przemokłyśmy bo pogoda fatalna :evil_lol: trochę ścigałam Shire bo chciała się w gnoju wytarzać :mad:i trochę nakradłyśmy z działek malin i jeżyn :evil_lol:. Uwielbiamy owoce :razz: ogólnie to jutro też chorujemy :evil_lol: [quote name='Maks i Spark']Wszystkiego naj, naj, naj z okazji 5 miesięcy :multi::multi::multi:, głaski dla panienki Miłego popołudnia :) A.[/quote] Dziękować bardzo :loveu: wygłaskana i wycałowana :multi: