-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
sunshine replied to dog_master's topic in Off Topic
o kurczaczki... :multi: super rysunek i model też;p. Faktycznie bary troszke szersze ale i tak rewelacja!. Wiele się nie różnią gratulacje :loveu: -
Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir
sunshine replied to Baski_Kropka's topic in Galeria
ojc naciągane ręce nie są fajne...znam ten ból :diabloti: ślicznie pędzicie :loveu: -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
silver. ale tam tunelu nie ma :diabloti: skąd światełko?;p -
[quote name='Shirai - Koki']Shirai z kolei malo szczeka, probowala i u nas nie wychodzi i nawet sama juz probowalam szczekac zeby go sprowokowac :evil_lol:[/QUOTE] a nie szczeka na np. kota albo jak się go podekscytuje? :lol: P.S do klatki obok wprowadził się nam śliczny trzy miesięczny wyżełek wajmarski P.P.S Shirex powymieniał wszystkie zębiska :D:D:D:D
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='Onomato-Peja']Ciocia mówiła, że na każdym zdjęciu jakiś dym, takie kule, różne dziwne kształty itp. :diabloti: niezbyt wyraźne ale widać taką tajemnicza poświatę :razz: a to foto to jak się przypatrzyłam przypomina mi rentgen tylnych psich kończyn :evil_lol:[/QUOTE] szczerze to mnie też... tylko w dziwnej pozycji :evil_lol: no i tylko dolna część tajmniczej postaci z parku :diabloti: -
Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir
sunshine replied to Baski_Kropka's topic in Galeria
[url]http://images48.fotosik.pl/220/503b58a12fa873edmed.jpg[/url] ojojoj jak słodko:loveu:. Dzięki za porady... jakoś mam nadzieje że zleci czas :evil_lol:. Bądź co bądź już wiem że łatwo nie będzie bo Shira coraz bardziej szarpie bez ostrzeżeń :roll: na szczęście do przodu za zwyczaj :evil_lol:. a własnie zaczełam uczyć Shirę obiegania na komendy ha(lewo) gi (w prawo) łatwiej mi to bedzie wykrzyczeć a jej zrozumieć...przynajmniej już zaczyna kumać o co mi chodzi... myślisz że to dobre komendy? ;) a nawiązujac do fotek to skrętokarcza niedługo dostanę.... kobito zlituj się i obracaj te zdjęcia ;D -
Hejka a u nas też było całkiem sporo słonka...aż się w szkole nie chciało siedzieć...cudem nie zwiałam :evil_lol: Ale wytrzymałam a później mieliśmy z Shirką piekny jesienny spacerek :loveu:
-
[url]http://www.otofotki.pl/img12/obrazki/gm4140_DSC04388.JPG[/url] Biały niedźwiedź mocno śpi :loveu: I dzięki za życzonka hallowinowe :evil_lol::loveu:
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
sunshine replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Shira też zaczyna wchodzić w wiek mam cię gdzieś i jak mi się zechce to przyjdę(też 5,5 miecha)... ach ten bunt :diabloti:. Ale w sumie taki "kozak" na pokaz też się zrobiła... Asiu proponuję Persen, Meliskę przed wyjściem na spacer i jakoś przetrwamy :razz: -
co do tego bażanta to skadś to znam :diabloti: Notabene ptaszyska się strasznie bezczelne zrobiły...kiedyś się na oczy nie pokazywały :shake: [url]http://images35.fotosik.pl/74/90679599b1e8b37bmed.jpg[/url] ale rozkrok :evil_lol: a tak w ogóle to cwaniara zdjęcia wstawiła i mnie molestuje teraz :cool1:
-
[quote name='CaneSs']Siemmmmanko < 3[/QUOTE] Simka cavisiovate :loveu: [quote name='Minerva']Leń, zdjęć nie wstawia juz prawie tydzień :evil_lol: Hej :hand:[/QUOTE] wiem... :diabloti: taka natura wybieganego huskiego ...:evil_lol: ... moze z jutra cosik będzie :razz:
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='Estera']Mi to przypomina baletnicę wygiętą do tyłu, ze złamaną nogą :lol: Może to nogi psa są, nie wiem no :lol: Daj inne foty, to porozjaśniam, zobaczymy co tam czyha :evil_lol:[/QUOTE] Na innych puki co jest ciemno i tyle :diabloti: (mam jeszcze dwie może trzy);p Jak porobimy aparatem na lepszej jakości może coś wyjdzie... Jutro idziemy na spacer i jak Ewa odzyska aparat to jutro może juz będą fotki :evil_lol: -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
ożesz w mordę ... teraz to już się serio boję:crazyeye:... dzięki Estera :diabloti: -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='Onomato-Peja']O wow, fota boska :lol: Crazy mama znajomej na każdym wyjeździe chodzi o północy na najbliższy cmentarz i pstryka foty :evil_lol: Czasem ciekawe rzeczy wychodzą :razz:[/QUOTE] no właśnie jakie ?? :diabloti: P.S. dziękuje, dziękuję wszystkim <skromny> :evil_lol: Ale wiecie, żadna pewność że to na pewno coś nie z tej ziemi, bo różnie bywa, może jednak pies wlazł w obiektyw lub człek(czyt. kumpela)...nie wykluczone- chociaż wątpię że to możliwe ;p :diabloti: -
[quote name='bianka19']Kiedy nowe fotki ? :razz::evil_lol: Buzii. :loveu::loveu:[/QUOTE] nigdy! :diabloti: .. nie no jak mi się będzie chciało coś powrzucać :evil_lol: [quote name='Minerva']Hej Wam :hand:[/QUOTE] siemka TurbodynamoCielaki :diabloti: [quote name='Maks i Spark']Witanko wieczorowe :) A.[/QUOTE] witanko przedwieczorne;p
-
hej zapisuję sobie wątek;) Jestem z Wrześni mam 19 lat i 5,5 miesiecznego haszczaka Shirę:cool3: i planuje zacząć agility z moim skarbem:loveu:. Pozwolicie że będę wpadać i z zazdrością ogladać zdjęcia i śledzić poczynania klubu:diabloti: Pozdrawiam:cool1:
-
[quote name='Okamia']Po pierwsze, znam swoje obowiązki jadąc z psami na zlot :eviltong: Po drugie, tylko z Kelly mam problemy z pilnowaniem, Bella raczej by oddała swoją bo karma jest bee :roll: ale z Kelly jak byś czytała trochę to co piszę (chyba że to tu nie pisałam) już nie jest tak źle :diabloti: A pisałam o tym raczej dlatego aby szanszajn wiedziała że z ideałami nie będzie mieszkać[/QUOTE] nikt nie jest ideałem... moja menda też nie :eviltong:
-
[quote name='CaneSs']na sadystę xD Hahahah. A filmik suuuper < 3 U nas nowe fotki. Oraz nowe fotki na stronie :) [URL="http://www.capri-cavalier.gu.ma"]www.capri-cavalier.gu.ma[/URL][/QUOTE] a na zdjęciach już byłam...i na stronce też :loveu:. Śliczne:cool1:
-
Siemka białasy...:cool3: dzisiaj odchudziłam mój zeszyt od ekonomii o 12 kartek i nie mogłam ci nic narysować :mad: Normalnie jakieś fatum wisi nad Wami :diabloti:
-
[quote name='Idolka']chyba został porzucony ;/ nie miał obroży ani nic ... i tuła się tu już dość dawno a u nas w schronisku niestety nie ma już miejsc bo jest tylko 20 psów i więcej nie da się nigdzie wcisnąć do boksu.[/QUOTE] ludzie to parszywe świnie!:mad: :placz: [quote name='nordic blue']no niestety tak jest od pewnego czasu... codziennie wyrzucam robala, a on dalej infekuje. Cały ten serwer OVH jest do bani. Juz niedlugo przenosze stronke na płatny serwer i bedzie wszystko OK:)[/QUOTE] to podrzuć później link :razz: a na Idolkowe zdjęcia tez czekam :loveu:
-
[url]http://i37.tinypic.com/9ppcly.jpg[/url] co za słodycz:loveu: [url]http://i33.tinypic.com/xa9mc.jpg[/url] jaki leloch :eviltong: na stronce też byłam ... super :multi:
-
[quote name='Cavy']Witamy się. :loveu: Zapraszamy do siebie. :cool3:[/QUOTE] Witamy :loveu: już lecimy :razz:
-
[quote name='CaneSs']No dzieńdoberek. Co tam u was? :p[/QUOTE] popsuła nam się doszczętnie pogoda. Wieje, pada nie wiadomo czym nie wiadomo skąd :eviltong: i jest zimmmmnooo :shake:. No i kąpałam dzisiaj Shirę... i siebie przy okazji :eviltong:... w kałużach jest cwana a pod prysznic musiałam ja nieść :diabloti:...horror :placz: a ja wyszłam na sadystę :evil_lol: [COLOR=Red][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]P.S a ja przypominam że na 73 stronie jest super filmik z cyklu "posłuszny husky" [/SIZE][/FONT][/B][/COLOR]:razz:
-
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
sunshine replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
[url]http://i35.tinypic.com/xf3xnm.jpg[/url] Jaki zamyślony :loveu: ... zakochał się? :razz: