-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
Biedny Jimmek :(... Sadystka :D [url]http://img204.imageshack.us/img204/9369/ji6w.jpg[/url] Pięknie wytrzymuje ;p
-
Cześc słodkie Aresiaki... Nie ma latającego Aresa?:(
-
[url]http://images8.fotosik.pl/132/2f942a6ab032448amed.jpg[/url] hahaha the best of part:D Rozbrajająca mina;p.
-
Turbodynamocielaki dawać filmik :D
-
Cześć białe dawać foty :D
-
heheh super ;D
-
[quote name='deer_1987']kiedy nowe zdjecia?[/QUOTE] jak się zrobią;p Puki co dzisiaj leje jak z cebra :(
-
[url]http://img3.imageshack.us/img3/9963/buzibuzi.png[/url] Jej jak słodko :D Dawaj tego szefa ;p
-
Nie wierze są momenty że długich na forum nie ma;p
-
[quote name='madziulik_13']To już dorosła pannica !:crazyeye: Ale za to jaka cudowna :loveu:[/QUOTE] No tak prawie ;p [quote name='Shirai - Koki'][URL]http://i45.tinypic.com/2yuas5w.jpg[/URL] Piekne zdjecie :loveu: A Shira z ADHD jedyna w swoim slicznym rodzaju :p[/QUOTE] hehe no pewnie :D [quote name='Czarnulka']No , Jak mnie zaczyna gryźć po rękach jak chce ją wziaść to mam to gdzieś i ją i tak biorę. I nie chce zeby dominowała nade mną. Bede musiał postarac sie to trochę zmienić.[/QUOTE] Przewracaj ją często do góry brzuchem... a jak warczy nie pozwalaj. Pracuj nad tym puki jest młoda... później będzie tylko gorzej [quote name='CaneSs']Siemanko ;) Widzę, że wstawiłaś banera od nas ;p Coś chyba się tylko jakoś pogorszyła co? Zapraszamy do nas na focie :P[/QUOTE] łe no jak tylko go zrobiłaś :D...a jakość jakoś tak się nie znam:P Możesz mi zrobic nowy jak chcesz tez jakiś wesoły :D
-
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
sunshine replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
[url]http://i46.tinypic.com/2il1y6f.png[/url] super , te jest moje ulubione ;D -
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
sunshine replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
śliczny bannerek ale sie trochę chyba pospieszyliście :D... zima się zaczyna 22.12 hehe. Jesteś szybsza niż ciężarówka z coca- coli :D -
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
sunshine replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[url]http://img19.imageshack.us/img19/3558/zdjcia0098w.jpg[/url] ale z niej kawał baby :D a takie maleństwo było ;p I ma kumpla borderka <zakochany> :D -
[url]http://img256.imageshack.us/img256/9514/bo2.jpg[/url] haha jaka minka :D
-
Cześć ;) co słychać u Argisiaka;)?
-
[quote name='wiki4']Hejka Shirki :loveu:[/QUOTE] siemano dłuugie ;D [quote name='Czarnulka']No to sie ciesze że się dogadujesz z Shirką.;D Ja z Luną zbytnio sie nie dogaduje;( jak chce ją wziąść na ręcę to na miee warczy i gryzie po rękach. Eh. ;/Ale bardzą ją kocham :loveu:[/QUOTE] tak generalnie to ja Shiry nie biorę na ręce za duża klapa jest...czasem sama mi się ładuje na kolana ale to przeważnie z zazdrości;p. A u ciebie bym uważała bo nie wiem jak inni ale ja myślę ze mamy tu problem z dominacją... Luna chyba myśli że stoi nad tobą w stadzie:/. [quote name='Boness.'][URL]http://i50.tinypic.com/2pyb7us.jpg[/URL] Genialne! Jaki pychol! :D[/QUOTE] Dzięki :D [quote name='Minerva'][URL]http://i45.tinypic.com/24gub7t.jpg[/URL] Super pomysł z tym odbiciem w wodzie ;)[/QUOTE] A tak jakoś się same zrobiło :D [quote name='Idolka']jaka duzzzziaaa :))) śliczna . pozdrowionka[/QUOTE] Dzięki :D A muszę się Wam pochwalić czymś ;p. Wczoraj byliśmy z ziomkami na piffku w terenie i wziełam ze soba Shirę. Była w centrum uwagi wszyscy sie non stop bawili z nią. Zachowywała się super ;). Na prośbę znajoych dałyśmy też popis ze sztuczkami i wszyscy powiedzieli ze zazdroszczą mi pasji i wiedzy :D. Sprawiło mi to ogromną radość ;). A co najważniejsze kumpel stwierdził że nie wiedział że psy są takie super... ;D
-
[quote name='wilczanda']Fajne foty! Shira rośni! Czym ją karmisz, drożdżami? :cool3: :evil_lol:[/QUOTE] Nie no bez przesady hehe :D [quote name='CaneSs']Jeju < 3 Jakie bossssssssskie foty :)[/QUOTE] dzięki ;D [quote name='Ewa&Duffel']Mi też się bardzo podobał. Ale fakt, w pierwszej części muzyka była dużo lepsza.[/QUOTE] Nio ale i tak mojej wyobraźni nie zawiedli ;) [quote name='Ewa&Duffel'][url]http://i46.tinypic.com/30ttcee.jpg[/url] To mi się podoba najbardziej :) I kałużowe też są bardzo fajne ;)[/QUOTE] Dzięki ;* [quote name='Shirai - Koki'][URL]http://i34.tinypic.com/3524xlh.jpg[/URL] sliczna mordunia, ciekawe z kogo sie tak smieje !!!!????[/QUOTE] Wcale nie ze mnie ...;p [quote name='Shirai - Koki'][URL]http://i48.tinypic.com/34rzrs9.jpg[/URL] Ha ha ha to dla nas Shirai'kowa to JA...a Shira, ale ona sliczniutka...i te oczy i te uszy nadawala by sie do bajki o czerwonym kapturku :-)))[/QUOTE] wielki zły wik?:D [quote name='deer_1987'][url]http://i49.tinypic.com/25ggryh.jpg[/url] smiesznie wyszlo![/QUOTE] hehehe dzięki ;p
-
[B]Shira! Ptaki![/B]- Gonić przegnać ale nie zjadać;p [B]Jaaa cię widzę gnojku[/B]- Ups wtopa...no to robimy mine niewiniątka i oczy vel kot ze Shreka ;p [B]Spadaj od moich butów![/B]- Nie za języki? :( To za smycz gryziemy :D [B]Wyłaź z tej wody! szybko!![/B]- Wyskakuje z wody z prędkaścią błyskawicy obiega mnie i jak emocje opadają ląduję ponownie we wodzie...a co tam :D
-
[quote name='Czarnulka'][URL]http://i46.tinypic.com/30ttcee.jpg[/URL] Ah :loveu: Shirka rośnie ;D [URL]http://i49.tinypic.com/b5rujd.jpg[/URL] ładnie:loveu: Co tam u Shirki?;][/QUOTE] Dzięki :loveu: A u Shirki wszystko ok;) Jest coraz kochańsza a ja z dnia na dzień coraz lepiej się z nia rozumiem i bardziej kocham :loveu: [quote name='wiki4'][URL]http://i46.tinypic.com/2ikfkag.jpg[/URL] To najładniejsze :loveu:[/QUOTE] Dzięki ;) [quote name='tonacja'][URL]http://i50.tinypic.com/jj9ytz.jpg[/URL] Świetne :D zupełnie jakbyś miała dwa psiaki :)[/QUOTE] hehe w przeciwległej rzeczywistości ;p [quote name='Feigned'][URL]http://i50.tinypic.com/2pyb7us.jpg[/URL] hahahha :evil_lol:[/QUOTE] :diabloti: [COLOR=Red][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS]Zdjęcia strona 103 i 104 ;)[/FONT][/SIZE][/COLOR]
-
pajunk!!! :mad: zabić;p
-
Witam słonecznie :D
-
Hejooo białe :D
-
[url]http://i46.tinypic.com/2zsyxow.jpg[/url] Tak na prawde to ciacho w rece miałaś przyznaj się;p hehe U nas tez foty zapraszam;)
-
To czekam z niecierpliwością za to u nas juz są ;D
-
Siema szalone cielaki co tam??:D U nas fotki ;D