-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
Galerii, pół haskowego forum o tym dudni:P Gdybym to ja kupowała tego szczyla to by cała dogomania wiedziała:D
-
[quote name='Ty$ka']Ej, ja też tak chce. Przeprowadzam się do Ciebie :D[/QUOTE] wbijaj:D mam wolne miejsce w wyrku... jeśli dogadasz się z Shirą:P [quote name='Aleksandra95']A ja nie wiem o co chodzi :motz::niewiem::obrazic:[/QUOTE] o to się rozchodzi :D [url]http://www.anana-amarok.eu/pl_0_Hodowla--Siberian-Husky---Anana-Amarok-FCI.html[/url] [IMG]http://www.anana-amarok.eu/images/a&o.png[/IMG]
-
Kumpel chciał wilczastą, ale Ada myśli o współwłasności więc na razie zostaje czarno-biały piesek w okularach:D będę go mieć pod ręką :D Braciszka mojego ulubionego Rangera :D wiiii
-
Ja też i to podwójnie, niedługo dowiesz się dlaczego :D:D
-
[quote name='stefanek1407']Kiedy będą nowe zdj.? :razz: Jeszcze jestem ciekawa czy Shira lubi pływać?[/QUOTE] bardzo! :) uwielbia, kiedyś było z tym ciężko a teraz całe lato śmierdzi jeziorem:diabloti: [quote name='DominikaAnna']No to gdzie te zdjęcia, co? :P[/QUOTE] no nie ma:( Monika mi się opierdziela!:P EDIT: Powiedziała że jak wgra filmik (który wgrywa od 11 i ciągle jej się coś ucina xD) to mi wyśle zdjęcia :P i dodała że mam jej nie wkurzać :P... ten filmik to kara :D
-
[quote name='Molowe']dobra to poczekamy do jutra :):)[/QUOTE] jest jutro i wciąż nic;p [quote name='patusiove']Uuuu, jaka śliczna suka. :D i ile rzeczy na raz robi... x d[/QUOTE] jak scyzoryk:P [quote name='Ty$ka']Arka, Arka :D To dokończ ma droga :P I czekam na fotki Shiry.[/QUOTE] na swoim nie dokończyłam ale... w Anana Amarokach dałam takiego newsa że Wam kopary opadną:P
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
sunshine replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='gops']masakra z tym blogiem , ma dziewczyna wyobraźnie! dobrze że mam kundla :diabloti: raczej nikt mi zdjęć nie będzie kradł ani nikt się nie będzie podszywał[/QUOTE] PRZECIEŻ JA TEŻ MAM KUNDLA! :evil_lol: to widzę że podniosło się larum na forum ^^ i bardzo dobrze... tępić gimbusy!:P -
haha:D no to powodzenia :D
-
Co to za czarna pięknosć jest :O Ja tak wzdycham do wilczaków z Peronówki... ojj niech no tylko skończę studia ;]
-
[quote name='kalyna']No mnie nie będzie :mad: a kiedy to w ogóle jest? A ty od października dalej września czy jest jakaś zmiana? No z tymi fotoblogami to się ostatnio porobiło.. No, ale jesteście takie supcio i śłit, że pasjonujecie inne osoby :lol:[/QUOTE] hahah jesteśmy medialne:P [quote name='Ty$ka']Cześć Martyna :D Wpadliśmy się przywitać, bo na forum hasiorowym coś nie raczysz nas rozpieszczać wieloma fotkami - tutaj liczę na więcej relacji :lol: Będziem wpadać do Shirowej krejzolki :loveu:[/QUOTE] a o którym mowa?:P o tym Arka? :D bo tam się dzisiaj zaposięgłam ale jakoś nie dokończyłam:D [quote name='Fantowa']Heh, hej! :loveu: Foteczki nowe poproszę! [URL]http://desmond.imageshack.us/Himg804/scaled.php?server=804&filename=20120710689.jpg&res=landing[/URL] :loveu:[/QUOTE] [quote name='Molowe']i coś tych foteczek nie ma... :([/QUOTE] no ja też czekam nadal na te fotki, pewnie dzisiaj się już nie doczekam:(
-
cóż to za cel?;)
-
[url]http://i1133.photobucket.com/albums/m600/daaarciiia/IMG_7026.jpg[/url] ewidentnie Luka coś kombinuje:D
-
świetna ta koleżanka:D Psiamy nie miały ochoty za nią pognac?:P
-
heheh mam ten sam problem, bo nocleg w Pozku jest ale z kłetem:P sodoma i gomora by były:D
-
hahah ah te fafle:D miseczke jej podwieś:P
-
Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir
sunshine replied to Baski_Kropka's topic in Galeria
[url]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/389122_403993422969181_1102123765_n.jpg[/url] hehehe Basior piękny, ale mistrzowie drugiego planu to mistrzowie;p -
Oo podziwiam ja moje 30 kg ledwo unosze :P i boję się że kiedyś się schyle i mi tak zostanie xD
-
Cześć wilczki:) Oddychacie z aparatem?:)
-
Matko co za zdjęcia! Magia! [url]http://i922.photobucket.com/albums/ad63/lucawer/IMG_0388.jpg[/url]
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[url]http://i1243.photobucket.com/albums/gg543/coconut194/czerwiec2012026.jpg[/url] Spanielowy sportowiec siedzi na dupsku! :D
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
sunshine replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
W życiu się nie połapię w zasadach gry i tych tablicach... zawsze tylko pytam czy wygrałam czy nie xD -
Czeeeść co u was?:D na DCDC do Poznania śmigacie?:P
-
haha miały nadzieję że spadnie...:p albo raczej wpadnie, na ząb:D