-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
ja tu wpadam bo usłyszałam że zdjęcia a tu lipa:D mnie też dawaj :D
-
[quote name='Ty$ka']Chętnie, tylko wiesz - do Poznania mam "kawałeczek" :D[/QUOTE] hehehe teleportacja:D ale fajnie było, z wiki się poznaliśmy realnie:D [quote name='darii_iia']Mam nadzieję, że będą zdjęcia ? :lol:[/QUOTE] pewka:P i to osobiście przez mua robione...niektóre;p [quote name='Baski_Kropka']Obcinam obcinam mu pazurki, ale pohałasować drapiąc lubi, taki nawyk już... ;)[/QUOTE] odruch pewnie, natury nie da się oszukać:D A wczoraj było czadersko wszystkie 4 w pociągu padłyśmy jak muchy:P Shira pobiegała sobie z Watahą płónocy, stwierdzili że jest niezła, wie o co chodzi tylko kondycję podciągnąć bo teraz jest w szczytowej formie biegania... no i w związku z tym ustalamy poniedziałki dniami treningowymi w bike z owczarem natomiast piątki frizbowymi (monika się uparłą że Shira wystartuje za rok na DCDC w tym łapaniu na odległosć jakkolwiek to się nazywa:P Jestem bardzo ciekawa hahah trzeba się o to założyć xD No i poznałyśmy Wiki od Lisy, niestety bez Lisy:( ale superowo:) Wkrótce zdjęcia z tego całego dnia:D
-
[quote name='Aleksandra95']jako widzowie ? :D[/QUOTE] pewka:p ale na kejtrówce wystartujemy w mistrzu aportu i mini agiliti bedzie ubaw:D [quote name='Ty$ka']Jeeeej, jak zazdroszczę...[/QUOTE] to chodź też:P
-
Siemka, wpadłyśmy powiedzieć że jutro lecimy na DCDC do Poznania! :)
-
Wredny:P A nie obcinasz pazurów Bagirowi?
-
[quote name='Izabela124.']No to gratuluję nowego domownika :)[/QUOTE] [quote name='Aleksandra95']fajnie że zostaje z Wami :):):):)[/QUOTE] [quote name='Kaja10014']I ja również gratuluję nowej domowniczki :)[/QUOTE] [quote name='darii_iia']Gratuluje! :) Zocha, to śliczna panienka. :loveu:[/QUOTE] dziękuję dziękuję dziękuję:D
-
[quote name='Izabela124.']W domu tak samo traktują koty, więc nie dane jest mi mieć kota[/QUOTE] ZUE kundle! :D [quote name='Baski_Kropka']Jak to się stało, że macie kota:D?? Nie potrafie przez to przebrnąć... Co do KŁAMANIA mamy :P że kota da sie nauczyć ne ichodzić po stołąch i szafkach,,, to owszem wykonalne, ale jak nei ma się psa :D wiem coś o tym haha ;P Mój kot puki psów nei było w domu poruszał się po podłodze, teraz odkąd są psy porusza się drogą powietrzną czyli szafkami i stołami ;P A jedzenie ma na lodówce w miskach haha także cyrk na kółkach :D[/QUOTE] U nas nie, kot lub się rzucać na psa albo gonić ogon:P Shira cierpliwie to znosi a Zocha czasem celowo zaczepia psa i gonią się po całym domu:P jak ma dość to myknie pod łóżko gdzieś lub za szafę:D Ma swoje schowki:P Jedzenie dostaje na stoliku nad swoim kącikiem bo Shir jej wyjada:P Ja się cieszę że znalazłam sposób żeby pies nie wyjadał kotu a mama na to : "to znajdź jeszcze żeby kot nie wyjadał psu ":diabloti: Psu na szczęście to wyjdzie najwyżej na dobre :D to skopiuję z pierwszej strony bo zaktualizowałam:D [SIZE=2][COLOR=#ff0000][FONT=arial][B]Zoja aka Zocha [/B][/FONT][/COLOR][B][FONT=arial] [/FONT][/B][/SIZE][FONT=arial][B][CENTER][SIZE=2] [COLOR=#008080]Dnia pamiętnego 3 sierpnia 2012r z samego rana zadzwoniła koleżanka, że w Skorzęcinie obok ich knajpy jakiś facet złapał w klatkę kociaka. Jest przerażony a facet powiedział że złapie wszystkie i utopi a na nich naśle sanepid bo karmią koty, które mu sikają pod domkiem... [/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/B][/FONT][CENTER][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2][FONT=arial][B][COLOR=#008080] Szybka decyzja... RATUJEMY! koleżanka ubłagała "człowieka" żeby oddał kociaka i przywiozła do mnie. Kociak miał być tylko kilka godzin, bałam się że pies go zje. Ale... pies zabrał się za mycie malucha, przerażony malec zaakceptował psa:smile: Wyczyściliśmy uszka, obcięliśmy pazurki, odrobaczyliśmy maleństwo i do dziś nie kotek a już Zocha dostarcza nam codziennie nowych wrażeń [/COLOR][/B][COLOR=#008080]:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/SIZE][FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/CENTER] [quote name='bianka19']normalnie jak w kinie 5D. :evil_lol: [URL]http://desmond.imageshack.us/Himg21/scaled.php?server=21&filename=20120805852.jpg&res=landing[/URL] dobry. ;)[/QUOTE] hahah dokłądnie!:P co tam u Was Cezarki?:D ZOCHA OFICJANIE ZOSTAJE Z NAMI!:D
-
[quote name='Izabela124.']U mnie kota potwory zamęczyłyby na śmierć :D Przecież kotek to taka fajna zabawka :evil_lol:[/QUOTE] Shir na dworze też goni i się bawi jak piłeczką ale w domciu maleństwo nasze i nie do męczenia:loveu:
-
nooo Zocha jest pierwszą istotą czterołapną która może jeść z miski mojego psa bez wpierdzielu:P tak się super dogadują i dlatego min się uparłam żeby została:)
-
[url]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/549022_356606321081934_1779261466_n.jpg[/url] świetne zdjęcie! :D kocham sportowe psy:D
-
ouuu mam nadzieję że Zocha też będzie taka ładna jak dorośnie :D
-
no właśnie nagadane tu a nie ma co oglądać:P
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
sunshine replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[url]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0371.jpg[/url] aaaaleee cudne:D a ten przystojniak co z Marcelkiem śmigał to któż to?:D -
witamy witamy obozowiczki :D jak widzisz nam się familia powiększyła ;D
-
no to pięknie się na obozie Mol spisał! :) treserów się nie słucha jak tak gadają:P treningi polegają na tym że nigdy nie jest wystarczająco dobrze:P Jak ktoś chce to i kota wytresuje ^^
-
Matko święta tobie się kroi już tysięczna strona Oo
-
zdecydowanie różnicę widać! :) a te zdjęcie z głową pod wodą:D trenujcie dog diving :D
-
eyyy Sopel schudł chyba nie?:P
-
[url]https://lh4.googleusercontent.com/-xDe7l4g8EVM/UB_Yxx7l3vI/AAAAAAAAARA/UYK0jw2Q37k/s640/IMG_0212.CR2.jpg[/url] hahaha obcięty na "grzybka":D jak bym dorwała te Twoje psy to obgoliła bym na krótko:P
-
o jejku! jakie śliczne wilczysko!:D ktoś oddał?:/ Pewnie "haszczak" ale coś nie wyrósł jak powinien
-
Mój mały łańcuch pokarmowy:) Jim&Beam - Zocha - Shira :D [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg841/scaled.php?server=841&filename=20120805850.jpg&res=landing[/IMG] TV:evil_lol: [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg21/scaled.php?server=21&filename=20120805852.jpg&res=landing[/IMG]
-
Do wczoraj była udobruchana... nawet wieczorem jadły razem parówke:diabloti: Upłakałam się ze śmiechu pies z lewej strony fotela kot z prawej i obie żebrały:evil_lol: Ale za to nad ranem kot wlazł na stół, zaplątał się w obrus pazurami i ze wszystkim (łącznie z ukochaną białą stylową doniczką mamy do kwiatka) runął na ziemię. Okrzyk jeden: Kot dzisiaj znika albo sama go wyniosę!:shake: przez tego małego gada wróciliśmy do punktu wyjścia... A mówiłam wczoraj że obetne pazury to babcia... niee za młoda jeszcze. pierwsze co rano zrobiłam to ciachanie pazurków. Zocha sobie biedy napytała, całe szczęście że słodko wygląda wiec miejmy nadzieję że rozejdzie się po kościach a ona do końca dnia niczego nie zbroi ( z resztą nie ma pazurów to ma utrudnione mijsje:evil_lol:) Parapety mamy wysoko więc nim nie podrośnie to do nich nie doskoczy a zanim podrośnie to wszyscy przywykną do niej:P Da się nauczyć kota żeby nie właził na stoły? U moich znajomych żaden kot nie wchodzi na stoły (mam 3 z kotami typowo w mieszkaniu) i w domu wkręciłam że jak psa tak i kota się uczy dobrych manier :diabloti:
-
Narobiła bym szumu wśród miłośników rasy:P A na koty jednak bym sprawdziła:D Moja też teoretycznie goniła koty:P A nie możesz poudawać że wszedł na podwórko sam i że ktoś tam powiedział że go zastrzeli i błagasz żeby pozwolili mu zostać az mu czegoś nie poszukasz. Jak ja z kotem:P A mama użyła słów "dlaczego Twoje zwierzęta leżą wokół mnie i się na mnie gapią":D Chyba godzi się z losem że kłeta nie oddam:P a mówiłam już że mi mama z babcia Dizzy przechrzciły na Zocha?:P
-
Jak macie podwórko to inaczej;) Mieszkają więcej na podwórku w domu są gośćmi a tu stale są w domu i inaczej trzeba zaspokoić ich potrzeby:P