-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
Mam zdjęcia :D Są śliczne! :)
-
Bo jadłam kolację!:D
-
Wiem że to już mało wiarygodne ale Monika napisała "dzisiaj ci wysle zdjecia" :D sorry ze bez pl znakow ale pisze jedna reka;p
-
[quote name='Aleksandra95']Ah, o tych zajęciach to wiem, ale dzięki :) oo, widziałam te fotki.:)[/QUOTE] I jak, podoba sie?:D [quote name=':: FiGa ::']Gaduly :shake:[/QUOTE] jakie gaduły, miesiącami tu pustki to chociaż teraz coś się dzieje, już się stęskniłam za tym:evil_lol: [quote name='Ty$ka']Oj tam :P :lol:[/QUOTE] no właśnie :P [quote name='Izabela124.']Nagadane tu straszliwie i tylko kilka fot widziałam, trza się poprawić :D[/QUOTE] no czekam nadal na zdjęcia:( Ostatnimi czasy wróciły mi chęci do nauki nowych rzeczy futrzaka. Nie sprawia to już tyle frajdy co nauka szczeniaka bo dłużej łapie pewne rzeczy, ale jest bardziej zrównoważona ... no coś za coś [IMG]http://www.shusky.xaa.pl/images/smiles/04%20Wink.png[/IMG] Do rzeczy, chodzi mi o stop na polecenie. Zostawiam psa na "zostań" odchodzę i mówię "do mnie" i chcę żeby się zatrzymała na "stop" po drodze, macie pomysł jak tego nauczyć?:P bo mi średnio to wychodzi [IMG]http://www.shusky.xaa.pl/images/smiles/38%20Why%20thank%20you.png[/IMG]
-
[quote name='Aleksandra95']Czyli Graf :) też jedziemy 31 lipca tam.:lol: może zechciałaby się podzielić z nami relacjami z obozu ? :loveu: i co warto zabrać ze sobą ? :D[/QUOTE] Kennel:P z tego co mi mówiła mieszka się po 3 osoby w pokoju o 8 rano jest agi a o 17 frisbee pomiędzy tym psy śpią jak zabite bo nie mają siły na nic:P W ostatni dzień Bars podłamał się na łapach pod własnym ciężarem a to naprawdę żyleta więc wypoczętego psa z duża dawką energii. Ulubioną piłkę, szarpak. Aparat xD Profil facebooka Moni, tam jest parę zdjęć z obozu:)[url]http://www.facebook.com/monika.dachowska.5[/url]
-
z obozu gdzieś w Wągrowcu czy tam obok:P nie pamiętam dokładnie:D
-
No to nie dziwota z tymi psami trzeba pracowac całe życie i być bardzo solidnym w tym ponieważ mówiąc po naszemu mają milion pomysłów żeby nie wykonać Twojego polecenia:P Są bardzo sprytne i wymagają cierpliwości jeśli chodzi o tresure. To są psy pierwotne i nie ma co się łudzić, bordera z nich się nie zrobi:D
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
sunshine replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Nie cytuje zdjęcia bo wszystkie są piękne <3 serio. TŻ z Marcelkiem uroczy:) -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
sunshine replied to Amber's topic in Foto Blogi
Zgadzam się, ja też sobie nie wyobrażam życia bez sterylki... jest taki spokój, bez cieczek, urojonych, obaw o raka (jedną suńkę tak straciłam) a psina jest łagodna tak jak była:) Ale to tam temat rzeka:) ważne żeby ludzie byli świadomi i podejmowali świadome decyzje. Z tego co wiem to jednej dziewczynie zdjęcia ukradziono z napisem a napis usunięto po prostu... -
Fajne te koszule:) ładny turkusowy kolorek :]
-
Ale genialne kolory tego szarpaka, przydał by nam się taki!:D
-
O nich, o nich... Straszne i choć nigdy nie przywyknę do takich widoków to już mnie nie zaskakują. Ale dobrze że to jest bo prawda jest taka że zawsze tak było tylko nikt o tym nie mówił. Teraz się dużo o tym mówi dużo upublicznia i co raz więcej osób wydaje takich delikwentów, zgłasza sprawy... szczęście w nieszczęściu. Serio skończę jak Violetta Villas:P potrzebuję trzeźwo myślącej głowy która nie pozwoli mi mieć więej psów niż możliwości na to pozwalają...
-
[url]http://img24.imageshack.us/img24/9465/img2133ek.jpg[/url] i bzyk pszczoła w stopę i na pogotowie:evil_lol: Mutanty jedne:/ po niedzielnym spacerze z psami nad jeziorem jestem na sterydach :P
-
[url]http://i1243.photobucket.com/albums/gg543/coconut194/czerwiec2012042.jpg[/url] hahahaha czaderska mina!:D
-
ale sama powiedz, nie idzie oderwać oczu od TAKICH uśmiechów:D
-
[url]http://img208.imageshack.us/img208/589/resizeofdsc01605.jpg[/url] Hahah To jest mistrz drugiego planu!:D Pani się ładnie prezentuje to musiał zwrócić uwagę stając na dwóch łapkach:D
-
Kurcze, fajowskie są te Belgo...cośki:P Dobrze że nie mieszkam sama bo by mnie psy żywcem zjadły... :D
-
Odchudziłaś Emika?:) jak to zrobiłas?
-
jaaaaki słodki !!:D Poczwary chyba wszystkie takie szalone na piłki:P Jak wchodzę do kumpla na podwórko to jego poczwar się zrywa dwa razy szczeknie i... biegnie po piłkę ile sił w łapach wraca z nią i wpycha gościom w ręce:P
-
Osz to małpa, mojemu kuzynowi ostatnio labcio jego wrąbał cały obiad z talerza, to dopiero była tragedia:evil_lol:
-
[quote name='kalyna']Barsa jest fantastyczna :loveu: A wchodzenie na krzesło wymiata :loveu: A Shira nie chciała do wody wskoczyć? W sumie to jej ONkowa koleżanka jest masakrycznie nakręcona na zabawkę :loveu:[/QUOTE] Skacze ale z brzegu:P kiedyś na początku jak je uczyłyśmy to wskoczyła dwa razy, potem nie chciała... nic na siłę ;) Bars jest znacznie odważniejszy ^^ no i jak widzi zabawkę to koniec świata :diabloti: w końcu wyhodowany użytek, współczuję osobie która by chciała takiego psa do towarzystwa... murowana demolka. :evil_lol: [quote name='M&S']Hello:) Miłego dnia.[/QUOTE] Dziękujemy, dziękujemy i wzajemnie ;D [quote name='Ty$ka']Eh... przynajmniej masz czym :P A cóż to - czyżby Lyrcia pokazała swoje różnki przy Tobie? :diabloti: Ryjek jest cudowny, jednak to nie mój charakter psa :eviltong: Ja marzę o dziecku po Lyrze (mój miał być Lotos, ale nie wyszło; Liora od razu ukradła me serce, ale Ada od razu powiedziała "Zapomnij o tym" tzn. nie tak dosłownie :eviltong:) albo po Liorze - mam cichą nadzieję, że mi się kiedyś uda... Ty tylko Ranger i Ranger... mi się podobał za szczyla Rafaelo, ale szczerze powiedziawszy jak urósł przestał mi się tak podobać :P[/QUOTE] no bo Ranger jest megaśny:P Cioteczka mu nie da spokoju :evil_lol:
-
Będę:D! Lyrę... Zależy w jakim humorze będzie:P Ja jestem fanka Ryjka i Ryjkowych dzieci, szczególnie Rangera... miał być mój ;( nadal czuję się z nim związana:D Ale to było przeznaczenie bo wyrósł na niuniuśka:P heheh może jeszcze się załapię na Ryjkowe dzieci w przyszłości;)
-
Liorę?:D żeby mi na łeb skoczyła?:evil_lol: Nie mam nadal zdjęć Shira (zaraz pomęczę Monikę:P) ale mam zdjęcie... nieoficjalnie Kiba Anana Amarok! :D [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Y2HYFUWCZys/UAQdyPxO0wI/AAAAAAAAFY4/Cyjxyo2psN0/s640/D.jpg[/IMG] a to filmik Barsy ( przez który nadal nie mamy zdjęć:diabloti:) z gościnnym udziałem Shirki:p Tak więc: Barsa Darel Team i Shira :) [video=youtube;ju5JFuG0I3E]http://www.youtube.com/watch?v=ju5JFuG0I3E&feature=youtu.be&fb_source=mes sage[/video]
-
Niestety, bardzo bardzo bym chciała ale drugi pies nie przejdzie:( Ale kochany Anana Amaroczek będzie pod ręką a do tego pojade po niego i wymiziam całe stado razem z moim kochanym Rangerusiem :D