Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Majquś ucałuj Mamę i bardzo serdecznie pozdrów . Jest cudownym Człowiekiem .
  2. Brakuje mi na zdjęciach Jolki , czyżby nie zmieściła się w kadrze ? Ałłłłaaa
  3. MAJQA , KOCHAM CIEBIE ( musiałam z dużych liter , nie wierze i jestem szczęśliwa szczęściem Baszy . Zwariwana kobieto dawaj konto )
  4. Wycałuj proszę to moje pysio kochane . Firunia w tym towarzystwie jedyna laska . O Mani nie mam odwagi sprecyzować myśli . Przytulam całą ferajne .
  5. Trzymam kciuki i ciepło przytulam
  6. Bambino dawaj , dawaj .
  7. O żesz kurka wodna , nie mam czasu a tu się pastwią nad moim kochaniem . Cioteczka Asior zawoalowała męki dla mojej kruszynki w wierszyki , Remisiu nic się nie bojaj , przylecę z odsieczą . Łoj , jak ty cudaku będziesz wyglądał , chudziutki w różowych spineczkach i kokardkach .
  8. Stęskniłam się za Atoskiem , proszę go wyprzytulać .
  9. No to proszę wyprzytulać Maniunie , Jolunie , Firunie , Remisia całuję w grzywkę , kotecki miziam. No dobra Remisia jeszcze raz całuje .
  10. A pokażesz nam też odmienionego Atoska ?
  11. Serdecznie pozdrawiam panią Atoska . Bardzo kibicowałam Atosiowi w znalezieniu tak fajnego domu. Moja dola do podziału wg. Waszego uznania
  12. Remisiu , przez cioteczkę Asior będę musiała zwolnić sama siebie z pracy za plucie na służbowy monitor . Remku zginąć Tobie nie dam . Biedna Mania już schudła , teraz chcą się zabrać za Ciebie , a jeszcze się mówi o różowych kokardkach . Trzymam rękę na pulsie jakby co lecę z odsieczą . Przytulam porannie całą ferajne .
  13. Remisiu , chodź do cioci , chodź , ciocia wyprzytula i zadba .
  14. Remisiu , cobyś nie popadł w deprechę ciotka poratuje . Jesteś cudowny , puchaty Re-miś (I żeby nie było że o małym rozumku ) Ciotki tak gadają , bo zazdroszczą figury i koloru futra . Przyjedź do mnie na wakacje , zadbam o cię . Miziam i przytulam.
  15. Aż dostałam zadyszki , biegusiem tu leciałam . Ale warto było . Mój cukiereczek , taki do zanuplania ,słoneczko piękne . Remisiu pilnuj się , chcą ubrać cię w kokardki . Zdjęcie z języczkiem w oryginale proszę ( duże )
  16. posłusznie melduje , przelew poszedł był wczoraj .
  17. Majqa dziękuję , że trzymasz ręke na pulsie . Dzisiaj robię przelew .
  18. Majqa dziękuję , że trzymasz rękę na pulsie . Wszystko dotarło , dzisiaj robie przelew .
  19. Klauduś , kochanie mam do Ciebie ogromną prośbę . Zgraj mi proszę całego Mikusia na płytę i przyślij . Dasz radę ? Bardzo proszę .
  20. Klaudia , Ty już lepiej nie wychodź z domu . Wspomogę kasą , nic mądrzejszego nie wymyśle .
  21. Izuś , co dostają Twoje zwierzaki , że wciąż śpią ? Jedna Jolanta przejawia trochę aktywności . Czy ulica Demokratyczna to Twoje okolice ?
  22. Maniutek jak zawsze zakopany w piernatach . Remisia za mało . Do Firuni aż się chce przytulić . A Jolką nie strasz , już się jej nie boje . Kota się świeci . Kto uwierzy , że masz sajgon ? Toż to aniołki śpiące .
  23. Izuś , no już trzeci dzień się ogarniasz .
×
×
  • Create New...