Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Wczoraj była rocznica Mikusia na dogo , a 10 listopada będą pierwsze Księciunia urodzinki u Klaudii . Mikuniu z tej okazji przytulam Ciebie jeszcze bardziej niż zawsze . Zyczę Tobie żeby u Was też zaświeciło słoneczko . A Klaudii przypomnij , że ciotka nie ma gdzie wysłać prezentu urodzinowego .
  2. No i Maniutkę też znalazłam i przytulam , Jolantę miziam delikatnie .
  3. Ło Jesssoo wreszcie znalazłam mojego ulubieńca . Majqa wiem , że masz co robić ale daj cóś dla oka , albo chociaż go ukochaj i wytarmoś .
  4. Wyprzytulaj delikatnie Jadziunię Ja też ciebie kosiam
  5. Klaudia Ratuj ! Znowu diabeł nakrył ogonem konto Mikusia . Aż siebie za to nie lubię . Byłam wczoraj w banku i stanęłam jak ciele bo kartki z Mikusiem nie ma. Mało tego , Michu posprzątał komputer tak skutecznie , że nie mam zdjęć Księciunia i Twojego adresu , dawaj proszę , slicznie proszę .
  6. posłusznie melduję , że kasa przelana , może to potrwać ze 2 lub 3 dni , bo za pośrednictwem poczty
  7. Dzięki , w poniedziałek wpłacam brakującą stówę .
  8. Organizujcie transport . Komu wpłacić pieniądze ? ( Gonia przytuptałam tu za Tobą )
  9. Klaudia czy ja już mówiłam , że księciunio jest cudowny ? Jestem nieustająco zakochana w jego spojrzeniu .
  10. Małgosiu , jak będziesz jechała do Gaju lub do Śremu zabierz mnie do Zorża , dołożę się do rachunku tego cuda
  11. Małgosia , Halooo , to ja Hanka z Poznania ,to zgadnij w jakim celu .
  12. Małgosiu , Żorż jest w Sremie ? Umów się ze mną Hanka
  13. Jeśli z Waszej strony to możliwe , chętnie spotkam się z Wami na spacerze w przyszłym tygodniu . Pepsi znam , poznałam ją w Gaju więc teraz czas poznać Gufiego . Jeśli mogę prosić to nie kupuj psom zabawek , może zając coś przyniesie .
  14. Witaj Klaudia , buziaki dla Księciunia i Sarunii
  15. Cisza u Remigiusza i Manii jak w kościole .
  16. Gdzie bywacie z Gufim na spacerach ? ( mam na myśli dzielnice Poznania )
  17. BB czy potrzebujesz coś dla Gufika ? karma , kasa na weta ?
  18. Majqa , mówiłam , że mam oczy na mokrym miejscu . Odręciłaś kurek po raz trzeci . Wielkie dzięki . poproszę uprzejmię o zdjęcia mojego ulubieńca
  19. Dołożę się do papu dla tej sierotki , proszę o numer konta
  20. Takie wiadomości ( spodziewałam się takiej ) proszę po godź. 15 na przyszłość . Teraz się tłumaczę ,że dostałam przykrą wiadomość . Uwielbiam Remisia
  21. Wczoraj poszło obiecane 150,oo na konto Helgi
×
×
  • Create New...