Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Cieszę się z dobrych wiadomości u Jadzieni , życzę Wam i nam takich wiadomości jeszcze więcej.
  2. Jadziolek , wreszcie ciebie znalazłam . Izuś no to się zrewanżowałaś , jestem uryczana prawie po pachy . Mów ile te cuda kosztują .
  3. Izuś , przecież mówiłam , że to wspólna niunia dogomaniowa , więc bez ataków proszę , ale mnie przestraszyłaś .
  4. Izunia , Michu ogląda też Remisia i mówi ,że Remik i śynuś to bracia , we dwóch to sajgon , demolka i zero nudy . Prąd też chrzanić
  5. Ło Jeessoo , Izunia kosiam Ciebie , dzięki , uratowałaś mi resztę wieczoru . Toż to czysta moja pierdołka , ciudo moje , gdyby kiedykolwiek musiał jechać gdzieś na wakacje , to pamiętaj biorę go . Chrzanić gaz , ten zawadiacki uśmiech mnie osłabił , zeszło ze mnie powietrze .
  6. Witaj cudo moje kochane , jak cieszą takie wiadomości . Klaudia jesteście z Mikulińskim lekiem na skołataną dusze . W poniedziałek się dokładam do lekarstw (przepraszam że z opóźnieniem , ale dyrektorowa daje mi do wiwatu, siadam psychicznie , chyba sobie zafunduję kuracje )
  7. Izuniu , Ty już może nie wychodź z domu , mimo tego że Jadziolek uroczy.
  8. Izunia , mówiłam Tobie już , że jesteś do zeżarcia ? Słoneczko kochane , wyściskaj Jadziołka i całą bande grande .
  9. Mikuniu już nie muszisz Klaudii łapać , jeszcze byś się zmęczył . Klaudia , kochana dziewczynko Tobie i Twojej rodzinie bardzo dziękuję i serdecznie Was pozdrawiam. Księciunio Tobie w tą rocznicę u Klaudii życzę następnych rocznic i żeby łapki nie bolały , żeby Klaudia przykrywała kocykiem ( mój śynuś aż zazdrosny ) , a sobie życzymy jeszcze dużo zdjęć z uśmiechniętym Mikusiem . Mikuniu jednym słowem przytulam jak zwykle mocno .
  10. Klaudia tak jak Ciebie bardzo lubię , to pamiętaj przyjadę ( nie wiem gdzie ) i capnę . Mikuś cudo Ty moje przytulam mocno .
  11. Czy Gufii potrzebuje wsparcia na lekarstwa ?
  12. Mikuniu , Ksieciunio moje ulubione przytulam mocno i ciepło w ten deszczowy dzień . Klaudia się na mnie obraziła ? Jutro Twoja rocznica u Klaudii a ja zostałam z pustą łapą , bo w dalszym ciągu nie mam twojego konta . Klaudia dawaj grzecznie proszę konto .
  13. Dobrze , że mojego śynusia czytać nie nauczyli , bo by mi wygarnął , że są piesy bardziej rozpieszczane od niego ( Śynuś oczywiście wycałowany , bardzo dziękuję )
  14. mój małż Ciebie serdecznie pozdrawia i przesyła miziańce dla zwierzyńca .
  15. Przekopałam służbowy komputer i już nie potrzebuję Izuni łachy . Iza miała odpocząć i trochę spasować . YHM aż poszalała od tego spasowania
  16. Mikulec , jak się miewasz księciuniu ? Mam nadzieję , że u Was lepsza pogoda , bo w Poznaniu do bani . Mikuś capnij swoją Klaudię w siedzenie , ona będzie wiedziała za co . Gorąco Was przytulam .
  17. Izunia mimo wszystko ( że Ciebie lubię i to bardzo ) będę musiała Cię capnąć . Prosiłam , wal jak w dym no i ? Dawaj jeszcze raz konto , BEZ DYSKUSJI PROSZĘ . A z Jadzienią masz takie same cuda na kiju jak ja z moim śynusiem , tylko z ręki amciu .
  18. ujawniam się i też dopinguję a może przy okazji zdjęcie Garecika ?
  19. Klaudia , jak się miewa Mikuś ? Musieliście jechać do weta , czy trochę łapki sie poprawiły ? Dawaj dane bo będę musiała Ciebie capnąć .
  20. Witaj Jadziu , bądź grzeczną dziewczynką
  21. Izunia , wielkie dzięki , kochana jesteś . Widać , że cała czwórka to chodzące ideały . Na spacerze zachowują sie rewelacyjnie , ale Remiś prowadzi . Remigiusz , mimo , że inne gabaryty i kolory to wykapany mój śynuś , jest do zeżarcia , ten wzrok , zawadiacka i szelmowska mina . Wyprzytulaj mocno całą menażerię .
×
×
  • Create New...