-
Posts
4580 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Smyku
-
Izunia , Michu ogląda też Remisia i mówi ,że Remik i śynuś to bracia , we dwóch to sajgon , demolka i zero nudy . Prąd też chrzanić
-
Ło Jeessoo , Izunia kosiam Ciebie , dzięki , uratowałaś mi resztę wieczoru . Toż to czysta moja pierdołka , ciudo moje , gdyby kiedykolwiek musiał jechać gdzieś na wakacje , to pamiętaj biorę go . Chrzanić gaz , ten zawadiacki uśmiech mnie osłabił , zeszło ze mnie powietrze .
-
Mikuniu już nie muszisz Klaudii łapać , jeszcze byś się zmęczył . Klaudia , kochana dziewczynko Tobie i Twojej rodzinie bardzo dziękuję i serdecznie Was pozdrawiam. Księciunio Tobie w tą rocznicę u Klaudii życzę następnych rocznic i żeby łapki nie bolały , żeby Klaudia przykrywała kocykiem ( mój śynuś aż zazdrosny ) , a sobie życzymy jeszcze dużo zdjęć z uśmiechniętym Mikusiem . Mikuniu jednym słowem przytulam jak zwykle mocno .
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Smyku replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Czy Gufii potrzebuje wsparcia na lekarstwa ? -
Izunia , wielkie dzięki , kochana jesteś . Widać , że cała czwórka to chodzące ideały . Na spacerze zachowują sie rewelacyjnie , ale Remiś prowadzi . Remigiusz , mimo , że inne gabaryty i kolory to wykapany mój śynuś , jest do zeżarcia , ten wzrok , zawadiacka i szelmowska mina . Wyprzytulaj mocno całą menażerię .