Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Gdzie moje słoneczko ?
  2. Witaj Jadzienia , ciotka w przelocie zagląda
  3. Remisiu , a fe , nie gryziemy obcych panów , jeszcze sobie zaszkodzisz albo kuku zrobisz
  4. A Maniunia chyba schudła , ma fałdki pustej skóry .
  5. Na otarcie łez , aż jeden Remiś .
  6. moje młodzse dziecko reanimowało nornicę i studiuje na wszelki wypadek ratownictwo medyczne
  7. Remigiusz , też się szykuj , będzie sesja , OBIECANO , będą foty .
  8. Maniutek zawijaj loki , Majqa obiecała sesje
  9. Klaudia , dawaj znać co z Sarunią , bo mnie nerwy zżerają . A Księciunio moje jak się miewa ?
  10. Poproszę numer konta Gufiego .
  11. Kaludia , dawaj Księciunia , stęskniłam się , może być w łóżku . Byłaś z Sarą ? ( Dyrektorowa na temat diety wymyśliła tarczycę )
  12. Majqa , dawaj zdjęcia mojego ulubieńca , muszę ukoić moje skołatane nerwy , a to cudo mnie uratuje .
  13. Izuś , tutaj też to powiem : doopsko skroję . Ugotowałaś mnie , jesteś lepsza od moich budowlańców . Im się nie udało doprowadzić mnie do temperatury wrzenia . Uwielbiam Ciebie cudaku słodki , Twojego męża też lubię .
  14. Są , są , cudne Jadziolkowe zdjątka. Izuś , uryczałam się , to jest coś pięknego jak Jadziula się cieszy na widok Twojego męża . Ta sunia ma przepiękną dusze . Przytulam całą ferajne .
  15. Ktoś tu się ograżał , że będą zdjęcia Jadziolka
  16. Mikiś , ciotka zagląda ale nie miała odwagi się odezwać . Klaudia dopiero dzisiaj poszło , przepraszam ale zapominam jak się nazywam .
  17. Maniutek nie chce patrzeć na sprzątaniowe szaleństwo , które opętało Majqe .
  18. Ła , jakie zmęczone to ciudo , grzywka zalotnie uczesana , no prześliczny .
  19. Słoneczko moje kochane , jakie odważne .
  20. Zostanę zlinczowana , ale co mi tam , powiem drugim najpiękniejszym i najkochańszym psem naświecie jest Remigiusz ( pierwszy oczywiście jest śynuś ) Izuś na moją depresję budowlaną lekarz zapisał mi nocne polaków rozmowy ( Majqa + Isadora7 ) wię proszę o lekarstwo. Całusy i mizianka dla grandy bandy . Remisia mojego kosianego całuję w nochal
  21. Klaudia zakręciłaś Mikusiowi loki ? Tak wiało czy Księciunio tak szalał ? ( Klaudia bardzo , bardzo przepraszam , nie wyrabiam czasowo , PKO mam czynne do 15 , z budową się nie ogarniam , ściany mokre , a dyrektorowa sobie umyśliła porobienie wszystkich możliwych badań , chyba się pociacham , może jutro uda mi się zwiać z pracy to się obrobię ) Wyściskaj słoneczko .
  22. ]Realnych jest 3ka: ja, mąż i mama... : Izunia , proszę ( Pomóc już ? )
  23. Jadziunia jaką ma błyszczącą sierść , aż się błyszczy niunia
×
×
  • Create New...