Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Izuś nie marudź , mimo wszystko ( bałagan , kłaki , zabawki , sraty , pierdaty ) jesteś szczęśliwa .
  2. Ja grzecznie poproszę , żądam , oczekuję na takie zdjęcie . DAWAJ !!! PROSZĘ !!!
  3. Dzisiaj sobota , może będą obiecane wiadomości o Misiu
  4. Czy cały zwierzyniec wyprzytulany ? Maniutka taki jesteś malutki pieseczek a dziamolisz jak wielkopies . Tolu tak masz się dzielnie trzymać . Łoki masz szlaban na parapety .
  5. Sylwuś wiem , jestem namolna z tym kubrakiem ale się obawiam , że z dnia na dzień zrobi się zimno i Bisiek nam zmarznie . Sprawdź proszę stan kurtki bo na zakup też będzie potrzeba paru dni . Jeśli trzeba będzie kupować nową to może Jadun pomoże Tobie dobrze wymierzyć Bingo , mam wrażenie , że poprzednia była za duża . Buziaki wielkie jak stodoła dla Biśka . edit : pisałyśmy jednocześnie Izuś ?
  6. Majqa , przygarnij mnie na troszkę , posprzątam kotom , wybawię psiska i co tam jeszcze będzie trzeba ogarnę . B. się wieczorem łasił przez siatke , wystawił nosek przez siatkowe oczko to guuupek wsiowy chciał go upieprzyć . Teraz gotuję dla B śniadanko .
  7. Sylwuś , sprawdzaj kurteczkę , chociaż jesli jest cienka jestem za zakupem nowej , grubszej . Kojarzy mnie się ze zdjęć ubiegłorocznych , że ta niebieska była za duża na Biśka .
  8. Majqa prowadzisz monolog , straszne pustki na wątku Misia .
  9. Też się przykulałam na przytulanki .
  10. Buziale Sylwuś i ucałuj Biśka .
  11. Biśku no tak nie może być , szukałam Ciebie dzisiaj na drugiej stronie . Szoruj na górę , ciocia Sylwia niech tu się zamelduje do raportu , co z kurteczką ?
  12. Udał się spokojny wieczór ? Izuś dołączam się do światełka .
  13. Biśku , pozbyłeś się już tego czerwonego paskudztwa ?
  14. Izu wytłumaczyłaś wczoraj potforasom , że dzisiaj śpią dłużej ?
  15. Oneczko a co księciunio taki ulizany na czółku ? Przejechałaś Go maszynką pod włos ? ( Obiecuję , że RM wyściskam osobiście , tylko niech sytuacja się ustabilizuje , czego sobie życzę )
  16. Dała szarańcza pospać ? Zapomniałam dopytać o Tole po kontroli . Buziole i miziole dla szarańczy a Wszystkim miłej soboty życzę .
  17. Majqa wczoraj zadzwoniła i kazała mi lecieć na watek Bisia , bo są zdjęcia . Oczywiście rżnęłam wszystko i w te pędy do Bisia . No i padłam i nie wstałam . Bisiu trzeba było upieprzyć ciotkę i wujka za taką profanację . A to już innej czapy nie było , a jakąś fajną z dazskiem trzeba było chłopakowi założyć . Fuuuujj , Bisiu w czerwonym i to jeszcze moherowym berecie . BIsiu moooocno Ciem przytulam na pocieszenie .
  18. Ło rety , Izu wymienione objawy Faworkowe jak u mojego śyna .
  19. Jadun początek super ale czekamy na cd.
×
×
  • Create New...