Tak jak Iza zameldowała , Faworek został u Swoich Nowych Ludziów .
Mamy obiecane zalogowanie się na dogo i mase zdjęć , bo panciu lubi aparat .
Szczegółową relacje zda Tana , ja od siebie tylko dodam , że jestem bardzo na tak .
Sylwuś , czy Bisiek je chętnie suchą karme ?
Jeśli tak to może nie patrz na to co piszą na opakowaniu o ilościach tylko dawaj mu troszkę więcej .
A jezeli ma opory z sucą karmą , to złożymy się na pasztetówe i będziemy mieszać coby księciunia zachęcić do przytycia .
Witam moje ukochania .
Już nikt nie uwierzy , że zwierzyniec to paskudy .
Przecież to chodzące ideały , cały czas śpią , czasami się napiją i polecą siii .
Lolusiu jednak kocham Ciebie bardzo .
Iwonuś posłusznie melduję , że wykopane , wysuszone i schowane na strychu .
I nawet zdążyłam powtykać tulipany i te inne .