Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. CZy Ty masz czas żeby w cągu dnia usiąść na dołpe i wypić kawę ? Nie bardzo to widzę . Mmo wszystko wycałuj te maszkary . Buziaki Izuś .
  2. Kciuki za zbiórkę zaciśnięte . A co z uszkiem Tibonka?
  3. Poduchy i wersalka reanimowane ? Przytuptałam na szybkie przytulanki . Dobrego dnia i spoookojnego .
  4. Izuś gdybyś dziergała cóóóś dla Misiolka to dawaj znać . A Misiakowi oczywiście buziaki wypłacam .
  5. Buziaki dla mojej pięknoty .
  6. Józinko kciuki zaciśnięte .
  7. Dzień dobry , miłego i spokojnego dnia życzymy . Buziaki , miziaki , przytulanki dla zwierzyńca .
  8. Ale cudo przepiękne z Tibonka . Buziaki przekaż dla słodziaka , Mam nadzieję , że szybko Tibonka odnajdzie nowy kochający domek . Mój foksiowaty też przywieziony ze schroniska . Obiecałam fanty na bazarek i pamiętam , tylko kiepsko wyglądam z czasem . Postaram się ogarnąć w przyszłym tygodniu .
  9. Izuś potrzebna mi jesteś , mogę dzisiaj dzwonić ? Głuchaj . Faksio na obotach ? Łapki i uszy pogojone ? Buziaki i miziaki no i dobrego dnia Wszystkim .
  10. Wedle Krakowa życzymy powodzenia . Lucek lekcje odrobił ?
  11. Buziaki oczywiście dla małego ogrodnika .
  12. Przytuptałam sie przywitać . Kociarnia ogarnięta ? A Klara to się nauczyła murmuranda od Łokera ?
  13. Wszystkie futrzaki juz wyrundowane ? Zaległy już w łożach ? To idż już je wycałowywać , bo wczesniej zapomłam powiedzieć .
  14. A ze zmęczenie porypały mnie się oczywiscie wątki i o Gabi pytałam na bazarkowym . To jak już się przytelepałam to oczywiście buziaki i miziaki dla moich ulubieńców . Pozdrawiamy .
  15. To Józia ? u mnie tylko huragan śmiga .
  16. Agnieszko czy teraz pw potwierdzające bazarek dotarło ?
  17. Niech te futrzaki już przestaną kombinować , bo wet. będzie musiał u Was zamieszkać . Buziaki i dobrego dnia ( u nas pada i głowa do bani )
  18. Moje maleństwo jakie uchachane .
  19. Buziaki i przytulanki . A już dawno mówiłam , żebyś Gabi użarła w tyłek .
  20. Buziaki i słdziaki oczywiście . [COLOR=#800080]Księciunio[/COLOR] jest tylko jeden .
  21. Wyprzytulaj Izuś delikatnie Faksa . Klara i Maniutek oczywiście pilnują szafek , czy coś z nich nie wyskoczy . Firunia oczywiście księżniczka , Cacol jak zwykle z zabawką , reszta padnięta . Wydawać by się mogło sielanka - idylla . Izulek u was też pogoda do bani ? Piję drugą kawe i nie mogę się pozbierać z barłogu , a zaległości domowe leżą i kwiczą .
  22. Tibonku pamietam o Tobie tylko jestem kompletnie nie czasowa . Obrobię się z wysyłką fantów z dwóch bazarków i potem powalczymy z Twoim bazarkiem .
  23. Tu się poskarżę m mogę ? Niusiu miał kleszcza , wczoraj Michu z Anią mu znaleźli , weci już pozamykani zabrali się za niego sami . Mówiłam pewnie już nie jeden raz , że śynu tchórz , nic nie można przy nim zrobić , wił się ponoć jak piskorz no i coś chyba mu zostało . W nocy wstawałam sprawdzałam czy nie ma temperatury , czy to miejsce nie jest zaognione . Szlag mnie kiedys trafi przez tą moją kochaną zaraze .
×
×
  • Create New...