Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Izuś nie mogę mieć do Ciebie pretensji , uprzedzałaś . rozsiadłam się w łóżku z kolacją i herbatą , oglądam zdjęcia doszło dyndał , dyndał , psychoanalityk i psychiatra . rozmowa i kozetka no i trzeba by pogotowie wzywać . Początek super , Klara w zgodzie z prosiakiem , Luśką i Maniutkiem . Łokiś pięknie rozespany ( czy Łoki troszkę schudł ? ). No a dzieło zniszczenia zostawiam bez komentarza , dyndał , dyndał .
  2. To Łoki najpierw pyskował po nocy o prosiaka a potem odpuścił ?
  3. Jukutek pięknie się klaniam z podziękowaniem za chęć pomocy . Prześlij mi proszę w wolnej chwili adres e-mail , do końca tygodnie się obrobię .
  4. mam troszkę fantów dla Cięciuna , kto poratuje wystawieniem ? Wyślę zdjecia i opisy , zrobię wysyłke . Może się uzbiera parę groszy na pieluchy . Buziaki dla zwierzyńca .
  5. Cacumio jak zwykle z prosiakiem . Łoki też poszedł w końcu z prosiakiem spać ? Izuś małe sprostowanie . Buliś to u nas określenie osoby puszystej , taki buliś , bulajek . Buziaki dla Wszystkich i dobrego dnia życzymy .
  6. :placz:, buuu Izunia mnie już nie lubi . Ania zobaczyła Luśke i pyta " o a co to za fajny buliś ? " ( w sensie szerokośći oczywiście )
  7. Basieńko czy potraficie mu odmówić ?
  8. Witam się , ale się za Wami stęskniłam . Izuś 23 to głupia godzina na telefon ?
  9. Zaglądamy do Józi .
  10. No i oczywiście to spojrzenie , które rozkłada na łopatki . Pięknie się chłopaki komponują .
  11. Witam się z rana . Izuś radzicie sobie jakoś ? A jak się miewa Cacol ? Jolka pewnie marudna , że nie ma Maćka , jeszcze Hanka jest Maćkowa tak ? Pozdrawiamy i buziakujemy grandę .
  12. Dołączam do zbolałych . Biedny Mytuś ochrypł jak zaczęłam wypłacać całowanie w dupsie . Dobrego i miłego poniedziałku żyzcymy .
  13. O właśnie , właśnie zapomniałam o Księżniczce . A i tak kochamy te zarazy . Niusiu na mnie pyskuje bo ciałujemy dupkę . Pozdrawiamy i życzymy spokojnego wieczoru .
  14. E tam dziewczyny przepraszam , ale palme pierszeństwa w smoczeniu , jazgotaniu itp. zgarnie Iza i jej stado . Łoki robi murmurando ( Izuś wytłumacz co to jest ) , Klara , Cześka , Maniutek dziaboczą na okrągło . No i rozmowa z Izunią wygląda mniej więcej tak : Tak pogoda u nas ładna Klara przestań słońce świeci Luśka zejdź ze stołu deszcz nie pada Mania przestań wiatru nie ma Łoker cisza . Przecinków nie ma . Buziaki i przytulanki Izuś . Dla Mamy serdeczności od Natalii i Ani .
  15. Z utęsknienem czekamy na Wiedźmowe opowieści o Józi .
  16. Halo , halo , wstajemy , u nas słoneczko świeci . Dobrego dnia .
  17. Cóóóś chiba Izuś konfabulujesz , że podłoty . Przecież leżą grzeczniutkie , spokojniutkie jak janiołki tylko im aureoli brakuje . Leć szybko w tej chwili ucałuj Faksia . Nawet połowy tu nie naliczyłam . Dobrego wszystkiego dla Was i buziale , przytulanki , mizianki dla gadzinek .
  18. Mój łysolek kochany .
  19. Izuś zauważyłaś , że niektórym sę w tyłku przewraca . Misio też je na leżąco jak Niusiu i pan B .
  20. Jak Ty to ogarniasz ? Oczy masz chyba na palikach . Przekazałaś Mamie te różne takie :loveu:
  21. Dzień dobry Wszystkim , buziaki dla grandy-bandy dla Zorana też .
  22. Buziaczki dla dziadunia , Faksiu kochany nigdzie się ne wybieraj , jeszcze nie . Izuś dzisiaj jestem trochę w domu , gdybyś miała ochotę to Wiesz ...
  23. Witaj Izuś . Dajesz sobie radę ? Futrzaki opanowane czy toczycie walkę ? Buziaki i przytulanki i co tylko chcecie wypłacamy .
×
×
  • Create New...