Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Tibonku cudny jesteś , żeby ten domek się już znalazł . Z bazarkiem spokojnie , ciuszki sobie leżą , ważniejsze jest zdrowie dziecka .
  2. Powodzenia , zaciskam mocno kciuki , jestem z Wami .
  3. Kochany i cudny jest nasz Loluś .
  4. A mnie się wydawało , że jestem nadopiekuńcza mamcia , Słaba jestem .
  5. Izuś miałaś racje , REWELACJA . Misiaku warto było czekać .
  6. Mimo tego , że byłam tylko cichym podczytywaczem u Misia , to cieszę się jak drugi goopek . Uryczana jestemm jak bóbr a to przez Ciebie , bo Twoja relacja jest aż za szczegółowa . Mój wkład finansowy był maciutki , jeśli pytasz mnie o zdanie to jestem za Twoim i Marysi głosem .
  7. Cholerka , Izuś jak mam jechać do roboty taka uryczana ? Misiaczku bądź dzielny i grzeczny , tak długo czekałeś .
  8. Ok Izuś jutro , ja też dzisiaj do bani . Buziaki w bolącą główkę .
  9. Lolusiu ale masz cudnie .
  10. Izuś , nie chciałam przeszkadzać w trakcie walki z Misiem , ale jak mogę to dzwoniem .
  11. Powodzenia Misiaku .
  12. Nasz kochany mądralek . Buziaczki skarbuniu .
  13. Misiaku wygląda na to , że warto było czekać .
  14. A o 2 w nocy co robiłaś , Faksiow chciało się siusiu ?
  15. Misiaku łapki w dalszym ciągu zaciśnięte .
  16. Kocham góry , górki , pagórki a nie byłam już całe wieki . Buziaki o czywiście dla Lola , wystawił pupe i myśli , że robi koopę ?
  17. Propozycja kusząca , to co może w przyszłym roku zlot ?
  18. Izuś jak wyglądają Twoje łapki ? Dajesz radę z Lolusiem , opanowałaś technikę kujkuj ?
  19. Cięciniu ale zazdrszczam i widoków i łazęgi po szlakach .
  20. No to zaciskamy mocno łapki . Misiolku żeby to już był ten kochający domek .
  21. Danusiu tutaj też pięknie podziękuję za udzierganie bazarku . Poszłaś jak wicher . Mój piękny Lolu ,spróbujemy uzbierać na papu .
×
×
  • Create New...