Dostałam dzisiaj od Micha solidny opieprz , bo znalazł nie wysłane koce .
Izuś przepraszam bardzo , zapomniałam .
Buziaki w czólko dla Fuksia i Faksia , reszte też cmokam .
Tak myślałam , że na dwójce się nie skończy . Już teraz zacznij budować duży domek .