Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. cześć :) przyszłam z fb zwabiona zdjęciami zamieszczonymi przez Majqę.. zauroczył mnie Misio, jest nadzwyczaj urodziwy :loveu: i ma inteligentne oczy, jak to jest, że ludziska tego nie widzą? kolejka powinna stać po Misia. Zdaje się, że biedak ma długi? Wpłacę grosik na koniec miesiąca. Tym bardziej, że to także podopieczny Majqi, a do niej mam słabość :)
  2. śliczne małe glutki :loveu:
  3. biedak z niego :( co by z nim było, jakby nie trafił do Ani, pewnie umarłby w tym schronie..... bo adopcyjny to on nie był dorzucę grosik więcej do miesięcznej wpłaty
  4. Miszka aż oczy mruży ze szczęścia :)
  5. podniosę, może ktoś zajrzy, może ktoś wpłaci kilka zł na pomoc tym biedakom..........
  6. jaki pocieszny :D najfajniejszą ma fryzurę!
  7. zachwyca mnie Twoja fantazja Beato, jeśli chodzi o imiona ( bo to Ty chrzcisz, jak mniemam?):lol: następna seria niech będzie muzyka klasyczna plizz :) jacyś kompozytorzy na przykład
  8. ja podnoszę z prośbą o wsparcie na leczenie Tofika :modla:
  9. to musi być okropne dla niego, ciągle swędzi brrrr.......
  10. Boogie widzę, że zrobiłeś rundę po wszystkich naszych wątkach ;)
  11. [quote name='savahna']Widzę,że Oskarek pozyskał nowa fanke....:lol:[/QUOTE] Ja tu byłam od początku :) ze dwa razy coś wpłaciłam, trochę pisałam..... jednak nie mogłam wpłacać stałej deklaracji, bo mam inne stałe, w tym na wiecznych rezydentów, a na więcej deklaracji mnie nie stać.
  12. czy konto takie same jak dla Lisia? bo chciałabym wpłacić chociaż jednorazową dyszkę dla różowej pantery, mało, ale przecież się przyda
  13. na jakie konto wpłacać dla Oskara? bo w pierwszym poście nie jest podane, nie mogę znaleźć
  14. tylko że on u Rytki nie może zostać :( bo jak Rytka będzie musiała się przeprowadzić, to go ze sobą nie będzie mogła zabrać :(
  15. bardzo ekologicznie :) ptaszek sobie gniazdko wymościł
  16. szkoda, że dom się żaden nie melduje po niego
  17. Miszka pokaż się! bo się stęskniłam.....
  18. super wygląda ten czarny łepek wśród jasnych goldenów :loveu:
  19. Różowa Pantera :D śliczny pies! [IMG]http://www.eplusm.pl/img/su/46-large.jpg[/IMG]
  20. mało osób tu zagląda, a potrzeby ogromne :roll: Luka bez pieniędzy nic nie zrobi..... wpłacajmy chociaż po kilka zł, ja też wpłacę grosik jak mi wreszcie coś wejdzie na konto :oops:
×
×
  • Create New...