Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. gratuluję i życzę szczęśliwego życia :) już się nie mogę doczekać fotki Ciapka przytulającego się do pięknej Pańci w ślubnej sukni :) ......no a te koty w Chorwacji to całkiem jak nasze ;)
  2. Maksiu jest zarąbisty, ale Ty Neris masz talent - fantastycznie opowiadasz o tym ancymonku, bardzo lubię Twoje opisy :loveu:
  3. fajny piesek, podoba mi się szkoda, że nie wiadomo co się stało z tym drugim biedakiem
  4. trzymajcie się Rytka :glaszcze: chyba jednak lepiej dać mamę do szpitala
  5. hej hej i jak tam w nowych okolicznościach przyrody?:razz:
  6. ja też się dorzucę do karmy
  7. jak miło, że Filecik nic się nie zmienia :) ale jakąś fotkę nam pokaż plizzz, najlepiej całej trójki!
  8. też trzymam kciuki, niesamowite, że ten biedak dostał swoją szansę
  9. zaglądam co słychać
  10. nadal rozkoszna :loveu: wygląda na to, że jest szczęśliwa :multi:
  11. jaj też nie wiem, jak wygląda pigwa, ale fajnie się nazywa :D pozdrawiam Cię Dropku i Pańcia Twojego też!
  12. bawcie się dobrze na weselu :eviltong: a my liczymy na fotki! chętnie zobaczymy szczęśliwych Państwa Młodych i eleganckiego Ciapka :)
  13. nadzwyczaj piękny psiak :loveu:
  14. ale fajnieeee :multi: normalnie szok :)
  15. najważniejsze, że już się dobrze czuje biedak, na pewno pięknie wygląda żeby tylko DT się znalazł
  16. [quote name='KateBono'] Galahad ( wyperfumowany :shake:) dzisiaj wrócił z adopcji - powód : zapach kocura w domu (zaczęło jej śmierdzieć :shake:) [/QUOTE] ludzie są powaleni na maxa a swoją drogą dlaczego ona sobie wyobraża, że ona ma prawo perfumować kota, a kot nie ma prawa perfumować jej domu?
  17. ....ale widzę, że Oskar i tak na minusie :roll:
  18. Lodziu trzymaj się!
  19. Ciapek jest szczęściarz, że trafił do Was, widać, jak bardzo go kochacie a mucha pasuje mu super :)
  20. wygląda wspaniale - i Milva, i wszystko, co widać na zdjęciach, bo widać, że dobrze jej w nowym domu!
  21. dobrze, że Ci się na wywody zebrało, Lodek to rozumie na pewno - i my wszyscy też.... na tym forum jest prawdziwe życie, dramaty zwierząt, ale i ludzi, mam nadzieję, że coś się zmieni u Ciebie na lepsze, a jak nie - to daj znać, jesteś bardzo zwierzolubna, swój człowiek jednym słowem :) jak coś będzie trzeba, to się zbierzemy i pomożemy :) prawda Lodziu że kochamy ciocię Mikę?
  22. kto robił te zdjęcia? są super :loveu: KB i BB czemu się nie pokazałyście w tiwi?
  23. Mika skóra mi cierpnie jak tak piszesz :( zorientowałam się, że jesteś chora, ale nie myślałam, że aż tak :( a Twoje psiaki mają swój wątek?
×
×
  • Create New...