Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. jeśli Pani Ula podczytuje to pozdrawiam serdecznie :hand: miałam już wyłaczyć komputer, ale w takim razie zostawiam włączony i zajrzę później, może już będą jakies wiadomości od Aduni
  2. o jak cudownie :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: życzę pieskowi szczęscia w nowym domu, a jego nowej rodzinie radości z obcowania z takim kochanym zwierzaczkiem :loveu: i po cichu będę tu zaglądać jeszcze, bo może jakies zdjątka się pokażą...:cool3:
  3. to już ponad 2 tygodnie są w schronisku nawet jeden czlowiek się o nie nie pytał?
  4. o, widzę, że Twój post przeskoczył, no to ok, że ją sama odwiozła biedna malutka :roll: kolejne miejsce, ale miejmy nadzieję, że to już ostateczny domek
  5. o matko i córko!! jaki horror :-o o co chodzi z tym, że kotka umrze? lepiej niech Adunia jedzie do pani Anety (to ta Pani, która była wkurzona, że jej nie dostała?)
  6. nie wiadomo co u was... :-(
  7. :-o już znalazł się domek?? cieszę się bardzo, a możesz cos wiecej zdradzić?
  8. piękne te ośnieżone psie mordki :loveu:
  9. znajdzie domek na pewno taki piękny psiak :loveu:
  10. przeczytałam wątek i się poryczałam :-( taki maleńki piesek na łańcuchu zdjęcia z pierwszej strony straszne ale to poniżej jest takie piękne, że powinno być wydrukowane i rozwieszane jak plakat :loveu: [quote name='Patia'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/6017/dsc2216yn2.jpg[/IMG][/URL] [/quote]
  11. możliwe, że ze stresu, albo zmiana pożywienia można jej dosypać smektę do jedzenia Rodzice Maciusia, daj jeszcze jakies nowe fotki Montanki, zanim pojedzie w świat
  12. nie pisałam tego złosliwie.. szkoda mi jej, wygląda na taką smutną psinkę :roll:
  13. trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze :lol:
  14. a Monti co mówi na to, że zostala sama?
  15. ale jest tyle innych maluszków, które czekają na domy bez problemu znajdzie sie szczeniaczek nawet podobny do Adelki
  16. ...aż mi się oczy mokre zrobiły :placz: kochana malutka Adelka :loveu: mam nadzieję, że będzie szczesliwa (Pani chyba bardzo przejęta, co?)
  17. pieski kochane do góry
  18. ach jaki on piękny :loveu:
  19. :multi: :multi: :multi: czekam na dobre wieści!!
×
×
  • Create New...