a masz jakies psie tabletki przeciwbólowe? może tabletke i trochę poczekac, co będzie dalej
moja Hexi tez kiedys utykała i piszczała i pokazywała, że łapka ją boli, ale potem samo przeszło
nam też czasami się zdarza, że źle staniemy, albo się uderzymy, boli, a potem przechodzi