Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. dobry wieczór jak sie mamy? łapka boli?
  2. *zaba* - ja tez chciałam zrobić miejsce dla następnych biedactw, a Jasia nie chciałam usunąć - ale wiesz co, zlinkowałam ten wąski pasek od Charly na pamiątkę Jasia może też tak zrób
  3. no nic, poczekamy zobaczymy... może sie jeszcze ktos zgłosi
  4. aż się boje pytać...... obydwa??
  5. mam nadzieję, że się z tego cieszą
  6. nie wiedzialam, że nie można cytować zdjęć :-?
  7. co ta biedna psina musiała przeżyć :-( szczęscie, że trafiła do Pani Wandy dorzucę jakis grosik
  8. chciałabym zobaczyć jak teraz wygląda :lol:
  9. ale cudo z niej :loveu: można sie zakochac po uszy
  10. szczęsliwej drogi :lol:
  11. o jezuu nie mogę :-D no poryczalam sie ze smiechu i mój TZ także :roflt::roflt: czyż pieski nie są fajowe stwory? :evil_lol:
  12. [quote name='missiaa']i myśl o co tu chodzi..:roll::mad:[/quote] może pani Mrzewińska cos by doradziła :hmmmm: szkoda tej pięknej suni
  13. robaczki kochane niech się do was szczęscie usmiechnie
  14. [quote name='lucySxy']Tak sie akurat sklada ze basety czesto placza na lapki , maja nagle kulawizny itp,. Wynika to zbudowy tych skroconych konczyn.[/quote] no proszę, i kto powie, że Sabinka nie jest bassetem :eviltong:
  15. [quote name='Erazm']Moj tz oswojony, spimy w trojke:eviltong:[/quote] my też trójke, a właciwie w czwórkę :lol: od zawsze nie mamy łóżka na stelażu albo nogach, tylko dwa duże materace połączone ze sobą i rozłożone na podłodze (na dzień składany jeden na drugi) Hexi spi między nami, a Maciek na psim materacyku, który leży przy naszych materacach uwielbiam to jak się Hexunia przytuli pod kołderką taka mięciutka i cieplutka to od razu lepiej się śpi :loveu:
  16. ach jaki on piękny :loveu: oby tylko zdrówko się poprawiło
  17. [quote name='Osa'] Wybaczcie ale Kasia jest przy małej prawie non stop - trwa walka o jej życie... [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/3338/zdjeciamz2.png[/IMG][/URL] [/quote] jasne jasne, pozdrawiam wspaniałą Kasię :lol: a elegant w sweterku boski !! :loveu:
  18. :-o oby sie odezwali, bo trudno uwierzyć w takie nagłe dobre zakończenie
  19. o matko :placz: pewnie ma depresję, co sie dziwić biedna Sara :-(
  20. a masz jakies psie tabletki przeciwbólowe? może tabletke i trochę poczekac, co będzie dalej moja Hexi tez kiedys utykała i piszczała i pokazywała, że łapka ją boli, ale potem samo przeszło nam też czasami się zdarza, że źle staniemy, albo się uderzymy, boli, a potem przechodzi
  21. może ta twoja pani weterynarz podjechała by do was po południu?
  22. podpisuję sie pod tym zdaniem
  23. wróciły zdjęcia - przynajmniej ja je widzę
×
×
  • Create New...