-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
CIESZYN - malutki KARMELEK - ZNALAZŁ SWOJĄ RODZINĘ!!
Ajula replied to Morgan:-)'s topic in Już w nowym domu
ale fajnie :lol: Luna patrzy czasami na Karmelka z takim zaciekawieniem, jakby sie zastanawiała "co to za stwór?" :hmmmm: -
[quote name='Arashi']:loveu:a ja śpię z moją kochaną 6-stką ^^ [/quote] kto zalicza się do 6? tak z ciekawości pytam :razz:
-
[quote name='dogeviper']OGŁASZAMY! ale o co chodzi? :hmmmm:[/quote] musicie mu zrobic ogłoszenia, tak najszybciej znajdują się domy zobaczcie na innych wątkach, jak to działa :lol:
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Ajula replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
prawda, że Saba przeurocza, tylko czemu domki tego nie widzą :mad: -
nasza już po 3 dniach miała ochotę skakać po kanapach, ale kołnierz jej w tym przeszkadzał, a po zdjęciu szwów była jak nowa :lol: tylko pierwsza noc była straszna, nie spałam, tylko ją pilnowałam, bolało ją, chodziła i nie wiedziała gdzie się położyć, próbowała sciągać kołnierz - masakra, no ale to tylko jedna noc, przeżylismy
-
moja Hexi została wysterylizowana po pierwszej cieczce, bo zachorowała na ropomacicze ale gdyby nawet nie zachorowała, to i tak mielismy ją sterylizować było to 4 lata temu, bardzo szybko wróciła po zabiegu do formy, nie zauważyliśmy, żeby zmienił jej się charakter - jest takim samym łobuzem, jakim była w pierwszym roku swego życia :diabloti: nie ma problemu z nietrzymaniem moczu - suczka waży 30 kg jestem zwolennikiem sterylizacji i kastracji nasz drugi pies - Maciek - jest kastrowany
-
Elma sznaucerkowata ze śmietnika, już w swoim domku w Radomiu
Ajula replied to annama's topic in Już w nowym domu
dodatkowo nasz Maciek po zamieszkaniu w domu dostał strasznego łupieżu, tez prawdopodobnie dlatego, że skóra reagowała na ciepłe i suche powietrze - może i Elmie się to zdarzy, wtedy się nie martw - samo przejdzie :lol: -
TESCO!!Obie dziewczynki w pięknych domkach!!!DZIĘKUJEMY!!
Ajula replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='hesia'] Zdjecia z pilka i z lwem, czy co to jest, sa urocze. [/quote] ja nie widzę zdjęcia z lwem :mad: -
TESCO!!Obie dziewczynki w pięknych domkach!!!DZIĘKUJEMY!!
Ajula replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
dzis rano widzialam tylko zdjęcie z piłeczką, teraz widze wszystkie Adunia przesliczna, ciesze się, że daje tyle radości troszkę połobuzować musi, w końcu to szczeniaczek, no nie? :lol: -
Elma sznaucerkowata ze śmietnika, już w swoim domku w Radomiu
Ajula replied to annama's topic in Już w nowym domu
[quote name='paczuszek22']ale martwi mnie to ze ma kojec,ma tez polozony koc i nie chce lezec ani w kojcu ani na kocyku,najchetniej lezy na golej podlodze[/quote] nie martw się, z czasem pewnie polubi i kocyk i kojec :lol: ona mieszkała kto wie jak długo na dworzu, na zimnie, musi się przyzwyczaić do ciepła w domu, na podłodze jest jej chlodniej tak miał nasz znajda, który tez długo był bezdomny, przez długi czas w domu lezał tylko na podłodze, chociaż miał i swój materacyk, i kocyk, i nawet był zapraszany do łóżka teraz już rzadko lezy na gołej podłodze -
Hexi z nikim by nie poszła, nawet nie pozwoliłaby się nikomu tknąć jest 100% skoncentrowana na nas, jak idziemy w dwie lub więcej osób, to biega wokół nas i "zagania", kiedy ktos zostanie z jakiegos powodu z tyłu, a ona jest na smyczy, to nie chce się ruszyć, zapiera się i piszczy, az wszyscy są znowu razem obcych ludzi się boi, takich których zna od dawna lubi, ale nawet z dobrym znajomym nie poszłaby za nic Maciuś nie wiem :roll: jest u nas od 5 miesięcy, przedtem co najmniej 5 miesięcy bezdomny, początkowo po odpieciu ze smyczy szedł przed siebie i nie ogladał się na nas, teraz już trzyma się bliżej i tak nie ucieka innych ludzi nie lubi, boi się ich - raczej by z nikim nie poszedł, ze strachu
-
CIESZYN - malutki KARMELEK - ZNALAZŁ SWOJĄ RODZINĘ!!
Ajula replied to Morgan:-)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='alfabia'] wylizuje go po pysku, po oczach, uszach... [/quote] podobno to wylizywanie ma na celu uspokojenie to może być prawda, bo zauważyłam, że nasza Hexi tak własnie wylizuje znajde Maćka, kiedy on się złości -
niech nam żyją Karmelki dwa :multi:
-
TESCO!!Obie dziewczynki w pięknych domkach!!!DZIĘKUJEMY!!
Ajula replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
o matuchno, to nawet taaaką wieeelką piłę umiem trzymać w pyszczku :loveu: wygląda jak zabaweczka, co za słodycz :loveu: -
piękna sunia u pięknych ludzi :loveu:
-
CIESZYN - malutki KARMELEK - ZNALAZŁ SWOJĄ RODZINĘ!!
Ajula replied to Morgan:-)'s topic in Już w nowym domu
super, fajne zdjęcia a Luna to prawdziwa piękność :loveu: -
W jednej wypowiedzi przeczysz sama sobie ;) najpierw stwierdzasz, że łóżko nie jest dla psów [quote name='amstafka'] łóżko to miejsce dla ludzi nie psów... [/quote] zaraz potem okazuje się, że jednak dla psów (ale małych) [quote name='amstafka'] Jakbym miała małego pieska to wpuszczałabym ją do łóżka[/quote]
-
od razu się nie znajdzie, cierpliwości :) najważniejsze, żeby piesek był bezpieczny a jest taki ładny, że domek się w końcu znajdzie
-
[quote name='Zbójini']Jak chcie turystykę zrobić przy okazji to tamta trasa ładniejsza:razz: Proponowałem ja bo ja pod gdańskiem zamieszkuję. Mierzeszyn i tak wychodizło coby Bydgoszcz i Poznań ominąć . [/quote] troche znamy Twoje strony bo od lat Kaszuby to dla nas jeden z najpiękniejszych zakątków Polski, jezdzilismy na Kaszuby jak tylko była wolna chwila,szczególnie okolice Kartuz, teraz już mniej, bo wolnych chwil nie ma będziemy jechać tak czy owak z Poznania, bo tu mieszkamy mój tzw. TZ od czwartku do soboty wieczorem bedzie na wyjezdzie, ale ja w tym tygodniu codziennie będę na dogo i po prostu jak będzie wszystko wiadomo, to się wymienimy telefonami i domówimy juz przez telefon