Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. ale fajnie :lol: Luna patrzy czasami na Karmelka z takim zaciekawieniem, jakby sie zastanawiała "co to za stwór?" :hmmmm:
  2. [quote name='Arashi']:loveu:a ja śpię z moją kochaną 6-stką ^^ [/quote] kto zalicza się do 6? tak z ciekawości pytam :razz:
  3. [quote name='dogeviper']OGŁASZAMY! ale o co chodzi? :hmmmm:[/quote] musicie mu zrobic ogłoszenia, tak najszybciej znajdują się domy zobaczcie na innych wątkach, jak to działa :lol:
  4. prawda, że Saba przeurocza, tylko czemu domki tego nie widzą :mad:
  5. nasza już po 3 dniach miała ochotę skakać po kanapach, ale kołnierz jej w tym przeszkadzał, a po zdjęciu szwów była jak nowa :lol: tylko pierwsza noc była straszna, nie spałam, tylko ją pilnowałam, bolało ją, chodziła i nie wiedziała gdzie się położyć, próbowała sciągać kołnierz - masakra, no ale to tylko jedna noc, przeżylismy
  6. moja Hexi została wysterylizowana po pierwszej cieczce, bo zachorowała na ropomacicze ale gdyby nawet nie zachorowała, to i tak mielismy ją sterylizować było to 4 lata temu, bardzo szybko wróciła po zabiegu do formy, nie zauważyliśmy, żeby zmienił jej się charakter - jest takim samym łobuzem, jakim była w pierwszym roku swego życia :diabloti: nie ma problemu z nietrzymaniem moczu - suczka waży 30 kg jestem zwolennikiem sterylizacji i kastracji nasz drugi pies - Maciek - jest kastrowany
  7. dodatkowo nasz Maciek po zamieszkaniu w domu dostał strasznego łupieżu, tez prawdopodobnie dlatego, że skóra reagowała na ciepłe i suche powietrze - może i Elmie się to zdarzy, wtedy się nie martw - samo przejdzie :lol:
  8. [quote name='hesia'] Zdjecia z pilka i z lwem, czy co to jest, sa urocze. [/quote] ja nie widzę zdjęcia z lwem :mad:
  9. dzis rano widzialam tylko zdjęcie z piłeczką, teraz widze wszystkie Adunia przesliczna, ciesze się, że daje tyle radości troszkę połobuzować musi, w końcu to szczeniaczek, no nie? :lol:
  10. [quote name='paczuszek22']ale martwi mnie to ze ma kojec,ma tez polozony koc i nie chce lezec ani w kojcu ani na kocyku,najchetniej lezy na golej podlodze[/quote] nie martw się, z czasem pewnie polubi i kocyk i kojec :lol: ona mieszkała kto wie jak długo na dworzu, na zimnie, musi się przyzwyczaić do ciepła w domu, na podłodze jest jej chlodniej tak miał nasz znajda, który tez długo był bezdomny, przez długi czas w domu lezał tylko na podłodze, chociaż miał i swój materacyk, i kocyk, i nawet był zapraszany do łóżka teraz już rzadko lezy na gołej podłodze
  11. Hexi z nikim by nie poszła, nawet nie pozwoliłaby się nikomu tknąć jest 100% skoncentrowana na nas, jak idziemy w dwie lub więcej osób, to biega wokół nas i "zagania", kiedy ktos zostanie z jakiegos powodu z tyłu, a ona jest na smyczy, to nie chce się ruszyć, zapiera się i piszczy, az wszyscy są znowu razem obcych ludzi się boi, takich których zna od dawna lubi, ale nawet z dobrym znajomym nie poszłaby za nic Maciuś nie wiem :roll: jest u nas od 5 miesięcy, przedtem co najmniej 5 miesięcy bezdomny, początkowo po odpieciu ze smyczy szedł przed siebie i nie ogladał się na nas, teraz już trzyma się bliżej i tak nie ucieka innych ludzi nie lubi, boi się ich - raczej by z nikim nie poszedł, ze strachu
  12. [quote name='alfabia'] wylizuje go po pysku, po oczach, uszach... [/quote] podobno to wylizywanie ma na celu uspokojenie to może być prawda, bo zauważyłam, że nasza Hexi tak własnie wylizuje znajde Maćka, kiedy on się złości
  13. niech nam żyją Karmelki dwa :multi:
  14. [quote name='Klaudus__'] Ale może to właśnie są te efekty... Że Mikuś wogóle chodzi... prawdopodobnie masz rację Klaudus, bez tego pewnie byłoby jeszcze gorzej :shake:
  15. podłych ludzi na tym świecie więcej niż dobrych :shake:
  16. o matuchno, to nawet taaaką wieeelką piłę umiem trzymać w pyszczku :loveu: wygląda jak zabaweczka, co za słodycz :loveu:
  17. piękna sunia u pięknych ludzi :loveu:
  18. super, fajne zdjęcia a Luna to prawdziwa piękność :loveu:
  19. W jednej wypowiedzi przeczysz sama sobie ;) najpierw stwierdzasz, że łóżko nie jest dla psów [quote name='amstafka'] łóżko to miejsce dla ludzi nie psów... [/quote] zaraz potem okazuje się, że jednak dla psów (ale małych) [quote name='amstafka'] Jakbym miała małego pieska to wpuszczałabym ją do łóżka[/quote]
  20. Powerek potrzebuje wreszcie dobrych ludzi :roll:
  21. od razu się nie znajdzie, cierpliwości :) najważniejsze, żeby piesek był bezpieczny a jest taki ładny, że domek się w końcu znajdzie
  22. jeszcze raz popatrzelismy na mapę i stwierdzamy, że najbardziej pasowałyby nam Chojnice :eviltong:
  23. [quote name='Zbójini']Jak chcie turystykę zrobić przy okazji to tamta trasa ładniejsza:razz: Proponowałem ja bo ja pod gdańskiem zamieszkuję. Mierzeszyn i tak wychodizło coby Bydgoszcz i Poznań ominąć . [/quote] troche znamy Twoje strony bo od lat Kaszuby to dla nas jeden z najpiękniejszych zakątków Polski, jezdzilismy na Kaszuby jak tylko była wolna chwila,szczególnie okolice Kartuz, teraz już mniej, bo wolnych chwil nie ma będziemy jechać tak czy owak z Poznania, bo tu mieszkamy mój tzw. TZ od czwartku do soboty wieczorem bedzie na wyjezdzie, ale ja w tym tygodniu codziennie będę na dogo i po prostu jak będzie wszystko wiadomo, to się wymienimy telefonami i domówimy juz przez telefon
  24. zresztą to są już szczegóły jakos sie dogadamy :cool3: ważniejsza sprawa znaleźć dla psiny dom zastępczy na czas Twojej nieobecności, a w tym ja niestety nie pomogę
×
×
  • Create New...