-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
TESCO!!Obie dziewczynki w pięknych domkach!!!DZIĘKUJEMY!!
Ajula replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
niech się nie martwią, malutka szybko dojdzie do siebie przerabiałam sterylkę z Hexi (a jest dużo dużo większa, więc i cięcie było dużo większe) - pierwsza noc i dzień były takie okropne, że siedziałam przy niej i płakałam i żałowałam, że podjęłam taką decyzję a potem Hexi tak szybko zdrowiała, że szybko zapomnieliśmy o koszmarze pooperacyjnym minęło 5 lat, a ja stałam się wielką zwolenniczką sterylizacji i wszystkich włascicieli psów do tego namawiam :lol: -
RM w poniedzialek - wtorek postaram się coś przelać
-
jakie wspaniałe wiadomości cieszę się, że Sara tak dobrze trafiła, że ją kochają :loveu: tylko niedobrze z tym drapaniem a może tak być, że ona jakiegos swierzba czy cos w schronisku załapała?
-
Perełka jest taaaka śliczna :loveu: to chyba jest nadzieja, że będzie im tam dobrze?
-
:crazyeye: Jasinka pojechała do domu?? o rany, ale szybko fajnie, że z koleżanką, ale nie wiem, z ktorą, ma ona swoj wątek na dogo?
-
[quote name='Ulka18']Karmelek taki slodziak, na kazdym zdjeciu ucieszony, uchachany od ucha do ucha, cudenko :loveu:[/quote] o własnie, to się najbardziej rzuca w oczy,że on taki radosny i roześmiany jest :lol:
-
*FPR-ZwP* - Łódź,Ariel - obraz psiego nieszczęscia,ma DOM!!!
Ajula replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
cudownie :loveu: Arielek i tak jest śliczny, a jak włoski urosną i pysio zacznie się śmiać, to będzie wyjątkowo pięknym psem :cool3: -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Ajula replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
chętnie pokaże moje robaczki, może przez weekend uda mi się chociaż małą ich galerię stworzyć dziękuję za zainteresowanie :lol: -
Mały Karmelek-kto go poznał,ten wie.Trojmiasto. Ma dom.
Ajula replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
kto Cię tam wie Brązowa atakujesz Karmelka rzepami i żałujesz mu groszków, to może i ogonki obcinasz :evil_lol: -
śliczności :loveu:
-
MICHULEC z pogryzionym oczkiem-czeka na domek w DT
Ajula replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
on widocznie ma taki charakter lubi wolność i już :lol: nasz Gacek jest u nas już prawie 6 miesięcy, a nadal chodzi na smyczy, bo jak się go odepnie, to po chwili zaczyna kombinować jakby się tu oddalić na samotny spacerek (a już prawie 2 miesiące po kastracji) -
Mały Karmelek-kto go poznał,ten wie.Trojmiasto. Ma dom.
Ajula replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
:evil_lol: mam nadzieję, że Pani Wiola przynajmniej nie jest dzika :evil_lol: -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Ajula replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
powiem Wam, że moja Hexi jest przykładem wyjątkowo rozpuszczonego i niewychowanego psa, ale jeszcze nigdy nie wzięła niczego sama ze stołu lub innego miejsca owszem, zdarza się, że wspina sie na stół, jak jej coś pachnie, ale zobaczy co to jest i leci do mnie, i piszczy, żebym jej dała :evil_lol: nigdy sama nie wzięła, nie wiem dlaczego, my jej nie uczyliśmy może dlatego, że ma w sobie 50% błękitnej krwi i choć jest owocem mezalinsu to prawdziwa z niej arystokratka :evil_lol: -
to może zmieńcie tytuł ;) żeby było wiadomo, że ślicznota dalej szuka domu
-
jeszcze nie był, przyjdzie dopiero w przyszły czwartek nam się też wydaje, że jest lepiej z naszym Maćkiem, ale już raz tak było, pracowalismy z nim cierpliwie i było kilka tygodni dobrze, a potem nagle znowu wyskoczył z zębami teraz jest niby ok, ale wolę się skonsultować, bo nie chcę, żeby znowu kogoś ugryzł
-
ancia, skoro schronisko Ci go wydało, to chyba sytuacja prawna Karmelka powinna już byc uregulowana :hmmmm: zrób Karmelkowi galerię ja też w końcu musze zrobić moim psiakom, ale jakos nie mam czasu ciągle
-
może pomógłby ktoś z bronią Palmera?? gdzies czytałam, że w Łodzi ktos ma taką strzelbę
-
Andrew, wspólczuję Ci, że Spajki zaginął, ale proszę nabierz trochę dystansu do tej sytuacji i nie mów o kimś, o kim nic nie wiesz :roll: bo akurat z Saintem źle trafiłeś - Saint własnie sprawia, że psom takim jak Spajki zmieniają się oczy wiem, że jestes rozgoryczony, chciałes pomóc Spajkiemu, a on dał nogę, teraz niektórzy wytykają Ci różne rzeczy, ale to jest forum psie - psy dla ludzi tu działających są najważniejsze, nie ludzie
-
jaki on piękny :loveu: nie dziwię się, że skradł Ci serce :cool3: