-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
***NEFRONDA - grzywacz czy owczarek - MA DOM!!!!!!!!!!!!!!
Ajula replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
brawo brawo :multi: to chyba znaczy, że jest szczęsliwa, prawda? -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']ale masz wspaniałego męża :loveu:[/quote] tak jak i Ty :eviltong: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
acha, mój TZ mówi, że jakby trzeba go przywiezc do Poznania, to pojedziemy po niego :lol: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Oczywiście niech wypowie się Rytka ale ja bym taką ofertę przyjęła bez mrugnięcia okiem. Ajulo, a jaki był, jeśli pamiętasz, koszt operacji?[/quote] operacja była 1 października 2008, Gacek na czwartą nogę stanął 01.11. (płakałam rzewnymi łzami jak zrobił pierwsze kroki) za operację zapłacilismy 400 zł, potem jeszcze jakies pieniądze za antybiotyki i leki przeciwbólowe (nie pamiętam ile, ale nie jakies wielkie sumy) pewnie koszt normalnie przeprowadzanej operacji byłby wyższy, ale dostalismy zniżkę, bo to są cudowni lekarze i wiedzieli, że Gacek to bezdomniak - nawet u nas mial zostać tylko do wyzdrowienia (ale oczywiscie został na zawsze) -
[quote name='muzzy'] ale dzisiaj postanowiłem rozwiązać sprawę w inny sposób i... wypsnąłem się z szelek! :) Także panu na smyczy zostały zapięte szelki, a ja stanąłem obok zupełnie goły, nie licząc obroży przeciwpchłowej :D [/quote] :evil_lol: lepiej Dropku siedź w tych szelkach, bo jeszcze Panu przyjdzie do glowy, żeby na spacer same szelki wyprowadzać - przynajmniej nie ciągną i nie podlewają wszystkich drzewek :diabloti:
-
:evil_lol::evil_lol: najcudaczniejszy psiak jakiego widziałam po prostu odlot! a żaba z niego, że hej! :evil_lol::evil_lol:
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
słuchajcie tak samo jak Gufi wygladał nasz Gacus, kiedy go znalezlismy też miał taki sam uraz, też był wychudzony, przewracał się :roll: do porządku doprowadzili go nasi weterynarze, z kliniki w której od 5 lat leczymy naszą sunię Gacus miał zrobioną operację (w Poznaniu) i miesiąc po operacji stanął na czwartej łapie Gacek w chwili operacji ważył 20 kg, teraz juz prawie 30 - więc malutkim pieskiem nie jest nasz lekarz powiedział, że zalecana jest operacja, po to, żeby zlikwidować stan zapalny, odciążyć kręgosłup i po prostu zlikwidować ból po operacji wytworzył się staw rzekomy - ktoś juz o tym tu pisał jesli chodzi o kręgosłup, to sama widzę, że miał na początku wygięty kręgosłup w pałąk, a po operacji mu się wyprostował jak chcecie, to mogę pokazać naszemu wetowi zdjęcia i poprosze o opinię -
Sochaczew - BAZYL - pies z posagiem pozostawiony przy drodze
Ajula replied to luka1's topic in Już w nowym domu
ciebie łobuziaku nikt dawno nie odwiedzał co słychać? nadal demolujesz dom? ;) -
RM wiesz może, czy sytuacja się poprawiła?
-
Karmel i spółka chyba zapomnieli o nas :placz:
-
Jestem, a jednak mnie nie ma... Potrzebna pomoc !!! Zjawa
Ajula replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
trzeba pokazać to biedactwo :roll: -
Malta, szczeniak znaleziony w Poznaniu - wreszcie ma własny dom
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
o jak fajnie :lol: czyli tata się zgodził? czy tez ktos inny ją zabiera? -
Psiaczek ze źle zrośniętą łapką - DT na cito!
Ajula replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
może się zjawi jakas dobra wróżka i uratuje biedaka :cool3: -
biedny śliczny Karmelek, dobrze, że jest w kochającym domu i ma się kto nim zaopiekować
-
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Ajula replied to Charly's topic in Już w nowym domu
[quote name='maugo'] Moje dziewczynki się do niej przyzwyczajają, a koty jak to koty, obwąchały i zaakceptowały a co poniektóre to i po pyszczku polizały, prawie idylla:loveu: [/quote] ...moje dziewczynki, czyli Mrówcia i kto? -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
Ajula replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
jeszcze raz przedstawiamy Lorka :lol: -
Zagłodzony Sajfer z brzeskiego przytuliska-nareszcie ma dom !!!
Ajula replied to Madziek's topic in Już w nowym domu
ciekawe co mu dolega szkoda tego pięknego psiaka :roll: -
***NEFRONDA - grzywacz czy owczarek - MA DOM!!!!!!!!!!!!!!
Ajula replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
przeczytałam sobie wątek i już wszystko wiem :loveu: -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Ajula replied to Charly's topic in Już w nowym domu
hej hej to ja się zapisuję towarzysko do fanklubu Komy :lol: ...i Maugo oczywiscie :loveu: