Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. brawo brawo :multi: to chyba znaczy, że jest szczęsliwa, prawda?
  2. [quote name='Poker']ale masz wspaniałego męża :loveu:[/quote] tak jak i Ty :eviltong:
  3. acha, mój TZ mówi, że jakby trzeba go przywiezc do Poznania, to pojedziemy po niego :lol:
  4. [quote name='majqa']Oczywiście niech wypowie się Rytka ale ja bym taką ofertę przyjęła bez mrugnięcia okiem. Ajulo, a jaki był, jeśli pamiętasz, koszt operacji?[/quote] operacja była 1 października 2008, Gacek na czwartą nogę stanął 01.11. (płakałam rzewnymi łzami jak zrobił pierwsze kroki) za operację zapłacilismy 400 zł, potem jeszcze jakies pieniądze za antybiotyki i leki przeciwbólowe (nie pamiętam ile, ale nie jakies wielkie sumy) pewnie koszt normalnie przeprowadzanej operacji byłby wyższy, ale dostalismy zniżkę, bo to są cudowni lekarze i wiedzieli, że Gacek to bezdomniak - nawet u nas mial zostać tylko do wyzdrowienia (ale oczywiscie został na zawsze)
  5. [quote name='muzzy'] ale dzisiaj postanowiłem rozwiązać sprawę w inny sposób i... wypsnąłem się z szelek! :) Także panu na smyczy zostały zapięte szelki, a ja stanąłem obok zupełnie goły, nie licząc obroży przeciwpchłowej :D [/quote] :evil_lol: lepiej Dropku siedź w tych szelkach, bo jeszcze Panu przyjdzie do glowy, żeby na spacer same szelki wyprowadzać - przynajmniej nie ciągną i nie podlewają wszystkich drzewek :diabloti:
  6. :evil_lol::evil_lol: najcudaczniejszy psiak jakiego widziałam po prostu odlot! a żaba z niego, że hej! :evil_lol::evil_lol:
  7. słuchajcie tak samo jak Gufi wygladał nasz Gacus, kiedy go znalezlismy też miał taki sam uraz, też był wychudzony, przewracał się :roll: do porządku doprowadzili go nasi weterynarze, z kliniki w której od 5 lat leczymy naszą sunię Gacus miał zrobioną operację (w Poznaniu) i miesiąc po operacji stanął na czwartej łapie Gacek w chwili operacji ważył 20 kg, teraz juz prawie 30 - więc malutkim pieskiem nie jest nasz lekarz powiedział, że zalecana jest operacja, po to, żeby zlikwidować stan zapalny, odciążyć kręgosłup i po prostu zlikwidować ból po operacji wytworzył się staw rzekomy - ktoś juz o tym tu pisał jesli chodzi o kręgosłup, to sama widzę, że miał na początku wygięty kręgosłup w pałąk, a po operacji mu się wyprostował jak chcecie, to mogę pokazać naszemu wetowi zdjęcia i poprosze o opinię
  8. ja tez chętnie bym przeczytała jakies nowinki :cool3: przede wszystkim, czy Kacperek jest zdrowy? bo że szczęsliwy, to nie wątpię....:loveu:
  9. pozdrowienia dla Parszywka mam nadzieję, że czuje się dobrze :lol:
  10. ciebie łobuziaku nikt dawno nie odwiedzał co słychać? nadal demolujesz dom? ;)
  11. RM wiesz może, czy sytuacja się poprawiła?
  12. Karmel i spółka chyba zapomnieli o nas :placz:
  13. trzeba pokazać to biedactwo :roll:
  14. o jak fajnie :lol: czyli tata się zgodził? czy tez ktos inny ją zabiera?
  15. może się zjawi jakas dobra wróżka i uratuje biedaka :cool3:
  16. biedny śliczny Karmelek, dobrze, że jest w kochającym domu i ma się kto nim zaopiekować
  17. [quote name='maugo'] Moje dziewczynki się do niej przyzwyczajają, a koty jak to koty, obwąchały i zaakceptowały a co poniektóre to i po pyszczku polizały, prawie idylla:loveu: [/quote] ...moje dziewczynki, czyli Mrówcia i kto?
  18. Poker napisałą do mnie, ale mnie wczoraj cały dzien nie było i dopiero dzis właczyłam dogo znaczy się, transport już macie? z tego co wyczytałam, ktos pieska zawiezie, tak? ale jakby co, to polecam sie na przyszłośc (dokladniej mówiąc mój TZ się poleca :evil_lol:)
  19. ciekawe co mu dolega szkoda tego pięknego psiaka :roll:
  20. przeczytałam sobie wątek i już wszystko wiem :loveu:
  21. hej hej to ja się zapisuję towarzysko do fanklubu Komy :lol: ...i Maugo oczywiscie :loveu:
×
×
  • Create New...