Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='rytka']widzieć 65% rozmazanego obrazu a nic to zdecydowanie duża roznica [/quote] też tak uważam, tylko skąd wziąść tyle kasy?? :placz:
  2. jaki PIĘKNY :loveu: życzę mu dużo szczęscia w nowym domu, a jego nowej rodzinie dużo radości z opiekowania się takim cudnym psem :lol:
  3. [B]Relacja z warszawy![/B] zadzwoniła Kasia, jest juz po badaniach, podyktowała mi przez telefon: - dr stwierdził "małoocze wrodzone" (nasz wet też tak powiedział) - zaćma młodzieńcza - na oczach po urodzeniu została jakas błona - Gufi teraz jeszcze trochę widzi po bokach - za kilka miesięcy nie będzie już widział wcale - nie można wstawić sztucznych soczewek ze względu na małoocze - ale można operacyjnie usunąć tą błonę i po dalszym kilkumiesięcznym leczeniu lekami będzie widział około 65% rozmazanego obrazu (dobrze juz nigdy) - sama operacja będzie kosztować 1200 zł (dr Garncarz daje 50% zniżki) - plus koszty leków, ktore musi dostać przed operacją i po operacji - plus koszt pełnego badania kardiologicznego i krwi przed operacją - plus koszty dojazdów (na operację, co najmniej dwie wizyty po operacji) koszt dzisiejszej wizyty tylko 40 zł - dr Garncarz :loveu: dał zniżkę Fundacji faktura zostanie przesłana do Fundacji żebym wiedziała, że to tak mało, to bym powiedziala, żeby Kasia zapłaciła gotówką, Fundacja miałaby mniej papierków do rozliczania ;) Gufi czuje się świetnie, w poczekalni zrobił furorę, teraz jedzie w odwiedziny do rodziny BeaBono i Kasi w Białymstoku, wróci w środę :lol: to narazie tyle
  4. Jolka w pościeli wygląda zupełnie jak moja Hexi (też) w pościeli :evil_lol:
  5. będzie pewnie problem, bo oni chcą mieć psa tylko że Czarna z tą krótką sierścią w zimie na podwórku to masakra :roll: może by wzięli zamiast niej futrzastego psa stróżującego, takiego który nie chce mieszkać w domu, ale dawać jakiegos psa w takie warunki szkoda :-( uwolnić Czarną, a przywiązać na łańcuch innego - problem nie do rozwiązania
  6. [quote name='basia0607']Szanowna pani wet, która na dzień dobry kazała psa uspić nasłała na nas inspekcję wet, że łamiemy ustawe mecząc psa. [/quote] chyba ją zabolała urażona ambicja... :roll:
  7. Czarna bardzo podobna do Gufiego teraz chyba już nie jest taka chuda, bo Rytka zawiozła jej karmę od jkp nie zmienia to faktu, że Czarna potrzebuje pomocy, tylko gdzie ją wsadzić? i za co? jak się wyjasni do końca sprawa z oczami Gufiego (mam nadzieję, że dzis), to trzeba zacząć zbierać pieniądze na Czarnulkę
  8. ...a swoją drogą to Jadwinia wiedziała komu w oko wpaść...:evil_lol: bidulka z niej, i jeszcze ta łapka połamana :-( i to zakopywanie jedzenia :roll: może była czyjaś, ale do ludzi którzy o nią nie dbali nie ma po co wracać - my mieliśmy kiedys taki przypadek, mój TZ znalazł w grudniu na ulicy błąkającą się jamniczkę - brudną, chudą, z przepukliną taką, że ciągnęła brzuch po blocie, z guzem wielkości jaja na sutku i chorymi zębami nasi niezawodni weci zrobili zabieg: przepuklina, guz, sterylizacja ze względów zdrowotnych, zęby, zapłacilismy za wszystko sami parę stówek - i wtedy wlascicielka się znalazła!! byłam wsciekła, nie chciałam, żeby do niej wracała, ale wyszło na to, że włascicielce sunia została uprowadzona przez jej ex nie do końca w to wierzyłam, ale sunia wróciła do niej
  9. jeszcze raz weszłam sobie popatrzeć na nowe fotki jaki on śliczny! :loveu:
  10. Bea dzięki, że sie odezwałas, bo już mi brakowalo nowych fotek Gufcia :loveu: Gufi podróżnik! :-o do Białegostoku pojedzie! Twoja mama Kasia jest po prostu niesamowita babeczka - życzę udanej wycieczki :lol:
  11. a tak pogodnie wyglądał na fotkach, jakby wiedział, że teraz juz będzie lepiej .....:-( wspólczuję Wam i biednej Magdzie
  12. a z ogłoszeń Gufiego pewnie nikt nie dzwonił?
  13. Rytka to teraz raczej nie da rady jej wziąść :roll: a na płatny DT czy hotelik skąd wziąść pieniądze?
  14. też tak myslę, jak Majqa Gufi przyszedł do domu z takiej samej sytuacji, a jednak umial doskonale zaaklimatyzować się w domowych warunkach
  15. kochany przytulaśny skarbek :loveu:
  16. Maluchu kochaniutki dawno Cie nie odwiedzałam ale u Ciebie nic nowego Powerku, dalej siedzisz za nie swoje grzechy
  17. Rytka podziwiam Twoją postawę zdrówka dla Taty :glaszcze: transportu nie musiałam organizować, bo sam się zorganizował - ledwie wspomniałam Kasi, że Gufem ma zamówioną wizytę u okulisty, a Kasia już wołała "ja go zawiozę" Kasia to super babeczka - BeaBono cieszę się, że nie tylko Ciebie zyskaliśmy, ale i Twoją Mamę :loveu: Czarna w obecnej sytuacji Rytki nie może do niej pojechać :shake: co my z nią zrobimy? zima się zbliża, a ona z tą krótką sierścia na zewnątrz
  18. ...albo Pachcio przytyje i dopasuje się do kubraczka :cool3:
  19. biedny psiak i biedna ta dziewczyna :-(
  20. [quote name='RIVER'] pora "spojrzeć prawdzie w oczy" MISIEK MA U MNIE DOM!!![/quote] gratulacje :lol: napisz może kilka słów, co u niego słychać, może jakaś foteczka malutka..:cool3:
  21. wygląda jakby pracował w jakiś służbach ratowniczych :evil_lol: ekstra ubranko, będzie ciepło w grzbiecik a Pachcio jest prześliczny :loveu:
  22. dzwoniłam do lecznicy, faktura była wysłana priorytetem 04.10., czyli w niedzielę - w niedzielę chyba nie przwożą listów, czyli poszła w poniedziałek dzis powinna już u Was być :hmmmm:
  23. [quote name='m_orsetti'] już tu wszystko doczytałam i będę pilnie czytać na wątku. [/quote] tak zrób m_orsetti, bo już nas trochę zaniedbywałaś :mad:
×
×
  • Create New...