Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. a co jest napisane na tych czerwonych tabliczkach?
  2. co za piękne budy :multi: dla takiego psiaka to już dużo wszystkich z łańcucha nie uda sie zabrać, ale chociaż taki Misiu ma budę być może taka akcja podziała na ludzi wychowawczo i też się trochę zastanowią, że psom sie jednak lepsza opieka należy powiedz im Rytka, żeby jeszcze trochę słomy do budy włożyli - będzie miał cieplej a Tobie kochana BB dziękuję za śliczne banerki :loveu:
  3. nawet Klocia mu współczuje.....
  4. biedulek mój kochanyyy, co myśmy mu zrobiły?? :placz: niech to się jak najszybciej goi, bo patrzeć nie mogę BB boli go?
  5. BB fajne robisz banerki, zrób proszę dla i mnie :modla:
  6. nowa dogomania paskudna ale Mikus śliczny :)
  7. to ja Twojej Mamie też nadam jeden "KGB" (Kate-GUFI-Bono) :evil_lol:
  8. Klotylda bardzo mi się podoba :) jesli Gufi był miziany przez weta, to wiem, przez którego (taki wysoki?)- jest jeden taki, co za psiakami przepada i nie potrafi rąk od nich trzymać z daleka :)
  9. najważniejsze, że każdy coś robi i skutki tego są dobre :)
  10. [quote name='brazowa1']Może tu mało Alinki widac,ale to akurat chwila,gdy po raz pierwszy sie przytuliła [/QUOTE] biedny Kopciuszek rozczulające jest to zdjęcie
  11. ekstra, każdy grosik sie przyda wszystko na konto Saby u Żanety
  12. tak jak mówi BeaBono, Jola zapomina o tej fakturze, a Kasia zwraca sobie wydatek na leki z pieniążków przeznaczonych na transport - bo to "prywatne" pieniądze Gufiego i nie potrzeba tu faktur na transport póki co tymczasem starczy, a potem te kilkadziesiąt zł to juz się znajdzie - uzbieramy
  13. [quote name='BeaBono'] Mogłabyś wstawić na wątek fotkę faktury, o ile inne ciotki zgodzą się na takie rozwiązanie? (Ewentualnie będziemy się starały o duplikat...)[/QUOTE] Bea ale własciwie po co? przecież my nie musimy widzieć tej faktury, żeby uwierzyć, że leki tyle kosztowały
  14. Majqa, bez wątpienia masz rację ja osobiście po raz pierwszy biorę udział w sprawie prowadzonej pod patronatem Fundacji, dziewczyny też pewnie źle zrozumiałam zasady rozliczania, z pewnością dotarło do mnie, że Fundacja moze zapłacić tylko za to, co jest na fakturę przeoczyłam, że faktura musi być przelewowa przypuszczam, że rozmawiając z KateBono nie powiedziałam jej tego przepraszam bardzo
  15. [quote name='Isadora7'] Aczkolwiek mnie denerwuje, że zapomniałam gdzie jest majqa [/QUOTE] :evil_lol: raczej wygląda na to, że to majga zapomniała zaglądać na wątek kochanej Kuleczki :evil_lol: błogosławię mojego ukochanego TZ, że mi tego laptopa z netem do kliniki przywiózł, bo tak mi poprawiacie humor, jak nikt inny :)
  16. ja się oczywiście zgadzam na wszystko, co tylko trzeba, żeby dobrze rozwiązać sprawy faktur
  17. [quote name='brazowa1'] Tylko wyjasnijcie mi jedno.Dlaczego niektóre psy,gdy sie je bierze na ręce,pod boczki,,otwieraja morde? zaobserwowalm to u Alinki i u szczeniaków asta. .[/QUOTE] otwierają mordę, żeby dziamac, czy jest jakis odruch bezwarunkowy? ja wiem tylko, że jakbym mojego Gacusia chciala wziąść pod boczki (własciwie boki), to otworzyłby mordę, ale po to, żeby mnie ugryźć
  18. może chodzi o ilość, a nie o jakość?
  19. Isadora, od dawna wzbudzasz mój szacunek i czuję przed Tobą respekt, nie pozostaje mi nic innego, niż Cię posłuchać :lol: ps. z zanikami pamięci żartowałam, to jest ok.
  20. ile milości jest w tym co piszecie, aż oczy robią sie mokre ja mogę dołączyć do klubu psów trudnych, a jednak przekochanych, mojego Gacusia - bardzo trudny, do tego spory, więc niebezpieczny - ale kochamy go i wierzymy w niego, po tym co przeszedł ma dużo problemów, ale my wierzymy, że i z Gacusia bedzie jeszcze fajny normalny (albo prawie normalny) pies
  21. [quote name='Ajula']:megagrin: Majqa, żeby nie było, że ja sie przyłączam do tej wichrzycielki Isadory, to powiem, że śmieję sie z zupełnie czegoś innego[/QUOTE] ...ale zapomniałam z czego, jednak mam prawo do zapominania, bo akurat leżę na neurologii - tu zaniki pamięci to norma
  22. [quote name='rytka']-Saba jak kazdy pies cieszy sie i merda ogonem jak idziemy na spacer ale Saba tak samo sie cieszy jak wracamy DO DOMKU ..[/QUOTE] mój Gacek tak ma, jak psom powiem na spacerze: "idziemy do domu" to Hexi patrzy rozczarowana i opóźnia jak może, a Gacuś dostaje skrzydeł i w takich fajnych pląsach leci do domu
  23. [quote name='jkp'] ALE ALE WYCZYTAŁAM ( efekt poszukiwan na ślepo po nowym dogo !!) ,ze Ty z TZ jesteście zwierzolubni "de novo"!!!!! Naprawde Hexia jest Waszym 1 psem ?? Nie do uwierzenia - wyglądacie na " zapsionych emocjonalnie " na maksa. Ha, jednak sa choroby zakaźne duchowo !! A w ogole juz wiem czemu jesteś tak zakochana w Guffim - toż te Twoje to takie typowe gładkowłose i kwadratowo pyskate psiaki sa !. Szkoda ,ze nie zdazyłas poznac mojego Lampacynka - był w Twoim typie . Teraz u mnie bardziej jest kudłato , brak gładkiego pychola![/QUOTE] tak, ani Krzysiek ani ja nie mielismy nigdy zwierząt, oboje wychowalismy sie w zupełnie niezainteresowanych zwierzakami rodzinach ale widocznie mieliśmy to gdzies w duszy ;) Hexi pokazała nam, że pies to nie tylko to coś szczekliwe, gryzące i obsikujące wszystko jak leci Ona pokazała nam, że psy mają duszę, charakter, osobowość i uczucia tak jak ludzie - ale są od wielu ludzi lepsze wracając do Gufiego żal mi biedaka strasznie, ale przecież będzie lepiej super, że kochany dr Garncarz tak dobrze traktuje nas finansowo jednak trzeba jeszcze będzie kilka złotych dozbierać, ale damy radę :lol: a w szpitalu.... wiadomo, warunki są kiepskie, ale jesli chodzi o ludzi jestem bardzo zadowolona - lekarze (głównie lekarki) super, siostry wspaniałe, jest ok miałam wczoraj jedno ważne badanie, które wyszło na moją korzyść, to się ciesze
  24. :megagrin: Majqa, żeby nie było, że ja sie przyłączam do tej wichrzycielki Isadory, to powiem, że śmieję sie z zupełnie czegoś innego
×
×
  • Create New...