Goniu, dzięki temu, że wyłożyłas na zabieg i załatwiłas DT, Saba już dawno zapomniała, że miała sterylkę :)
Rytka, napisz coś, czy Czarnej sutki się trochę wciągnęły?
moja Hexi to ma takie maleńkie jak główki od szpilek, ale ona była ciachana jak skończyła roczek