Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. może być wujek :)
  2. cześć Poker, widzę, że macie następną śliczną lalę szczęscie ma dziewczynka, że do Was trafiła :loveu:
  3. jeszcze raz przypomnij się ciotkom
  4. fajowa Niuńka :) że też głupie człowieki tego nie widzą, jaka ona słodka
  5. zaraz zrobię przelew [U]jednorazowo 20 zł[/U] od mojej córci sorry, ale więcej nie ma
  6. Sabinka maszeruj na górę :painting:
  7. [quote name='BeaBono'] Na spacerach Gufi zauważa o wiele więcej niż kiedyś, np wczoraj dojrzał i wystrachał się ławki obok piaskownicy - [/QUOTE] ale się Gufi bedzie dziwił, jak zacznie widzieć, czego to na tym dziwnym swiecie nie ma :D
  8. acha, BB zmniejsz sobie banerki, bo jak Cię jakis mod dopadnie, to tylki drzazgi z banerków zostaną
  9. [quote name='BeaBono'] ja sobie mogę jęczeć, że wszyscy czekają na jej "zostaje/nie zostaje" i że nie może tak wszystkich trzymać w niepewności [/QUOTE] a niech sobie trzyma w niepewności na zdrowie ;) WSZYSCY chętnie na deklarację poczekają - to jest bardzo poważna decyzja, bo na kilkanascie lat nawet, chwała KGB, że nie postępuje zbyt impulsywnie w tej sprawie BB Ty jesteś poprostu NIEMOŻLIWA z tymi bazarkami :loveu:
  10. to sie chłopak zdziwi :D
  11. [quote name='KateBono'] dostałam reprymendę za wagę zwierzaków ( Gufi waży 23,50 kg., a Petronela 6 kg. )..[/QUOTE] oj tam, weci zawsze się muszą przyczepić do naszych kochanych chudziutkich piesków mi też ciągle marudzą, że mam dwie grube foki zamiast psów ;)
  12. a to kocia przybyła do rodziny? ja myslałam, że sunia :) gratulacje!
  13. ale odlotowe zdjęcia, poprawiają humor :) a mopik jest super!
  14. Goniu, dzięki temu, że wyłożyłas na zabieg i załatwiłas DT, Saba już dawno zapomniała, że miała sterylkę :) Rytka, napisz coś, czy Czarnej sutki się trochę wciągnęły? moja Hexi to ma takie maleńkie jak główki od szpilek, ale ona była ciachana jak skończyła roczek
  15. [quote name='jola od jadzi']Dodzwoniłam się wreszcie do lecznicy i ustaliłam, że najprawdopodobniej faktury zostały wysłane ale... na poprzedni, nieaktualny juz adres fundacji, który lecznica posiadała z racji przeprowadzanych wcześniej operacji u naszych psów.Mają wysłać jeszcze raz, już na nasz adres.[/QUOTE] to sobie widocznie nie zapisali, bo Kasia miała aktualny adres Fundacji
  16. [quote name='rytka'] głosuje na Kate-popieram kazda Twoja decyzje.[/QUOTE] zgadzam się :)
  17. historyjka obrazkowa z książką bardzo fajna a karmelek jest PRZEpiękny!
  18. [quote name='rytka'] tak lypali na Sabe-jeszcze sie jej trafi dom.[/QUOTE] a wzięli telefon do Ciebie?
  19. drogo to wszystko kosztuje, chyba muszę pożebrac trochę po znajomych
  20. kurna olek, po jakiemu wy gadacie? :hmmmm:
  21. :crazyeye: o ludzie! trzeby by może jakies allegro cegiełkowe? żeby jeszcze pieniędzy dozbierać, bo zbankrutujecie
×
×
  • Create New...