Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. fajowe psiaki :loveu:
  2. na pierwszą.............
  3. do góry chłopaczku prosić o pieniążki na leczenie
  4. Kajko jest wyraźnie większy, niż Balko
  5. wiem wiem, że macie z nimi mnóstwo pracy i kłopotów, ale i tak Wam zazdroszczę tych szczeniaków :loveu:
  6. pozdrowienia od Tytusa zwanego Rysiem :) [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1002/obraz145m.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/7820/p2130162.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1217/obraz143hy.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/3900/obraz141nx.jpg[/IMG]
  7. ja moje prawa autorskie przekazuję Animalii :eviltong: zresztą sama skopiowałam Twój tekst, jak zakładałam wątek w dziale DT
  8. założyłam wątek w dziale domów tymczasowych, może ktoś się odezwie [url]http://www.dogomania.pl/threads/202351-Pilnie-DT-nawet-p%C5%82atny-w-Warszawie-tylko-na-czas-zabiegu-niewidomego-Misia?p=16316007#post16316007[/url]
  9. nie mamy wolnych domów tymczasowych :roll: z ogłoszeniami jeszcze chyba chwilkę poczekamy, zobaczymy co o Lordzie powie Michał po kilku dniach a namiary-chyba na Krzyśka kmk, bo on najbardziej się w sprawę Lorda zaangażował no ale jeszcze kilka dni wstrzymamy się z ogłoszeniami
  10. potwierdzam - Krzysiek już na wszystkie astki mówi BOGUŚ :evil_lol: a ten jest w Bogatyni - więc tym bardziej boguś :D
  11. [quote name='zuzia_kuzik'] ktorys podopiwczny Malgosi [/QUOTE] przeczytałam "podpiwniczny" i przez ładną chwilę zastanawiałam się o co chodzi z tą piwnicą :D
  12. [quote name='GoniaP'] Jest nam strasznie smutno, że musieliśmy podjąć tę ciężką decyzję i odebraliśmy mu życie :( [/QUOTE] przykro mi :calus: ale już biedactwo nie cierpi pociesz się Goniu, że Ruda już ma się lepiej
  13. śliczny piesek :loveu: [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/3118/piko002.jpg[/IMG] na kolanach u ukochanej Pańci :) [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/2893/piko007.jpg[/IMG]
  14. pozdrowienia od Piko :) [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/9555/piko003.jpg[/IMG] Piko jest szczęśliwym zadbanym pieskiem - każdemu psiakowi życzę takiego domku :loveu: [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1378/piko005.jpg[/IMG]
  15. ładny z niego piesek, żeby się tylko oswoił i fajny domek znalazł :)
  16. [B]Angi - czy to właśnie na Misię masz taką alergię, że musisz ją oddać do schroniska albo uśpić??[/B]
  17. Lord dojechał dobrze, na miejscu wysiadł sam z auta, zapierał się w drodze do kojca, ale jak już wszedł, to było ok, nie panikował :) 10 min temu dostaliśmy sms za następującą informacją: na wieczorny spacer Lord wyszedł z kojca, chwilę postał i chciał wracać do kojca to pierwszy dzień - na razie nic więcej ciekawego nie możemy napisać
  18. Ajula

    Hexi i Gacek

    Gacek na trzecim zdjęciu rzeczywiście się śmieje, przed chwilą szalał z piłeczką, złapałam go w ostatniej chwili jak był taki rozbawiony - dosyć rzadko się to zdarza, on się boi aparatu, jak zobaczy, że trzymam w ręku aparat to Gacio zamiera Hexi była już bardzo śpiąca, a ja jej błyskałam lampą w oczy ;) ona uwielbia być taka zawinięta w kołdrę, jak się kołdra z niej zsunie w nocy, to trąca mnie łapką, żebym ją przykryła :D
  19. no nic to, oby już teraz była zdrowa
  20. ciekawa jestem, jaka była ostateczna diagnoza - na co zachorowała powiedział doktor? i dlaczego oddycha przez nos?
  21. piękna dzidzia :loveu:
  22. co słychać? noc minęła spokojnie?
×
×
  • Create New...