Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. hahaha bardzo sie ciesze, że ma Pikusia :D to czekam na fotki
  2. super :) to teraz nadrabiaj fotki :evil_lol: mama też wróciła do domu?
  3. mało odwiedzających na wątku Antosiowym przypomnę chłopaczka
  4. Rytka co słychać?
  5. dobrze, że mi o jamniku przypomniałaś, muszę zajrzeć do Lodzia Rytki, bo coś ona dawno nie pisała, ale wiem, że z jej mamą jest gorzej
  6. Ale różnica we wzroście :-o [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_OFA0nv8xAF8/TV7IFsKH9WI/AAAAAAAAC-0/U3OoDwTHOo0/P2170030.JPG[/IMG] ale Wy tych chłopaków stroicie, codziennie inne kolory :loveu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_OFA0nv8xAF8/TV7IEpkkiAI/AAAAAAAAC-s/O7FY9nM1ZDg/P2170028.JPG[/IMG]
  7. [quote name='supergoga'] Jacyś Państwo, którzy rozmawiali z kims, chyba z Jula na Sobieskiego przy tamtych szczeniakach - ale były za duże. Chca Inke, ale Inka już raczej zarezerwowana, choć wmawiali mi, że dla Nich. [/QUOTE] jeśli to ci z Suchego Lasu, to ja na pewno im Inki nie rezerwowałam, powiedzialam, żeby założyli wątek na dogo, napisali jakiego chcą psa i dostaną propozycje
  8. ten wyjazd do Warszawy to duży krok naprzód dziękujemy pięknie DT, który zaopiekuje się Misiem :Rose:
  9. [quote name='supergoga']Niestety jednak nie, jedziemy tylko z Kajko[/QUOTE] :( ...........
  10. to dobra wiadomość :)
  11. [quote name='stonka1125'] pan jest pewien że to musi być ten pies. [/QUOTE] hehe tylko pytanie, czy to jest TEN PAN? ;) ale w sumie dosyć dobrze to wygląda - trzymam kciuki!
  12. piękne dziewczynki a fotki jak zwykle - rewelacja :)
  13. niepubliczne psie przedszkole :D cudnie! Balkowi jest chyba trudno zrobić zdjęcia, bo ma czarną mordkę i pochłania światło ;)
  14. ale śliczna ta Majka :loveu:
  15. ok, dzięki, myślałam, że chcą dorosłego owczara
  16. Renn dzięki za ten opis, w wolnej chwili poczytam o tej Homeopatii
  17. nowinki od Lorda: - Lord początkowo mruczał, jak Michał zbliżał ręke do miski - wobec tego Michał zaczął mu wkładać do miski karmę małymi porcjami, jak zjadł to następna mała porcja - tak, żeby Lord zauważył, że Michał nie chce mu tej karmy zabrać, tylko dać - mruczenie się skończyło - pozwala sie pogłaskać, ale nie ma z tego jeszcze przyjemności - na spacer wychodzi na razie na długiej smyczy i spaceruje sobie, dopóki smycz się nie napnie - wtedy panikuje i wierzga - załatwiał się w kojcu, dopiero wczoraj po raz pierwszy załatwił się na zewnątrz to tyle na dziś :)
  18. niesamowite. wygląda znacznie lepiej :)
  19. hej dziewczyny :) jakby Wam został jakiś dom dla czarnego owczarka to pamiętajcie proszę o naszym czarnym Orionie i dajcie nam znać - od listopada siedzi w hotelu i domu nie ma :( szczególnie ta Września by nam odpowiadała, bo Orion przebywa właśnie blisko Wrześni
  20. opieka nad Aronkiem to wspólna praca wielu ludzi: tych, którzy się opiekują nim na codzień tych, którzy zabierają go do lekarza i dostarczają leki tych - którzy wpłacają pieniądze na pomoc pieskowi szczęście, że jest tylu ludzi, którzy pomagają :)
  21. witamy Pani Aniu :) Aron jest kochanym psiakiem i zasłużył na spokojną starość to Pani i Pan Piotr opiekujecie się nim na codzień, my tylko dostarczamy leki, żeby Aronek żył jak najdłużej :)
×
×
  • Create New...