[quote name='supergoga'] Jacyś Państwo, którzy rozmawiali z kims, chyba z Jula na Sobieskiego przy tamtych szczeniakach - ale były za duże. Chca Inke, ale Inka już raczej zarezerwowana, choć wmawiali mi, że dla Nich.
[/QUOTE]
jeśli to ci z Suchego Lasu, to ja na pewno im Inki nie rezerwowałam, powiedzialam, żeby założyli wątek na dogo, napisali jakiego chcą psa i dostaną propozycje