-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
to szkoda, ale trudno, wiele ślepaczków jest szczęśliwymi psami żeby się tylko czlowiek-przewodnik znalazł i będzie ok -
Młody mały Rudolf ma domek na zawsze, zostaje we wspaniałym DT!!
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asia_Rawicz'] Z gory przepraszam, ale chyba nie przewidzialam faktu ze jest to pies po przejsciach. [/QUOTE] to jest głupie wytłumaczenie - wiele innych psów by się tak zachowało jak Rudolf, a nie tylko pies po przejściach :roll: najlepiej wszystko zwalić na psa bo "jest po przejściach" :roll: [quote name='Asia_Rawicz'] on wtedy chyba będzie już nieadopcyjny, bo będzie wiedział że wystarczy rozrabiać i wraca do nas...[/QUOTE] Asiu nie wydaje mi się, żeby Rudolf potrafił tak abstrakcyjnie myśleć, że powiąże fakt "rozrabiam, niszczę = wracam do domu Asi" tym bardziej, że pies nie zna pojęcia "zniszczyć" -
to nieźle;) czyli Sol została a Koka pojechała? :D
-
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
teraz nie ma do czynienia z żadnymi dziećmi, ale zanim go zabraliśmy ze wsi, to właśnie spędzał czas przy szkole, gdzie dzieciaki karmiły go kanapkami - lubił te dzieci, nie rzucał się na nie :) -
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Misiek na pierwszą! -
Zorro, piękny, młody collie wraca z adopcji -pojechał już do domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='xxxx52']"jaki wlasciciel taki jest pies".Jezeli glupi jest wlasciciel ,to co mozna od psa wymagac?[/QUOTE] ....Racja! -
Hexi gubi mniej sierści, za to Gacek dużo, on ma podszerstek - ale co zrobić, jak się ma psy, trzeba to zaakceptować :D
-
Szczenięta po once, Abba i Astra - w DT- znalazły domu stałe
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='klaki91']. Nie rozumiem całej tej nagonki na ludzi, którzy trzymają psy na podwórku, w budach.[/QUOTE] ja rozumiem, bo najczęściej to są jednak złe warunki, sama do informacji, że pies ma iść do budy podchodzę ostrożnie i 100 razy się upewniam, że będą dobre warunki -
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
dzięki wielkie za wiadomość i wielkie dzięki dla transportowca Misia :Rose: -
Szczenięta po once, Abba i Astra - w DT- znalazły domu stałe
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Wygłaszam tylko swoje zdanie - czyżbyście się nie zgadzały.[/QUOTE] zgadzam się Birka poszła do domu z zastrzeżeniem, że będzie mieszkać w budzie, a w zimne dni legowisko w garażu zgodziliśmy się, bo Birka ma futro, buda została zakupiona nowa i bardzo odpowiednia, w garażu jest ogrzewanie podłogowe i jest większy i ładniejszy, niż moja kuchnia ;) rodzina Birki okazała się super Rodziną, a Birka i tak wylądowała w domu :D jeśli są dobre warunki a pies ma odpowiednią sierść, to nie mam nic przeciwko budzie (bez łańcucha oczywiście) -
[quote name='What May NN']Dom Tymczasowy uważa, że Labi nadaje się do domu z innymi zwierzakami - przy nich czuje się pewniej :-) [/QUOTE] to fajnie, może akurat się taki dom znajdzie :)
-
a tu moja śliczna królewna :) [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/7318/hexi008.jpg[/IMG]
-
Gacio wygląda na tych zdjęciach jak taki smutas, ale on się bardzo boi aparatu :roll: czasami bawi się i skacze jak szczeniak, a jak tylko zobaczy aparat, to natychmiast sztywnieje........ [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9342/hexi010.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/8314/hexi011.jpg[/IMG]
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
o rany jaki język.........powiedziałabym....zbiurokratyzowany ........ -
Młody mały Rudolf ma domek na zawsze, zostaje we wspaniałym DT!!
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
musi kilka dni minąć, zanim się przyzwyczai powinni dać mu spokój, nie spuszczać ze smyczy, nie zmuszać do jedzenia i pozwolić, żeby sam zaczął się interesować nowym domem -
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
dobrej podróży Misiu!! -
Zorro, piękny, młody collie wraca z adopcji -pojechał już do domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
cudowny piękny pies :loveu: -
Iwa i Inka - mama z maluszkiem już we własnych domkach.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
dobre wiadomości, trzymam kciuki :) -
Młody mały Rudolf ma domek na zawsze, zostaje we wspaniałym DT!!
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
daleko Pani po niego przyjechała, to dobrze świadczy - nie żal jej było czasu i pieniędzy -
Lodziu jest po prostu wspaniałym pieskiem :loveu: jak fajnie, że był gościnny dla "mojego" Pikusia :D
-
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='RUDA ZUZIA'] Tak bym chciała go trzymać za łapkę...[/QUOTE] ...aleś napisała Zuziu, aż mi się oczy mokre zrobiły........... -
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Misiu zapakował walizki. Jutro jedzie do Warszawy. Prosimy - nie opuszczajcie go - myślcie ciepło, trzymajcie mocno kciuki. Tak się o niego martwimy![/QUOTE] Tak, kciuki bardzo potrzebne! Także potrzebne nadal wsparcie finansowe na konto Fundacji Animalia :modla: [COLOR=darkorchid][B]Fundacja dla Zwierząt Animalia Nordea Bank Polska S.A. Oddział POB Poznań I 53 1440 1286 0000 0000 0453 3704[/B][/COLOR] -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
cieszę się, wierzę, że to będzie fajny domek mam nadzieję, że dadzą znać, jak sie ma Kajko -
KOSTEK, teraz La Kosta - Szukamy DT dla odnowionej suni
Ajula replied to luka1's topic in Już w nowym domu
dziewczynka do góry na pierwszą!