Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. Bajko to zawsze lepiej niż Balkon :D czy te cholery muszą zawsze demolować piękne ogródki w swoich nowych domach :evil_lol:
  2. ja nie wiem sama, na czym to polega, ale jest bardzo różnie - czasami połamańce, ślepaczki i takie różne brzydule znajdują szybko domy, a piękne, grzeczne, kochane muszą długo czekać jak to w życiu - różnie się układa Misiu też się doczeka
  3. dostałam pw, zaglądam ze wstydem muszę powiedzieć, że nie mogę wspomóc finansowo :( szkoda, piękny psiak
  4. Orion ma bursztynowe oczy :loveu:
  5. Krzysiek był wczoraj u Oriona - Ori wygląda zdecydowanie lepiej :) sierść się poprawiła, biegunek nie ma, przybrał na wadze czyli to jednak była kwestia karmy Ori jest super - wesoły sympatyczny pies wreszcie zgodził się współpracować i wykonuje komendy, dziś rozmawiałam z Michałem, bardzo Orusia chwalił :) zaraz będą zdjęcia, Krzysiek walczy z kompem, który dziś nie ma ochotę na współpracę ;)
  6. ok jutro Krzysiek przyjedzie po klatkę
  7. [quote name='supergoga']Może niech podadzą wymiar, to będziemy wiedzieli. Iwona ma mi podac po ustaleniu dzisiaj jaki wymiar mniej więcej byłby najlepszy[/QUOTE] ona jest taka sama jak ta, co jest u Kasi i Beaty
  8. nie wiem, czy klatka, którą pożyczyliśmy Balkowi nie jest mniejsza :hmmmm: ona chyba jest Anety, zaraz zadzwonię do rodziny Balka i powiem, że nam potrzebna klatka
  9. o już się wydało :) trzymam kciuki z całych sił, bo lepszego rozwiązania nie mogłabym sobie wyobrazić a jak pięknie pasują do siebie :loveu:
  10. dzwonił dziś do mnie syn właściciela suni, że potwierdza sterylizację 04.kwietnia tłumaczył jeszcze, dlaczego nie mogą jej zatrzymać, jest mu przykro nawet jeśli dawaliby radę przyjeżdżać wyprowadzać Czikę, to co to za życie dla niej - zadbana, nakarmiona, ale nie wybiegana, bez zajęcia to jest młoda sunia - powinna żyć pełną piersią, jak wszystkie młode psy, a nie tylko leżeć grzecznie na dywanie i 3 razy dziennie iść na siku
  11. szok, no nie? :D ładny fajowy psiak z niego!
  12. [quote name='irlandzkie'] Cuda się zdarzają.[/QUOTE] i teraz też się zdarzy! :)
  13. na razie czekamy na rozwój wydarzeń :) jeśli będzie trzeba, to damy Ci znać Asiu
  14. ale wiadomość :modla: Eloonia.... w Twoich dobrych rękach sunia szybko poczuje się bezpieczna Gosia - Krzysiek mówi, że jak już będzie wiadomo kiedy mała ma mieć wizyty, to on wpisuje się na listę chętnych do transportu
  15. chyba że BARDZO doświadczonego
  16. to dobrze :) postaram się do Was wpaść na kawkę, jeszcze będę dzwoniła do Mamy i się umówimy
  17. hurra cieszę się, że Ania potwierdzasz to co my stwierdziłyśmy :) o taką piękną grzeczną lalę domki powinny się bić!
  18. [quote name='GoniaP']To jaki jest dług na Ziutę? Ziuta kwitnie i "zażyna" w zabawie kolejne psy. Cudak, jej główny kumpel, poprosił o izolatkę ;)[/QUOTE] a Cudak przecież też niezły zawodnik :D Ziuta ma niespożyte pokłady energii, chyba nie sposób jej zmęczyć tak, żeby padła byłaby idealna dla aktywnych ludzi
  19. super, że jesteś :) imię Ginger jest śliczne :) powtórzyłam sobie kilka razy imię Fred w różnych tonacjach i już się przyzwyczaiłam do Freda, zresztą daje się ładnie zmiękczać np. na Fredi :) to niech nazywa się Fred, tak jak proponowała Gosia
  20. Sol przypomina mi zachowaniem jako żywo moją Hexi - rozpuszczona słodka diablica :loveu: chciałabym, żeby trafiła do takiego domu, gdzie dalej będą ją rozpuszczać i kochać jak własne dziecko :)
  21. [quote name='supergoga']Ja nie jestem zalogowana na FB i nie wiem o co chodzi?[/QUOTE]Aneta zrobiła informację o Miszy na facebooku i wysłała do znajomych, znajomi mogą przesłać do swoich znajomych i w ten sposób o sprawie dowiaduje się dużo ludzi - mogą pisać komentarze, zadawać pytania, wpłacać pieniądze
  22. jak przeżyje to będziemy jej szukać domu z naprawdę złotymi klamkami - żeby resztę życia przeżyła w spokoju i miłości z PRAWDZIWYMI ludźmi a tak na teraz to tylko płakać można :(
  23. jaką on ma sierść? na bokach krótka, na górze długa? nie mogę się połapać, o co chodzi z tą jego sierścią
×
×
  • Create New...