-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
Bajko to zawsze lepiej niż Balkon :D czy te cholery muszą zawsze demolować piękne ogródki w swoich nowych domach :evil_lol: -
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ja nie wiem sama, na czym to polega, ale jest bardzo różnie - czasami połamańce, ślepaczki i takie różne brzydule znajdują szybko domy, a piękne, grzeczne, kochane muszą długo czekać jak to w życiu - różnie się układa Misiu też się doczeka -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
Ajula replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
dostałam pw, zaglądam ze wstydem muszę powiedzieć, że nie mogę wspomóc finansowo :( szkoda, piękny psiak -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
Orion ma bursztynowe oczy :loveu: -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
Krzysiek był wczoraj u Oriona - Ori wygląda zdecydowanie lepiej :) sierść się poprawiła, biegunek nie ma, przybrał na wadze czyli to jednak była kwestia karmy Ori jest super - wesoły sympatyczny pies wreszcie zgodził się współpracować i wykonuje komendy, dziś rozmawiałam z Michałem, bardzo Orusia chwalił :) zaraz będą zdjęcia, Krzysiek walczy z kompem, który dziś nie ma ochotę na współpracę ;) -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ok jutro Krzysiek przyjedzie po klatkę -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Może niech podadzą wymiar, to będziemy wiedzieli. Iwona ma mi podac po ustaleniu dzisiaj jaki wymiar mniej więcej byłby najlepszy[/QUOTE] ona jest taka sama jak ta, co jest u Kasi i Beaty -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
nie wiem, czy klatka, którą pożyczyliśmy Balkowi nie jest mniejsza :hmmmm: ona chyba jest Anety, zaraz zadzwonię do rodziny Balka i powiem, że nam potrzebna klatka -
o już się wydało :) trzymam kciuki z całych sił, bo lepszego rozwiązania nie mogłabym sobie wyobrazić a jak pięknie pasują do siebie :loveu:
-
dzwonił dziś do mnie syn właściciela suni, że potwierdza sterylizację 04.kwietnia tłumaczył jeszcze, dlaczego nie mogą jej zatrzymać, jest mu przykro nawet jeśli dawaliby radę przyjeżdżać wyprowadzać Czikę, to co to za życie dla niej - zadbana, nakarmiona, ale nie wybiegana, bez zajęcia to jest młoda sunia - powinna żyć pełną piersią, jak wszystkie młode psy, a nie tylko leżeć grzecznie na dywanie i 3 razy dziennie iść na siku
-
szok, no nie? :D ładny fajowy psiak z niego!
-
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
da radę Malutka! -
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='irlandzkie'] Cuda się zdarzają.[/QUOTE] i teraz też się zdarzy! :) -
Sandy, piękny młodziutki psiak zamieszkał we własnym domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
śliczny kochany piesek :loveu: -
na razie czekamy na rozwój wydarzeń :) jeśli będzie trzeba, to damy Ci znać Asiu
-
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ale wiadomość :modla: Eloonia.... w Twoich dobrych rękach sunia szybko poczuje się bezpieczna Gosia - Krzysiek mówi, że jak już będzie wiadomo kiedy mała ma mieć wizyty, to on wpisuje się na listę chętnych do transportu -
śliczny Spanielek w przytulisku - za TM [`]
Ajula replied to Ajula's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
chyba że BARDZO doświadczonego -
Skrajnie zaniedbany pies skazany na tułaczkę! LORD W NOWYM DOMU! :)
Ajula replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
to dobrze :) postaram się do Was wpaść na kawkę, jeszcze będę dzwoniła do Mamy i się umówimy -
hurra cieszę się, że Ania potwierdzasz to co my stwierdziłyśmy :) o taką piękną grzeczną lalę domki powinny się bić!
-
Przywiązana do drzewa roczna Ziuta - znalazła dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP']To jaki jest dług na Ziutę? Ziuta kwitnie i "zażyna" w zabawie kolejne psy. Cudak, jej główny kumpel, poprosił o izolatkę ;)[/QUOTE] a Cudak przecież też niezły zawodnik :D Ziuta ma niespożyte pokłady energii, chyba nie sposób jej zmęczyć tak, żeby padła byłaby idealna dla aktywnych ludzi -
śliczny Spanielek w przytulisku - za TM [`]
Ajula replied to Ajula's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
super, że jesteś :) imię Ginger jest śliczne :) powtórzyłam sobie kilka razy imię Fred w różnych tonacjach i już się przyzwyczaiłam do Freda, zresztą daje się ładnie zmiękczać np. na Fredi :) to niech nazywa się Fred, tak jak proponowała Gosia -
Sol przypomina mi zachowaniem jako żywo moją Hexi - rozpuszczona słodka diablica :loveu: chciałabym, żeby trafiła do takiego domu, gdzie dalej będą ją rozpuszczać i kochać jak własne dziecko :)
-
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Ja nie jestem zalogowana na FB i nie wiem o co chodzi?[/QUOTE]Aneta zrobiła informację o Miszy na facebooku i wysłała do znajomych, znajomi mogą przesłać do swoich znajomych i w ten sposób o sprawie dowiaduje się dużo ludzi - mogą pisać komentarze, zadawać pytania, wpłacać pieniądze -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
jak przeżyje to będziemy jej szukać domu z naprawdę złotymi klamkami - żeby resztę życia przeżyła w spokoju i miłości z PRAWDZIWYMI ludźmi a tak na teraz to tylko płakać można :( -
Sandy, piękny młodziutki psiak zamieszkał we własnym domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
jaką on ma sierść? na bokach krótka, na górze długa? nie mogę się połapać, o co chodzi z tą jego sierścią